Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Блокировки в диференциалите за УАЗ с редукторни мостове

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    Re: Блокировки в диференциалите за УАЗ с редукторни мостове

    Какво им е различното на твоите.
    Да не са безсмъртни.

    Коментар


    • #77
      Re: Блокировки в диференциалите за УАЗ с редукторни мостове

      ами като усилиш полуоските, се чупи кардана, като усилиш и кардана се чупи раздатката, като я усилиш и нея се чупят скоростите ... накря се осуква коляновия вал

      принципно тези повреди се случвт само заради грешка на пилота. въпрос на усет е да разбереш кога натоварването е прекалено и да спреш. принципно всичко може да се счупи
      drive alive

      Коментар


      • #78
        Re: Блокировки в диференциалите за УАЗ с редукторни мостове

        имах предвид че едната е по дълга от другата с една резервна няма да стане...
        значи си карам с мойте като шупия няколко дано да съм разбрал кога е момента да спирам....
        от какво най вече трябва да се внимава или по точно на какъв терен е по вероятно счупването?
        поздрави

        Коментар


        • #79
          Re: Блокировки в диференциалите за УАЗ с редукторни мостове

          може да се счупи полусска на камъни .когато джипа подскочи и при съприкосновение със земята се получава натоварването което чупи полуоската. ако гумата е грайферна поголума вероятност да се счупи. иначе когато не ти е ден пак може да я счупиш.чупил съм и на асфалт.

          Коментар


          • #80
            Re: Блокировки в диференциалите за УАЗ с редукторни мостове

            аз не съм сигурен как точно е направено джимнито но то май не е с разтоварени полуоски и ако я счупиш тя заедно с колелото, спирачния апарат и тн. си тръгва

            иначе внимавай като вкл. блокажа, не давай много газ и гледай колата да не подскача
            drive alive

            Коментар


            • #81
              Re: Блокировки в диференциалите за УАЗ с редукторни мостове

              ок мерси за съветите щте съм доста предпазлив все пак съм предупреден ако шупя няма защо да се сърдя на джипката...
              поздрави

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X