Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Как Петрол АД се оказа виновен дори за схванатите ръчички на пишман паркиращите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Как Петрол АД се оказа виновен дори за схванатите ръчички на пишман паркиращите

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image-1334404487-VР.jpg
Прегледи:1
Размер:97.0 КБ
ID:5969142

  • #2
    От: Петрол АД и как се пазят от "СКЪПИТЕ" си клиенти!

    На калпавия х&й - и Петрол АД му пречи

    Не че нещо, но тук ако трябва Петрол да е виновен влизаме в сферата на ненаучната фантастика. При заден ход без видимост съм свикнал да не виня другите когато се издъня.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #3
      От: Петрол АД и как се пазят от "СКЪПИТЕ" си клиенти!

      Точно и аз щях да питам, къде е вината на Петрол ама Гоблин ме е изпреварил. Ама темата ме подсеща, как на една разходка миналата година в гората на заден ход не видях едно дърво ... ударих го и покривих бронята! Дали не трабваше да съдя горските за дето са сложили това дърво там пък аз не го видях
      Георги Танев (0+)
      Land Rover Discovery 1 300 TDi
      Land Rover Club Bulgaria
      0887 930 238, 0878 797 768

      Коментар


      • #4
        От: Петрол АД и как се пазят от "СКЪПИТЕ" си клиенти!

        А, що ще се хабиш с горските? Направо съди Мирослав Найденов, а защо не и ББ и РП. И да не забравиш да споменеш комунистите, мутренскомилиционерското мислене и т.н., които са виновни за това, че има дървета в гората...
        "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
        Неизвестен мъдрец

        Коментар


        • #5
          От: Петрол АД и как се пазят от "СКЪПИТЕ" си клиенти!

          моето мнение.......не е редно на парко места на бензиностанция да се слагат такива антипаркинг устройства,разрешителното са взели с определен брой парко места които после превръщат в търговски асфалт и наблюдателница за касиерите.Да не говорим,че младежа паркирайки напред след 5 мин.вече е забравил какво е видял ниско долу вдясно,а на излизане няма как да го види в огледалата(на това ауди не се накланят надолу автоматично).Съпричастен съм,защото ми е приятел,ако ,че е малко заплес,а и имах подобен случай в центъра на София,срещу централният вход на хотел Рила има отрязан на 40см колец на улична лампа посредата на паркинга....паркираш си назад и после ти остава в сляпата зона на огледалото(ТЛК 120) и айде честит нов праг за лична или ако си с късмет на застрахователя сметка.Може би съм утопист,но според мен и на двете железа не им е това мястото.
          И все пак ,четейки крилатите фрази под аватари те Ви ми става ясно и отношението Ви към закона и съчувствието (или липсата му).......
          Майтап да става.........не се заяждам,изказвам мнение!
          Последно редактирано от Antoniy; 18-04-12, 09:33.

          Коментар


          • #6
            От: Петрол АД и как се пазят от "СКЪПИТЕ" си клиенти!

            Сори, ама, по кой точно закон нямат право да слагат тия железа там, че нещо не се сещам?
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • #7
              От: Петрол АД и как се пазят от "СКЪПИТЕ" си клиенти!

              На мен ми прилича, че се пазят скъпите клиенти да не си тръгват от там Или някой не си познава габаритите на колата
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • #8
                От: Петрол АД и как се пазят от "СКЪПИТЕ" си клиенти!

                Първоначално публикуван от Antoniy Преглед на мнение
                ....И все пак ,четейки крилатите фрази под аватари те Ви ми става ясно и отношението Ви към закона и съчувствието (или липсата му).......
                Значи не си чел нито едно мое мнение в други теми, засягащи законите и прилагането им, иначе щеше да знаеш, че "мъдростта" е написана в напълно ироничен смисъл . Колкото до антипаркинг устройствата, никой не може да им забрани да си ги слагат където намерят за добре на собствения им паркинг. Вероятно са го направили от зор, не за да къртят брони на заплеси.
                "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                Неизвестен мъдрец

                Коментар


                • #9
                  От: Петрол АД и как се пазят от "СКЪПИТЕ" си клиенти!

                  И аз не се сещам за закон по който да нямат право да си слагат каквото искат! А до колкото се вижда от снимката ти си бил спрял доста "на криво" между двете места, мисля че вината си е изцяло твоя. А това дето казваш за аватарите и неспазването със закона е неуместно лично според мен!
                  LZ1ZAH

                  Коментар


                  • #10
                    От: Петрол АД и как се пазят от "СКЪПИТЕ" си клиенти!

