Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Lambo doors

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Първоначално публикуван от GrandCherokee
    Първоначално публикуван от Стефан
    Хм. То май ... От какъв ъгъл на отваряне може да тръгне нагоре?
    Ако е малък може да се окаже че тука има много далавера ...
    Ами във варна има един civic на който са монтирани такива машинки и съм го гледам как се отваря ъгъла е някъде около 45*.

    В софия има много коли направени вече на подобен принцип (повечето от колите са модел Народна кола модел 2 тоест VW GOLF2)!
    При тях просто е сменено мястото на пантите.И по тоя начин се правят на тунинг майстори.
    Много ми е интересно ако някоя такава кола се преобърне какво става?
    https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

    Коментар


    • #17
      Знам ли ... С панти за 1 000 евро не би трябвало да има ядове ...

      Обади се на Близнаците, едва ли ще го направят на тройка Не мога да говоря от тяхно име, обаче никога не съм чувал да са прецакали някого, или да са му изтърбушили джобовете, или да не са направили като са казали

      Коментар


      • #18
        da

        az sam edin ot tehnite nai shtastlivi klienti i moga da ti garantiram che nqama griji momchetata varsht rabota
        drive alive

        Коментар


        • #19
          Първоначално публикуван от Стефан
          Знам ли ... С панти за 1 000 евро не би трябвало да има ядове ...

          Обади се на Близнаците, едва ли ще го направят на тройка Не мога да говоря от тяхно име, обаче никога не съм чувал да са прецакали някого, или да са му изтърбушили джобовете, или да не са направили като са казали

          Знаете ли имаше една песен не знам на кого е но се пееше "Да живеят близнаците"!
          Тия момчета сичко могат да доставят и да направят.Просто нямам думи.
          https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

          Коментар


          • #20
            Ами ще се свържа с тях(близнаците), но има една подробност аз съм от Варна, предполагам че те са от София и най-вероятно първо ще потърся по-близките оферти, днес например се свързах с един магазин в който ми предлижиха 2 варианта, които не бяха съвсем лоши. Едните "машинки" бяха японски, а другите американски. Разликата в цената беше повече от невероятна- японските бяха 650$, а тези на янките бяха близо 1000$, но вторите бяха с монтажа. Та искам да кажа че едно ходене до София бих предприел ако офертата наистина си заслужава. Благодаря за отзивчивостта все пак.

            Коментар


            • #21
              А, тия пичове са мъжкари, с тях можете да си стиснете ръцете и по телефона ...

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X