Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Lambo doors

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Lambo doors

    Здравейте, имам един въпрос които може би ще подразни много от вас, повечето ще кажат "къф е пък тоя, не вижда ли 4е това е offroad форум". Спокоино знам за кво е форума и аз съм голям фен на извънпътните изживявания. Та въпроса ми е знае ли някои къде мога да си поръчам lambo doors kit за jeep ghrand cherokee 99-04 и колко горе-голу ще струва И моля ако нямате конкретен отговор да не пишете разни простотии просто защото нямате кво да правите. Предварително благодаря за разбирането.

  • #2
    с тунинг на JEEP се занимават близнаците, петър близнака е регистриран така, че организирай се да му пуснеш едно лично съобщение
    drive alive

    Коментар


    • #3
      А бе знам че е тъпо, ама какво е това? Верно че пътя ти е при Близнаците, ама дай и аз да знам, може и на мене да ми трябва такова ...

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от Стефан
        А бе знам че е тъпо, ама какво е това? Верно че пътя ти е при Близнаците, ама дай и аз да знам, може и на мене да ми трябва такова ...
        Lambo doors ли ???

        Това са да си направиш вратите да ти се отварят като на Ламборгини (на горе, или то се пада по по диагонал)
        [img]http://prikachi.com/files/1482881I.jpg[/img]

        Коментар


        • #5
          Боже! То си било в името
          Не знам, мене ще ме страх с такова в гората. Като БРДМ-а в Ирак миналата седмица, не дай боже нещо ...
          Мамка им идиотска, няма ли кой да спре тия буклуци бе? То не е професионална, не е армия ... Извинявай, мой човек, че баш в твойто съобщение, ама направо ми се вие! 25 годишно хлапе на 9 месеца служба, че той е очевидно безпомощен! Бетер най-окаяния новобранец от вчера. А новобранеца не е войник, не е! Той е парче месо, което си длъжен да върнеш на майка му живо и здраво. И очевидно татко му не е бракониер по дърветата, и очевидно той не е ходил с никого от 10 годишен в гората, иначе нямаше да се обърне ... И майор да го направиш - посмъртно((( Намерили как да си перат съвестта, министри от свинефермата и прочее овчи мозъци. Кво направихте от децата на мойта страна бе изроди?
          Извинявам се на публиката, гадно ми е.

          А ти като намериш тоя кит ми се обади, имам скрити едни чукчета за чупене на стъкла, още от Икарусите, със стойки, хубави са. Ако си ранен, или трябва челното стъкло, не стига силата, тия вършат работа. Гледам, в Пежото вече е щатно оборудване, ама стои на пода. Мойто е на ластици на скоростния лост, по средата на кабината. Който и да е останал в съзнание все ще го докопа.

          Коментар


          • #6
            тия китове за вратите обикновено имат някакво аварийно задвижване, иначе няма да ги пуснат на пазара, ако си ги направиш сам обаче може да се самоарестуваш в колата за известно време

            докато намериш някой с консервоотваречка да те извади от вътре

            колега за какво ти е тоя кит за чероки, то и без това е високо, ако му направиш вратите да се отварят нагоре, няма да може да го паркираш в гараж, че опират в тавана
            drive alive

            Коментар


            • #7
              Няма вече правилни консервоотварачки((( За последен път видях май преди две години на някое Секюрити, "Ивайло", Търново, ама човека така и с мъка ми каза - не купуват, защо да ги правим ... А имаше всякакви - и от хидравликата, и многолостови ръчни, 70 килограмов мъж може да нареже на парчета по една педя камион за половин час, и всякви хубавини още ... И автоматични пожарогасители и с ръчно и с електронно управление, и с намален заряд за да не разкъса колата додето я гаси, много хубави работи имаше. А сега и магазина до "Пирогов " е със шпертплати вместо с витрини.
              Нато нали ни пази ...

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от go go go
                колега за какво ти е тоя кит за чероки, то и без това е високо, ако му направиш вратите да се отварят нагоре, няма да може да го паркираш в гараж, че опират в тавана

                Коментар


                • #9
                  quote="go go go"]
                  колега за какво ти е тоя кит за чероки, то и без това е високо, ако му направиш вратите да се отварят нагоре, няма да може да го паркираш в гараж, че опират в тавана [/quote]

                  Мерси за загрижеността но паркирам в подземен гараж и тавана му е с около 50-60см(около 3м) пове4е от на другите, така 4е няма как да опрат. Все пак мерси за забележката.

                  Коментар


                  • #10
                    Това са да си направиш вратите да ти се отварят като на Ламборгини (на горе, или то се пада по по диагонал)[/quote]

                    За да онагледим за какво иде реч, слагам две снимки, но на Хамър

                    [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

                    Коментар


                    • #11
                      има универсални китове дето и сам можеш да си ги монтираш
                      http://www.lambostyledoors.de/


                      това са пантите


                      принципа на работа


                      и става така

                      Коментар


                      • #12
                        Хм. То май ... От какъв ъгъл на отваряне може да тръгне нагоре?
                        Ако е малък може да се окаже че тука има много далавера ...

                        Коментар


                        • #13
                          Да знам че има такива дето и сам мога да си ги монтирам (всъщност аз сам няма да мога, но това е друга тема )и съм разгледал доста сайтове , това което конкретно ме интересува е цени, не само по каталог, но и с монтаж, доставака(ако евентуално има такава), надценка(която всеки вносител ще си сложи,щото гледам в каталога на D&W цени от сорта на 1000 евро,пък накрая единицата да не стане тройка ) и накрая да разбера плюсовете и миносите на тези "машинки".

                          Коментар


                          • #14
                            Първоначално публикуван от Стефан
                            Хм. То май ... От какъв ъгъл на отваряне може да тръгне нагоре?
                            Ако е малък може да се окаже че тука има много далавера ...
                            Ами във варна има един civic на който са монтирани такива машинки и съм го гледам как се отваря ъгъла е някъде около 45*.

                            Коментар


                            • #15
                              Т.е. 45 настрани, и после нагоре?
                              ((( Тогава е много((( Триъгълните врати на УАЗа са голяма неприятност, обаче се отварят и когато вече е затънал, а нормалните правоъгълни - не. Мислех си дали и тия няма да се изплюват настрани, и веднага да тръгват нагоре...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X