                    Колкото и да гледам снимката - ако колата е била спряна правилно в очертанията на съседната клетка(а не по средата върху бялата линия), не разбирам как точно би станала тази беля. Освен това когато се дава назад, обикновено се гледа в страничните огледала. Наистина - нямам обяснения как не е видял устройство, освен ако изобщо не е гледал в огледалата... И къде тук е вината на Петрол АД ?
                    Вярата в конспирации е опростяване, което ни помага да обясняваме всичко.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Петрол АД и как се пазят от "СКЪПИТЕ" си клиенти!

                      Сори ако ще прозвучи грубо но явно си го заслужил. Аз лично много се дразня от спирания тип арабин в пустиня...само щото имам малко по лъскава кола- и с изкривеното си мислене водача съди че има право да си прави каквото иска. Да му се дава предимство щото кара на ксенон и разни светещи ленти?!?!?! щото лети с 200 с идеята че е няква псевдо важна личност и всички трябва да правим път и още куп неща....също така се дразня на каране тип "аз си карам ама и всички ми пречат.".щото такива като тебе си карат с насрещното, карат и спират по тротоари без да им дреме че не може да се мине ама кво им пука нали сме гъзари.....аман от такива.

                      Петрол не ти е виновен. Вземи си обица на ухото и гледай къде караш, нали ти държиш волана а не някой друг! Не се ли оглеждаш като караш на заден или с идеята че всички трябва да спрат и да ти дават предимство щото колата ти е малко по лъскава?!?!? Това си е супер балъшка постъпка и показваш мислене точно на такива каквито описах по горе. Вината си е изцяло твоя и честно казано ако мислиш да съдиш петрол това ще е най забавното дело от години насам....Има доста клипове в ютуба за жени как се катерят по бариери и стени нещо такова ми се вижда това.

                      П.С Пак се извинявам ако съм ти прозвучал грубо но в крайна сметка трябва да спре това мислене на българина че колата прави човека.....

                      П.С 2 - сега видях че не ти си шофьора, но написаното важи в пълна сила всички псевдо "важни" персони. Ако го чете шофьора да си вземе поука, ако ли не поне хляб ще има за гаранционните сервизи
                      Който оцелее ще закусва!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Петрол АД и как се пазят от "СКЪПИТЕ" си клиенти!

                        Така като гледам е бил спрял не в очертаното паркомясто, а между двете оранжеви падащи колчета.

                        ПС: Предлагам модератор да премахне името на фирмата от заглавието на темата.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Петрол АД и как се пазят от "СКЪПИТЕ" си клиенти!

                          Първоначално публикуван от БИЖО БИЖЕВ Преглед на мнение
                          Сори ако ще прозвучи грубо но явно си го заслужил.
                          Подкрепям 100% написаното от Вас, колега! Шофьорчето е влязло между двете парко места със свирене на гуми и рязка маневра, щото това е Алуди и така требе да се кара! После излизайки от бензиностанцията се е качил и без да се огледа, с рязко потегляне е тръгнал назад, защото няма начин при нормално потегляне да се откъсне толкова пластмаса...

                          Първоначално публикуван от БИЖО БИЖЕВ Преглед на мнение
                          П.С 2 - сега видях че не ти си шофьора, но написаното важи в пълна сила всички псевдо "важни" персони...
                          Със сигурност е написано от шофьора! И със сигурност поука няма да бъде взета...
                          "Смъртта е по-лека от перо, Дългът е тежък като планина" - Мейджи, император на Япония

                          2007' Jeep Cherokee KJ 2,8 CRD

                          Коментар


                          • #14
                            От: Петрол АД и как се пазят от "СКЪПИТЕ" си клиенти!

                            Първоначално публикуван от Antoniy Преглед на мнение
                            а на излизане няма как да го види в огледалата(на това ауди не се накланят надолу автоматично)
                            Леле, ужас, а толкова пари е наръсил за тая кола Има едни допълнителни огледалца, които се залепят на основните и разширяват видимостта

                            Аз лично много се дразня от спирания тип арабин в пустиня
                            Човека си е спрял нормално, обаче е навил крайно дясно и така е дал назад...

                            Коментар


                            • #15
                              От: Петрол АД и как се пазят от "СКЪПИТЕ" си клиенти!

                              В случая нищо фатално не се е случило - малко ламарини (пардон пластмаси), които се покриват от каското...
                              Тия устройства ги има, защото "скъпите" клиенти понякога си оставят колите на паркинга за клиенти и отиват другаде да си вършат работа...
                              А има и такива, които си оставят на колонката и отиват да пият кафе и да разглеждат супермаркета към бензиностанцията... Веднъж едва се сдържах от саморазправа...
                              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X