Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Акция за доставка на провизии до родопски села

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Акция за доставка на провизии до родопски села

    Гошко, човека които возихме(Сашко) бачка в булфото.
    LZ1ZAH

    Коментар


    • От: Акция за доставка на провизии до родопски села

      И в телевизия "България 24":

      https://youtu.be/dOA8LFVkerE

      Коментар


      • От: Акция за доставка на провизии до родопски села

        Това, което направихте, ще се помни дълго време. Ето още снимки от Ардино https://www.facebook.com/media/set/?...1&l=e86bed5959

        Коментар


        • От: Акция за доставка на провизии до родопски села

          Ех, Марте, и вие ли ... икупиха всички генератори в София, пък и пари им останаха ... И Гражданска защита не си били на мястото ... НЕ Е ВЯРНО ТОВА.
          Има хора от всяка служба, които не са си на мястото, но има и хора, които са точно на място и правят и невъзможното, за да помогнат на пострадалите. Момчето не е можело да кара АТВ-то .. ми не всеки се е родил научен. Колко часа обучение за каране на АТВ с тракове има според теб? Според мен това му е първият. Лесно ни е на нас с няколко години офроуд шофиране зад гърба, а на някои и десетилетия, но за хората това не е хоби и забавление, а тежък труд. Тези с които аз се срещнах бяха на ниво. Точно знаеха какво правят, защо го правят и как да го направят.
          Не вярвам на телевизии и издания ... все чакам да се появи някое, където да се проверяват информациите и тезите да са честни. Продължавам да чакам, въпреки претенциите на всяка новоизлюпила се. Поне резнете клипчето в ютюб, да не се излагате ако някой кликне на него....

          Инак знаеш, относно акцията - и двамата с Ванката бяхте железни, ама то това няма какво да го коментирам, то си е така винаги.
          Ако не свършва добре, значи не е свършило!
          0888 315 794
          LZ1UPI
          A1 (Rh+)

          Коментар


          • От: Акция за доставка на провизии до родопски села

            Първоначално публикуван от upi Преглед на мнение
            Ех, Марте, и вие ли ... икупиха всички генератори в София, пък и пари им останаха ... И Гражданска защита не си били на мястото ... НЕ Е ВЯРНО ТОВА.
            Има хора от всяка служба, които не са си на мястото, но има и хора, които са точно на място и правят и невъзможното, за да помогнат на пострадалите. Момчето не е можело да кара АТВ-то .. ми не всеки се е родил научен. Колко часа обучение за каране на АТВ с тракове има според теб? Според мен това му е първият. Лесно ни е на нас с няколко години офроуд шофиране зад гърба, а на някои и десетилетия, но за хората това не е хоби и забавление, а тежък труд. Тези с които аз се срещнах бяха на ниво. Точно знаеха какво правят, защо го правят и как да го направят.
            Не вярвам на телевизии и издания ... все чакам да се появи някое, където да се проверяват информациите и тезите да са честни. Продължавам да чакам, въпреки претенциите на всяка новоизлюпила се. Поне резнете клипчето в ютюб, да не се излагате ако някой кликне на него....

            Инак знаеш, относно акцията - и двамата с Ванката бяхте железни, ама то това няма какво да го коментирам, то си е така винаги.
            На държане на четири Пинц-а в гаража на топло по време на такова бедствие, какво му викаш..?!! Майната му на АТВ-то...

            Коментар


            • От: Акция за доставка на провизии до родопски села

              Че има хора които горят в работата си и знаят как да го правят е ясно, но от контактите с тази служба остава един доста горчив вкус. Само се сети докъде стигаха с джиповете на Бистрица, там където ние си паркирахме колите! Пак от тогава- две МТЛБ-та пригодени точно за този случай с два трейлъра за транспорт стоят паркирани в база София а се докарва аналогична техника от другият край на България. Относно конкретният случай пак да кажа, когато слезе долу при джиповете мъжът /отдавна прескочил възраста да е момче/ съвсем откровено заяви че 4 пъти в разстояние на няколко дни им е горял ТОЗИ предпазител и са го сменяли. Ами да си бяха носили резервни предпазители бе, нямаше да блъскат пеша залудо. Този същият унило обясняваше как му умирал акумолатора докато се дърпал с лебедката, но твърдо отказваше да приеме че докато я използваш трябва да даваш газ Друг един се скъса да убеждава колко добре им било докато шеф им била Е.Етем и колко добре били оборудвани тогава и колко били зле сега. Тук вече спирам щото нецензурни думи ще взема да пускам.
              Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
              Селска фурна аспух нема. Пак същият.
              В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

              Коментар


              • От: Акция за доставка на провизии до родопски села

                Гражданка защита са железни, аз съм им фен.
                Казвам само че един опреснителен курс за управление на ATV ще ги направи по-ефективни.
                Щото на ATV-то "мотора" му викат, и като мотор го карат. А то така работа не се върши.

