Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Зумер за забравени светлини?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Зумер за забравени светлини?

    Първоначално публикуван от optron Преглед на мнение
    "Правилно си разбрал. Така ще имаш зумер с двойно действие който сигнализира да си включиш фаровете преди да тръгнеш и да ги изключиш след като угасиш двигателя."
    Има, обаче, една особеност - винаги ще се получават краткотрайни писукания на зумера при потегляне и при паркиране, защото той не може да включва и изключва едновременно двигателя и светлините. Мисля си за някакво реле за време за около 5 секунди ... Просто да се избегне тази досада ...

    Добре де .Зумера е 3 лв.Вместо таймер-реле или друго,защо да не са 2 зумера.Един за при запалване да сигнализира че светлините не са включени и друг с нормално действие за забравени светлини.
    Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
    NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

    Коментар


    • #47
      До: Зумер за забравени светлини?

      Първоначално публикуван от adwokat Преглед на мнение
      Добре де .Зумера е 3 лв.Вместо таймер-реле или друго,защо да не са 2 зумера.Един за при запалване да сигнализира че светлините не са включени и друг с нормално действие за забравени светлини.
      През лятото ще те тормози...
      Only after the last tree has been cut down,
      Only after the last river has been poisoned,
      Only after the last fish has been caught,
      Only then will you find that money cannot be eaten.

      Коментар


      • #48
        До: Re: Зумер за забравени светлини?

        За тези които има възвожност да си направят ето и схема
        Прикачени файлове

        Коментар


        • #49
          До: Зумер за забравени светлини?

          Ето нещо ново за мен,което няма да тормози никого.Евтино,лесно за монтаж и практично.
          Прикачени файлове
          Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
          NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

          Коментар


          • #50
            До: Зумер за забравени светлини?

            Аз си зглобих нещо като системата на Мууу(и аз гарантирам че работи) и засега съм много доволен
            сложих си копче за изключване през лятото и в спецялни случаи , а зумерчето го нагласих с приятно писукане

            Коментар


            • #51
              От: Зумер за забравени светлини?

              Колеги, къде в софия могат да ми монтират такава машинка - крайно ми е необходима...
              Александър

              Коментар


              • #52
                От: Зумер за забравени светлини?

                Питай направо производителя кой кабел къде се връзва и готово. Сигурно е елементарно...
                Only after the last tree has been cut down,
                Only after the last river has been poisoned,
                Only after the last fish has been caught,
                Only then will you find that money cannot be eaten.

                Коментар


                • #53
                  От: Зумер за забравени светлини?

                  Днес го сложих, работи. Не съм пробвал какво става при запален двигател и отворена врата, но като цяло мисля, че ще ми върши работа. Благодаря за линка.
                  Сега остава да си взема хубава двойнолепяща лента - 3M мисля че беше марката, за да махна черното изолационно тиксо което го държи в момента.
                  Александър

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X