Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПО-МОЩЕН ГЕНЕРАТОР ЗА НИВА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: ПО-МОЩЕН ГЕНЕРАТОР ЗА НИВА

    Безчетковия го слагат на трактор Болгар, но като нов струваше 280лв във Агромашина-Импекс 2000. Аз си намерих 2-ра ръка за Трабанта навремето и бях супер доволен. На него се връзват два кабела: за крушката на таблото и + към акумулатора. Има вградено реле с два режима на заряд: зима и лято които се "превключват" със завиването на едно болче. Шапка им свалям на руснаците специално за този генератор. По надеждно нещо от него не съм виждал. Дори лагерите му са нещо уникално.
    Aкълa e кaтo жeнскoтo нepaзпoлoжeниe. Нe ти ли дoйдe нa вpeмe, нe гo и чaкaй!

    Коментар


    • #32
      До: ПО-МОЩЕН ГЕНЕРАТОР ЗА НИВА

      Да събудим малко темата, понеже аз карам с жигулски, който е по-слаб от стандартния. Та кажете какво стана със ЗиЛския генератор - става ли, не става ли? Ако става - какъв да търсим и т.н. Също ще се радвам да кажете от какво друго пасват, че Нивовския е 230 лв. Ако се сложи по-силен генератор може ли да станат бели? Трябва ли да се ревизира цялата ел. система?

      Благодаря.

      Коментар


      • #33
        До: ПО-МОЩЕН ГЕНЕРАТОР ЗА НИВА

        На Дискавари-то са монтирали генератор на Magneti Marelli който е 100А.
        Някакъв италиански генератор ще ти свърши добра работа
        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
        Дий Снайдер

        Коментар


        • #34
          До: ПО-МОЩЕН ГЕНЕРАТОР ЗА НИВА

          Глупости ! с твоя няма управия !
          БМВ 5-та серия Е34 на големите мотори е 140-150 А
          Човек първо е изобретил колелото а после премазаните животни !

          Коментар


          • #35
            До: ПО-МОЩЕН ГЕНЕРАТОР ЗА НИВА

            Първоначално публикуван от CJ_ Преглед на мнение
            Глупости ! с твоя няма управия !
            БМВ 5-та серия Е34 на големите мотори е 140-150 А
            Е ти ще ги накараш да си монтират и от ML-190A. Въпроса е нещо по-мощно от оригинала.



            P.S. Какво не ти харесва на моя. Смяна на колектори,четки и лагери е 30лв.
            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
            Дий Снайдер

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X