Обява

Свий
Няма добавени обяви.

АКУМУЛАТОРИ ВИДОВЕ СРАВНЕНИЕ И ИЗБОР

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    Викай тогава поп. Да пъди духа.
    Не, не го познавам(( Има едни други разбойници с които на времето много обичахме да пием, не да пее, абе как беше ... А, да говорим, щото са весели и наистина знаят, та е интересно. Бранко Банов и Тони Момчилов. То, и той стана старши първа междувременно ...
    Мамка му! Къде са годините бе??? Я някой адвокат да ми напише една жалба до Страсбург. Искам да ми се преразгледа ЕГН-то и да се преструктурира. На две по 20, и другите може да ги подарим на бедните примерно.

    Коментар


    • #47
      Абе пиши си ги в 16 тична бройна система

      Абе пиши си ги в 16 тична бройна система. Това е чалъма. Аз например съм на 33 .
      Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

      Коментар


      • #48
        )) Лесно ти е... Ше объркам буквите)

        Коментар


        • #49
          Някой знае ли координати от къде може да се вземе Оптима?

          Коментар


          • #50
            Не помня каква беше работата, ама Оптимата по някви причини беше хубава само за лодки. Освен това цените им са брутални.
            Топла бяха на смислени цени. Малко само по-скъпи от всеки друг приличен акумулатор. Те все едно не са панацея, така че не виждам защо трябва да се надценяват.

            Коментар


            • #51
              До: АКУМУЛАТОРИ ВИДОВЕ СРАВНЕНИЕ И ИЗБОР

              Понеже ми се появи следният проблем,реших да подновя темата.Тази сутрин реших да запаля джипката на второто завъртане на стартера акумолатора "здаде багажа".Купил съм го точно преди година и два месеца (точно когато изтича гаранцията)марка"искра",температурата на оклната среда към 8.00ч.беше -25гр.
              Изчетох всичко по темата но не направих никакво заключение!
              Може ли някой да направи класификация качество,цена,марка,годност
              OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

              Коментар


              • #52
                До: АКУМУЛАТОРИ ВИДОВЕ СРАВНЕНИЕ И ИЗБОР

                Преди повече от година ,купих нов акумулатор от Румен-Картест на Бош.Стария беше сдал нацяло.Преди около месец отивам на Кауфланд с жената.Влазох с малката дъщеря на нея и станало студено и пуснала топлото на седалките .Връщам се ток ама хич.Звъннах дойдоха и ми подадоха.Запали прибрах се в къщи и реших,че и с него е свършено.На сутринта автомобила примъца ама стана и от тогава без проблем.Вече няколко дена температурата е под -10 всяка вечер,а днес тръгвах на лов в 06.00 часа беше -15на третото превъртане запали без проблем.Мисля,че Румен ще ти даде най-добре ТТД на акумулатора а и за други модели.
                Поздрави.
                Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                Коментар


                • #53
                  До: АКУМУЛАТОРИ ВИДОВЕ СРАВНЕНИЕ И ИЗБОР

                  Първоначално публикуван от MARINHAKER Преглед на мнение
                  Понеже ми се появи следният проблем,реших да подновя темата.Тази сутрин реших да запаля джипката на второто завъртане на стартера акумолатора "здаде багажа".Купил съм го точно преди година и два месеца (точно когато изтича гаранцията)марка"искра",температурата на оклната среда към 8.00ч.беше -25гр.
                  Изчетох всичко по темата но не направих никакво заключение!
                  Може ли някой да направи класификация качество,цена,марка,годност
                  Нищо ти няма на акумулатора, просто го сгрей /буквално/!
                  Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                  Коментар


                  • #54
                    До: АКУМУЛАТОРИ ВИДОВЕ СРАВНЕНИЕ И ИЗБОР

                    Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                    Бош Silver ... не е за оффроуд ... бях с такъв много години ...

