Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дайте свестни "тръбари"..

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Първоначално публикуван от derhunter
    Вальо,несе бъзикай
    Не се бъзикам, ако искаш, може скоро да го покараме заедно!
    Понтонно МТЛБ, оригинално отвсякъде!

    Коментар


    • #47
      УХААА скеф голям,а може ли да опитам и него да го търкулна
      Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
      Селска фурна аспух нема. Пак същият.
      В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

      Коментар


      • #48
        Na wremmeto sam opitwal mnogo pati da "tarkulna" edno takowa (swarzochno) ... ama ne stawa !!
        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

        Коментар


        • #49
          Шегувам се.Карал съм МТЛБ изнам какво чудо е,просто търкулнах
          малко Самурая знаеш го от езерата и се бъзикаме с Вальо.
          Как е лова ,има ли,щото тука падна малко снежец и отивам да
          видя къде са се пдписали гадинките.
          Верно е това че баламите нямат свършване, няма нужда от кука, захапват влакното и стискат здраво. Стария.
          Селска фурна аспух нема. Пак същият.
          В+ LZ1HAN нула три осмици 9014две тройки

          Коментар


          • #50
            К'во да ти кажа ... нямям време да си подам носа изван града ..
            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

            Коментар


            • #51
              Днес на 3 лисици им се размина закачалката в гардероба, защото бях на друга вълна...
              Само, че тази тема тук не я закачайте, защото не на всеки от форума му е приятна...
              А като се видим, или чуем ще я изровим изцяло!

              Коментар


              • #52
                До: Дайте свестни "тръбари"..

                Пробвай с фирма МЕТАЛ ДИЗАЙН - Пловдив правили са ролбарове.
                мисля че metaldesign@mail.bg

                Коментар


                • #53
                  До: Дайте свестни "тръбари"..

                  Аз всичките си ролбари съм ги правил при Павел това е фирмата намираща се след Горнобански Път посока Владая на междинния светофар в дясно 50м. в ляво 100м от дясно е цеха ,телефона му е 0898419276(ако евентуално е сменен мога да потърся друг) до момента съм много доволен от работат му ето и някои негови гъвки кейджа не е негово дело само гъвките
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • #54
                    До: Дайте свестни "тръбари"..


                    бреии тва интересно бе , за какъв вид спорт се използва това нещо бее.
                    моля обяснете мии

                    boko
                    Jeeep---KIA
                    https://www.facebook.com/autoboko/

                    Коментар


                    • #55
                      До: Дайте свестни "тръбари"..

                      Първоначално публикуван от BILBO Преглед на мнение
                      Пробвай с фирма МЕТАЛ ДИЗАЙН - Пловдив правили са ролбарове.
                      мисля че metaldesign@mail.bg
                      На човека му е трябвало това преди 2 години.

                      Коментар


                      • #56
                        До: Дайте свестни "тръбари"..

                        Първоначално публикуван от bokostz Преглед на мнение

                        бреии тва интересно бе , за какъв вид спорт се използва това нещо бее.
                        моля обяснете мии

                        Това което съм гледал е, че това е за професионалистите при Офроуда. Като се преобръщаш няколко пъти да не ти се смачка главата. Върви комплект с доста здрави колани. Ако греша някой да ме поправи

                        Коментар


                        • #57
                          До: Дайте свестни "тръбари"..

                          Първоначално публикуван от kolonal Преглед на мнение
                          Това което съм гледал е, че това е за професионалистите при Офроуда. Като се преобръщаш няколко пъти да не ти се смачка главата. Върви комплект с доста здрави колани. Ако греша някой да ме поправи

                          ми то несе вижда много ясно ама маи е някаква плетеница от тръби ,при която маи щеси счупиш главата от колкото дате предпазят.
                          boko
                          Jeeep---KIA
                          https://www.facebook.com/autoboko/

                          Коментар


                          • #58
                            До: Дайте свестни "тръбари"..

                            Виждам че има интерес и въпреки че ще трябва май друга тема ,ще отговоря.Да темата е стара ,но целта ми беше да предоставя инфо за тръбогиб.Кейджа има за цел да предпазва пилота при катастрофа втората и функция е да заздрави купето(да няма усукване което ще подобри сензитивноста между пилот и автомобил) използва се във всички видове автомобилни състезания.Прави се по опр.изисквания и се съобразява с марката автомобил ,вид състезание за което той се подготвя ,но като цяло има основни елементи които са задължителни допълнителните зависят от гореспоменатото за повечето автомобили участващи в състезания има готови хомологационни фишове в които е илюстрирана конфигурацията на кейджа за конкретната марка.Истината за кейджа е че предпазва само ако си със седалка (корито) и си със четри или шест точков колан ,моного хора се заблуждават и монтират тези елементи отделно ,но точно по отделно са изключително опасни имам доста снимки на катастрофирали коли с кейдж ,но ще пуна една моя тъй като смятам че не е удобно да пускам снимки без разрешение.Това е кейдж ударен с около 120км. в дърво без спирачен път и с минимално убиване на скороста (в малки дръвчета )преди големият удар .След удара навигаторът ми беше "сам със спукан таз и малък пневмоторакс на белият дроб" ВЕНЦИ ИЗВИНЯВАЙ ако нямаше кеидж нямаше да има на кого да се извиня
                            P.S Удара е актуален от преди месец и половина е .
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • #59
                              До: Дайте свестни "тръбари"..

                              най лошия удар.страничния във вратата.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X