Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ проблем с лебеДка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Помощ проблем с лебеДка

    Къде се намира тази спирачка? и как да разбера дали е сглобена правилно П.С. аз мисля че не съм я бърникал тая спирачка понеже свалих само електромотора.
    Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
    Спирачката ако е неправилно сглобена се получава същия ефект - развива , но не иска да навива , като има много голяма консумация на ток заради блокирането на конуса на спирачката при навиване .
    SUZUKI "VITARA" , 1.6 ,къса база,BF Goodrich MUD, 31x10,5 R15
    Nissan Patrol Y60

    Коментар


    • #32
      От: Помощ проблем с лебеДка

      Обикновено е в макарата на която се навива въжето.
      Има и електромеханични, но май при теб ще е в макарата. Абе разглобявай и ще видиш.
      Обаче надали проблема е от спирачката. Както каза Ясен-при включване на двигателя имаш яко късо съединение и то изпива всичкия ток. За компютър, бобина и искра не остава почти нищо.
      Търси проблема в токовете. Като си завъртял мотора да не би да си опрял някоя шина до корпус? Тогава късото съединение е сигурно.
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #33
        От: Помощ проблем с лебеДка

        Не мисля че е от късо двигателя се мъчи да гасне когато задържа бутона за пребиране около 4 сек. а до това че съм завзрил ел. мотора съм оглеждал много добре дали няма някъде да окъси някой кабел. По скоро ще е спирачката и както каза най вероято ще е в макарата. До няколко дни се надявам да намеря време да я разглобя на ново
        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Обикновено е в макарата на която се навива въжето.
        Има и електромеханични, но май при теб ще е в макарата. Абе разглобявай и ще видиш.
        Обаче надали проблема е от спирачката. Както каза Ясен-при включване на двигателя имаш яко късо съединение и то изпива всичкия ток. За компютър, бобина и искра не остава почти нищо.
        Търси проблема в токовете. Като си завъртял мотора да не би да си опрял някоя шина до корпус? Тогава късото съединение е сигурно.
        SUZUKI "VITARA" , 1.6 ,къса база,BF Goodrich MUD, 31x10,5 R15
        Nissan Patrol Y60

        Коментар


        • #34
          От: Помощ проблем с лебеДка

          Първоначално публикуван от htisto Преглед на мнение
          След опит за пускане на лебеДката се чува само щракане от бобините моля за мнения какъв може да е проблема
          Залагам на залепнала четка,скоро го имах същия проблем.Отваряш мотора,радвижваш да отлепи,почистваш и обезмасляваш.Лесно е.

          п.п.Малее,сега видях,че въпроса е от февруари миналата година.Някой да забърше.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X