Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Подгряващи се пръскалки :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Подгряващи се пръскалки

    Първоначално публикуван от valyon Преглед на мнение
    При мен го/П2/го нямаше и се наложи да го присаждам от мерцедес 124 но се получи...
    Дали ще е удобно да споделиш снимки на операцията или на крайнния резултат?

    Къде и как успя да натикаш серпентината?
    Сваля ли калника на джипа, за да извършиш интервенцията?
    Провери ли термостатчето в дъното на серпентината?

    Предварително благодаря.

    Коментар


    • #17
      От: Подгряващи се пръскалки

      Снимки ще се опитам да кача по късно. Само казанчето не съм прехвърлил, защото са 3 при пажерото и на такива места където нямаше лесен начин да мине байпас от охладителната течност.От мерцедеса са само маркучите и пръскалките на предното стъкло. В казанчетата сък сложил нагреватели ,които подържат температурата в аквариумите, има едни които са пластмасови с настройка по градуси и когато не са потопени във вода са със защита.Тъй като са на 220 волта използвам инвертори. А самите чистачки ги продават една фирма в Хаджи Димитър.http://www.bomarbg.eu/index.php?opti...160&Itemid=289
      Друго което искам да споделя е че наличноста на тази неща за подгряване не означава че използвам , или препоръчвам да се използва вода. Напротив течност против замръзване + подгряване = Видимост при всяко време.
      Последно редактирано от valyon; 04-02-11, 13:55. Причина: правопис

      Коментар


      • #18
        От: Подгряващи се пръскалки

        Хаа, така се изясняват нещата

        Имам мерседес и паджеро, и в общи линии, без последното уточнение, ми беше доста неясно как е извършена еквилибристиката.

        Благодаря ти, щях да тъна в недоумение доста дълго.

        Нали знаеш, че при пръскалки с подгрев, при мерседес и маркуча е отопляем? Включва се при температура под +5 градуса - заедно с отоплението на огледалата и пръскалките - автономно...

        Сложно си го направил, с тия 220 В из колата, ама важното е, че работи.

        Коментар


        • #19
          От: Подгряващи се пръскалки

          Да знам.то и чистачките са с такъв термостат да се отопляват под +5 градуса. От мерцедес съм сложил и на подряването на огледалата но май,че ще трябва да се преработва, защото видях че когато можеш да затоплиш огледалата и през лятото когато е над +5 но вали дъжд отоплението ги изсушава ,освен това намерих за пажеро и странични огледала с отопление ,и най външната им 1/3 е извита и намалява много мървия ъгъл. А не са и скъпи , с доставка са около 20-30лв.
          Наистина стана сложно особенно на задното стъкло тъй като там и пръскалката е по друга под ъгъл и маркучите с отопление са по къси. и решението се оказа с 2 ра пръскалка.
          И аз имам мерцедес 124 АМГ от където "взаймствам" идеи.

          Коментар


          • #20
            От: Подгряващи се пръскалки

            Мдаа, Мерседес и Паджеро - печелившата комбинация

            Коментар


            • #21
              От: Подгряващи се пръскалки

              Съгласен !!!
              Последно редактирано от valyon; 04-02-11, 14:40. Причина: правопис 1 дума 8 грешки

              Коментар


              • #22
                От: Подгряващи се пръскалки

                Хм при мен на Фруктиерата си е фабрично подгрева на пръскалките ама при каква тепмература се включва не знам.
                Оpel Frontera A КБ 2.8 TDI; Peugeot 206 2.0 HDI
                Honda CB 919 Hornet
                0898849413-Светльо
                Кръвна Група: 0+

                Коментар


                • #23
                  От: Подгряващи се пръскалки

                  Първоначално публикуван от valyon Преглед на мнение
                  Съгласен !!!
                  Последно редактиран от valyon ; Днес в 15:40 Причина: правопис 1 дума 8 грешки
                  баси, само удивителните са били верни, а?

                  хареса ми моабета много!

                  А на фруктиерата може да ги има, ама не е същото, като да си ги направиш сам - по правилната марка и по правилния начин

                  естествено, приятелски се бъзикам

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X