Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нощен оффроуд без фарове

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нощен оффроуд без фарове

    Някой опитвал ли е нощен оффроуд с очила за нощно виждане и изключени светлини на стоповете?

  • #2
    Re: Нощен оффроуд без фарове

    Първоначално публикуван от Volk
    Някой опитвал ли е нощен оффроуд с очила за нощно виждане и изключени светлини на стоповете?
    а опитвал ли си с очила за нощно виждане и кола с фарове срещу теб? лее-ее-кичко ще те заслепи
    помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

    Коментар


    • #3
      В гората не е много интезивно насрещното движение!

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от Volk
        В гората не е много интезивно насрещното движение!
        майтапа настрана, аз съм пробвал без фарове при пълнолуние и познат черен път - няма проблеми, но ако идеята е да не те видят животните /например за лов/ мисля, че няма да има желания ефект... докато се движиш не се плашат, но щом спреш бягат...
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #5
          Коя генерация ти бяхя очилата?

          Коментар


          • #6
            Извинявай, имаш впредвид пълнолуние но не с очила или пълнолуние и очила за нощно виждане?

            Коментар


            • #7
              Ъхъ. Ама мойте са стари, и нямам филтри за фаровете, и не е кой-знае кво(( Пък никой не ще да ми продаде ни танков фар, ни военни затъмнители, и да намеря филтър няма на кво да го сложа(((
              ПНВ-57Е.
              Нормалните военни са защитени от заслепяване, от насрещните фарове - нищо. Лошото е като ги изключиш, разминеш се с лампаджията, и трябва да минеш пак на тях. Те виждат - не виждат, на тебе ти е нанагорно.

              Коментар


              • #8
                Всички нови очила са с автоматична промяна на усилването в зависимост от светлинния поток, така че дори да ти светят с фенерче няма проблем!

                Коментар


                • #9
                  Те и старите военни, нали без това свойство не можеш да стреляш. нито да виждаш като стрелят отсреща. Обаче мойте са много стари, от старо поколение, и обичат някой да им свети нарочно инфрачервено. Усилването е малко и не са броячи на фотони((

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от Стефан
                    Ъхъ. Ама мойте са стари, и нямам филтри за фаровете, и не е кой-знае кво(( Пък никой не ще да ми продаде военни затъмнители
                    Ще ти подаря два.

                    Коментар


                    • #11
                      Първоначално публикуван от Стефан
                      Ъхъ. Ама мойте са стари, и нямам филтри за фаровете, и не е кой-знае кво(( Пък никой не ще да ми продаде военни затъмнители
                      Ще ти подаря два.

                      Коментар


                      • #12
                        Какво , затъмнители ли?
                        Жив да си батка, само от пиене да Умреш, и от кьофтета, и ей сеа ше викнем най-убавите айшета да ти играт, а па ние с тебе ше пиеме бира и квот требе!
                        Ако утре не ме удави дъжда може и пак да имам кола, и където кажеш, там и ще се напием! Може тука, може ЛС. Пък може и някви модератори да прочетат това и да се сетят че отдавна никой не пие покрай никви кули ...
                        Мамка му, вече и не вярвам че му се вижда края на това казанче ...

                        Коментар


                        • #13
                          Стефане, понеже си много готин те каня на нощно сафари в гората без фарове да гоним цигани бракониери, да видиш като искочиш от тъмното как бягат с по две трупи на рамо!!

                          Коментар


                          • #14
                            Мда. Изведнъж разбрах кво е "предложение на което не можеш да откажеш" Значи обаче трябва да туря и ауспух, че новия го проби задния кардан като се скъса през зимата(((
                            Някой да знае къде има пожароустойчиви тръби? Стария правоток не беше по-шумен от новото гърне преди да го убие кардана, значи няма и смисъл. На тия "Крафт" тръбите правилни ли са? Сопотските бяха квото трябва, ама те ли са, не са ли ...

                            Коментар


                            • #15
                              Да разбирам ли, че ще пропуснеш невероятната гледка ? Не е за отказване, това и в Африка не можеш да го видиш!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X