                Коментар


                • От: Акция за доставка на провизии до родопски села


                  derhunter, съжалявам, но идеята на тези акции и мероприятия е да се помогне. Всякакви квалификации, оценки на хора и др....са безкрайно неудачни.

                  За видеото .... съм без коментар.
                  Последно редактирано от Вико; 17-03-15, 19:35.

                  Коментар


                  • От: Акция за доставка на провизии до родопски села

                    Помогнахме и е в миналото. Сега е баш време за оценки и мнения Вико. И не смятам да внимавам как и кого оценявам щото се четяло отвсякъде! Нещо май малко параноя, а?
                    Аз ще си спестя оценката на шефа на ЕВН в Крумовград...що пък да я спестявам! "Ооооо, аз мислих, че нещо бъгита ще дойдат, а то...като наЩе джипове. Няма да свършите работа, абсурд!"....Ама взехме, че я свършихме.....ей така между другото по път за една от целите.Хал хабер си нямат, че каквото и да е иска гуми, ама не за мъгла.Жалко, че не им снимах галошките, с които движат.
                    Последно редактирано от goshko-loshko; 17-03-15, 19:36.

                    Коментар


                    • От: Акция за доставка на провизии до родопски села

                      Никаква параноя Гошко. Просто е напълно излишно..


                      Редактирам специално за теб, за да не се притесниш нещо.

                      Коментар


                      • От: Акция за доставка на провизии до родопски села

                        Първоначално публикуван от Вико Преглед на мнение
                        Тази тема се чете от всякъде и е хубаво да се внимава малко.
                        derhunter, съжалявам, но идеята на тези акции и мероприятия е да се помогне. Всякакви квалификации, оценки на хора и др....са безкрайно неудачни.

                        За видеото .... съм без коментар.
                        Да се внимава в какво и защо? Да не излезе мътилката отгоре? Дали пък критиката няма да помогне? Ето по-горе Пламен е написал, ако не знаят как да отиват при тези които знаят, те ще ги научат. Давайки конкретни примери визирам цялата организация ГЗ. Ето колегите пък са били с кадърни хора от службата което е и прекрасно, значи- тест по компетентност и некадърните да си ходят. Зная каква е идеята на тези акции и затова съм бил там, и колкото по-малка е нуждата от нашата помощ ще значи че толкова по-добре институциите си вършат работата. Наша задача е да ги подбутваме и подсещаме, правейки се че не виждаме проблемите не ги решаваме.
                        Позицията ми е лична и по никакъв начин не отразява цялата такава на форума.
                        Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
                        Селска фурна аспух нема. Пак същият.
                        В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

                        Коментар


                        • От: Акция за доставка на провизии до родопски села

                          Не е излишно! Там е работата, че не е! Тези дето даваха много зор колко тежък е пътя до махалата (онази дето беше абсурд да стигнем) просто си ги мързеше и си търсиха извинения да не свършат работа. Със Захари орахме около 500м и зад един завой се видя махалата на още толкова. Равно пътче с една педя сняг, а те имаха 10кг жица и наръч още 5кг с чарколяци да пренесат до там. И така "трагедията" им е ПЕТ дена!....Айде млъквам, че има още един за одумване!
                          Последно редактирано от goshko-loshko; 17-03-15, 20:55. Причина: за кеф :)

                          Коментар


                          • От: Акция за доставка на провизии до родопски села

                            То като им върви заплатата за къде да бързат?

                            Коментар


                            • От: Акция за доставка на провизии до родопски села

                              Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                              Не е излишно! Там е работа, че не е! Тези дето даваха много зор колко тежък е пътя до махалата (онази дето беше абсурд са стигнем) просто си ги мързеше и си търсиха извинения да не свършат работа. Със Захари орахме около 500м и зад един завой се видя махалата на още толкова. Равно пътче с една педя сняг, а те имаха 10кг жица и наръч още 5кг с чарколяци да пренесат до там. И така "трагедията" им е ПЕТ дена!....Айде млъквам!
                              Колко ли тежеше бушона на АТВ-то в нашия случай...?!

                              Коментар


                              • От: Акция за доставка на провизии до родопски села

                                Пичове, от работата на тези хора зависи човешки живот! Не може, да не сме критични, и не критикуваме защото си нямаме друга работа, а защото сме видели някои работи с очите си, а други сме изпитали и директно на гърба си! Аз със хора от форума проблем да вляза в говната нямам - помежду ни бързо се усеща кой е в час и ерархията се самонамества бързо в посока най-опитния да кара влака. От това което съм видял до момента (не само на тази акция), с тези хора ме е страх. Честно! В никакъв случай не казвам, че всички са един дол дренки, напротив! Но няма какво да се лъжем - като цяло бившата "ГЗ" е под всякаква критика, най-вече заради начина по който се подбират хора там и слабата практическа подготовка в редица сфери...
                                Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 17-03-15, 20:57.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X