Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Температура за боядисване на джанти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Температура за боядисване на джанти

    Здравейте, мислех да пръсна с по две ръце спрей и лак алуминиевите джанти, преди да им сложат зимните гуми. Обаче застудя вече и единственото ми помещение, където мога да ги пръсна, е остъклена тераса. 10 градуса е в момента, но вероятно ще паднат до 8 през седмицата. Ще успеят ли да изсъхнат или да почакам до пролетта?

  • #2
    Виж какво пише на боята, там мамко от малко са дадени базовите данни и изисквания.
    А пък аз лично не бих си осмърдял апартамента по този начин ама ти си знаеш.

    Коментар


    • #3
      Няма да има проблем температурата, но си помисли дали наистина искаш да си го причиниш. Първо е осмърдяването, второ е неясното качество и дълготрайност след операцията от спрей продуктите.
      Изчакай лятото и го направи като хората.

      Коментар


      • #4
        Това лак със спрей си е ала бала.
        Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от neumoren Преглед на мнение
          Здравейте, мислех да пръсна с по две ръце спрей и лак алуминиевите джанти, преди да им сложат зимните гуми. Обаче застудя вече и единственото ми помещение, където мога да ги пръсна, е остъклена тераса. 10 градуса е в момента, но вероятно ще паднат до 8 през седмицата. Ще успеят ли да изсъхнат или да почакам до пролетта?
          На моята жена понякога и хрумва да боядиса дребни неща със спрей у дома.

          Това силно напряга европейските ми разбирания за семейството и направо руши подкрепата ми за Истанбулската конвенция.

          Коментар


          • #6
            В казармата,където бяхме имаше Строителна рота с техниката си.Старшини караха камиони разни.Крадеше се бензин на поразия и слагаха в зиловете нафта.С едни огромни лейки.
            Поделението бе над с.Байлово,секретно.1988/89г.
            Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
            ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

            Коментар


            • ognqn
              ognqn коментира
              Редактиране на коментар
              Тука съм се изложил.Тоя коментар бе за другата тема,за бензин в нафтата....чукча писател !

            • sek.1
              sek.1 коментира
              Редактиране на коментар
              И малко като прекалиш с нафтата в бензина изпускателните колектори стават червени гарнитурите на главите духват на момента а ако имаш някой оцелял изпускателен клапан си късметлия . Видяно пак в казармата на поне десетина ЗиЛ 131 ; Урал ; УАЗ и прочие все здрава техника . Как се оправят след това поразиите не ме питай .

          • #7
            Щом има лак в задачата, винаги има проблем с температурата освен ако не се ползва двукомпонентен такъв със съответния втвърдител и ускорител. Случаят явно не е такъв. Първата причина да пропуснеш до пролетта е тази. Втората я е споделил Ясен.
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • sek.1
              sek.1 коментира
              Редактиране на коментар
              Мога да ти сипя от моя ако имаш как да го опечеш на около 180 градуса . Еднокомпонентен е и иска само време на температура .

          • #8
            отказах се, зимата дойде и направо метнах всичко на колата

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X