Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как Петрол АД се оказа виновен дори за схванатите ръчички на пишман паркиращите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Как Петрол АД се оказа виновен дори за схванатите ръчички на пишман паркиращите

    Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
    За мой срам и аз чукнах един назад днес.

    Странно, но така и не разбрахме, къде е бил удара, като разгледахме броните
    Това е, защото не даваш достатъчно ряз при потеглянето. Но нищо, ще се научиш
    The Flat Earth Society has members all around the globe.

    Коментар


    • #47
      От: Как Петрол АД се оказа виновен дори за схванатите ръчички на пишман паркиращите

      Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
      За мой срам и аз чукнах един назад днес.

      Странно, но така и не разбрахме, къде е бил удара, като разгледахме броните
      Туних малко ти требе - втора задна и ръчна на предните колела. Да видиш тогава !!!
      подаръци за мъже от FACOM
      промоция на читави инструменти

      и на хоби такива

      тел. О879 Ч8Ч 2З5

      Коментар


      • #48
        От: Как Петрол АД се оказа виновен дори за схванатите ръчички на пишман паркиращите

        Доста време бачках на тази бензиностанция и съм се нагледал на какви ли не изпълнения с тези скоби. Имаше случай да отнесат скобата челно. Земята там е частна и има разрешение за скобите и разрешение от данъчното за налагане на парични глоби, в противен случай виках паяка и чао. Причината за монтажа на тези устройства е спомената 1-2 страници назад - идва пича с колата и беш у КАТ да върши работа цел ден, като се напълни целия паркинг после някой от вас ще изреве, че няма къде да спре за едно кафе или до WC-то. Пича с аудито е добре, имаше един пак така назад и отнесе скобата ама тя остана закачена за кошника, водача се плаши и с мръсна газ отлита със закачена скоба за предницата. Смех голям.

        Коментар


        • #49
          От: Как Петрол АД се оказа виновен дори за схванатите ръчички на пишман паркиращите

          Първоначално публикуван от killyou Преглед на мнение
          ...Причината за монтажа на тези устройства е спомената 1-2 страници назад - идва пича с колата и беш у КАТ да върши работа цел ден...
          То и магазините Билла по тая причина сложиха бариери. Ползваха си ги хората за безплатен паркинг.

          Коментар


          • #50
            От: Как Петрол АД се оказа виновен дори за схванатите ръчички на пишман паркиращите

            Навярно, ако не бях изпаднал сам в подобна ситуация и аз бих заел високомерната позиция с назидателен тон

            На всички колеги, подвели се по лъскавото возило /тоя има каско, кво го мислим/ и апокалиптично изглеждащите разпарчаладосани карантии на колата, ще кажа три неща:

            1. Шофьора си е паркирал както си требе.
            2. Изнесъл се е чинно и без гъзарии като ряз и други фукни.
            3. Гледал си е внимателно и въпреки това е сгафил.

            Как става това ли? Лесно.

            Паркираш си, както си е редно.
            Сетне пазаруваш, плащаш, сядаш пак.
            Палиш, гледаш в огледалата - зад теб е суматоха - коли, хора, бензиностанция. Затова, зарязваш огледалата и се обръщаш назад, за да не ти изскочи некой бързак. Тръгваш да се изнасяш, и понеже има тръгващи от колонките или други пешеходни щъкащи, решаваш да свиеш по-рано /от ляво и от дясно ти е свободно пространство, доколкото виждаш/. Няма как да видиш вляво къде е ниското препятствие и да прецениш дали минаваш чисто - дори и да си го мернал като паркираш.

            Точно това се случи с мен и с Вектрата ми преди време, срещайки насрещно движещо се колче . Закачил съм го съвсем леко с крайчето на това което се води броня и въобще не усетих колизията. Удар или звук не усетих, колата пълзеше назад, чух само някой да вика да спра. Нямаше ударено, само малко ожулено от колчето. Обачееееее, оказа се че тая пластмаса по "бронята" и копчетата и за закрепване имат нулева якост на опън и запретнатата пластмаса така се нагъна и деформира, че от нищото, се оказа сериозна беля, със спукани мигачи и халогени. Де що имаше щипка - беше потрошено, а не отщипано Ако беше на преден ход, най-много да се беше одраскала.

            Далеч съм от мисълта да спекулирам. За моята беля съм си виновен аз - знаех че има препятствие, но зает с това да внимавам да не прасна някой заплес зад себе си, не съм преценил кога да свия и честно казано - съвсем съм забравил за препятствието вляво. А и мразя каско, пак съм си виновен. Ако спекулирах, бих си помислил че когато колегата е паркирал е имало кола до него, тя е заминала и някой е вдигнал скобата след това.
            Редно е да кажа, че нямах претенции към когото и да е било друг, освен себе си, все пак сам си бях виновен - аз се движех бавничко, колчето никак.

            От тогава, по бензиностанции хода само с дзипката. И не се оглеждам назад.
            Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

            www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

            Коментар


            • #51
              От: Как Петрол АД се оказа виновен дори за схванатите ръчички на пишман паркиращите

              Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
              Туних малко ти требе - втора задна и ръчна на предните колела. Да видиш тогава !!!
              Ми трябва си,
              ощи нимогъ да счупя онуй твойто гедоре - се лихвите ти сънувам

              Първоначално публикуван от Liebherr4eto Преглед на мнение
              Това е, защото не даваш достатъчно ряз при потеглянето. Но нищо, ще се научиш
              ама пък искам на нещо от либхерските играчки да са учъ

              пп
              като се вълнуват от законност - да замъглят всички хора и коли на снимката!
              байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
              Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
              Суперспам - спама на суперите

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X