                    Истината е Хай-Тек на Бош ... AGM технология ... е и някакви пари
                    Бях писал някъде из форума ... а на фтп-то трябва да има ..
                    Зравейте,днес в магазина питах за акумулатор БОШ-AGM технология отговора им бе че той бил ........за първоначално вгаждане на автомобила и ако не съм с такъв не мога да сложа същия .Е има ли някаква разлика в с-мата за зареждане та е проблемно слагането на такъв?
                    Нямаха в наличност оставих GSM след малко звънаха ....можете да сложите от този модел/БОШ-AMG/ Ставал за DISCO-1 2,5Tdi
                    И двата модела Бош-силвър и Бош-AGM са 77А/780А.стартов ток, еднакви параметри, габарити,/цената не,но това е друга бира/
                    Може ли да прецакам AGM-то ако го взема до сега карам с 60А така го купих и все още пали /тормози се малко но пали мамка му и прасе/.
                    На този етап лебетка няма но всичко е в процес на естествено развитие...

                    п.п Ако някой има опит нека сподели.... Поздрави и наздраве
                    Land Rover Discovery:
                    - ... "Най-хубавото на тази джипка е, че като закъсаш, можеш да си седиш вътре комфортно.".
                    Land Rover, може да те закара навсякъде, но може и да не те върне!

                    Коментар


                    • #55
                      До: АКУМУЛАТОРИ ВИДОВЕ СРАВНЕНИЕ И ИЗБОР

                      Слагай ... AGM нямаш ядове !!!
                      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                      Коментар


                      • #56
                        До: АКУМУЛАТОРИ ВИДОВЕ СРАВНЕНИЕ И ИЗБОР

                        Как така на 2рото сдал багажа? Внезапно ако е да не завърта изобщо май не е акомулатора? Акомулаторите исдъхват мъчително и просто последните завъртания са крайно бавни и немощнти...

                        Коментар


                        • #57
                          До: АКУМУЛАТОРИ ВИДОВЕ СРАВНЕНИЕ И ИЗБОР

                          Първоначално публикуван от Насов Преглед на мнение
                          Как така на 2рото сдал багажа? Внезапно ако е да не завърта изобщо май не е акомулатора? Акомулаторите исдъхват мъчително и просто последните завъртания са крайно бавни и немощнти...
                          aaa, аз имам случай с внезапна смърт на акумулатор - и то посред лято....... тъкмо му беше изтекла гаранцията. влизаш ключа на ON и нищо.......... ама нищо, при положение че предния ден е въртял нормално и съм карал колата.

                          от тогава български акумулатор нъцки (е, сега съм с такъв, щото е наследен, ама няма да е задълго като го гледам как мяца сутрин)
                          ________________________________________________
                          Subaru OUTBACK 2,5
                          Hyundai TUCSON 2.0

                          Коментар


                          • #58
                            До: АКУМУЛАТОРИ ВИДОВЕ СРАВНЕНИЕ И ИЗБОР

                            Да и аз като се замислих, малко крайно се изказах, но понеже съм имал предимно други внезапни проблеми ме наведе на такива мисли...

                            Коментар


                            • #59
                              До: АКУМУЛАТОРИ ВИДОВЕ СРАВНЕНИЕ И ИЗБОР

                              дайте идея откъде да взема тягов акумулатор 12V 60-80Ач
                              токът, който ще се черпи от него ще е в рамките от 5 до 50А
                              става въпрос за ел. мотор за лодка
                              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                              Коментар


                              • #60
                                До: АКУМУЛАТОРИ ВИДОВЕ СРАВНЕНИЕ И ИЗБОР

                                Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                                дайте идея откъде да взема тягов акумулатор 12V 60-80Ач
                                токът, който ще се черпи от него ще е в рамките от 5 до 50А
                                става въпрос за ел. мотор за лодка
                                Питай Румен-Кар тест,продава акумулатори.
                                Поздрави.
                                Ланд Ровър-Дискавъри,ТД5-1999 год.,готин е.
                                "Мъжко е да обещаеш,човешко да не го изпълниш."
                                "Правото на глас,не винаги означава да имаш право на избор."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X