Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разпробиване на отворите за болтовете на джанти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Ше извиняваш ,ма не се виждат.....
    Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

    Коментар


    • #32
      Първоначално публикуван от faster Преглед на мнение
      Ше извиняваш ,ма не се виждат.....
      Колега, провери си настройките!

      Вижда се 0877 17 07 27.
      Понеделник - почивен ден.

      Коментар


      • #33
        Ето и от гуглето


        https://www.google.com/search?q=%D0%...hrome&ie=UTF-8

        Коментар


        • #34
          Вижда се ако си пуснал да виждаш подписи. Аз лично съм ги спрял щото запълват много излишно място
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #35
            Мерси!При мене не се вижда,ще видя сега в настройки.Излезна ,скрити са ми били.данни за беседващи от настройките.
            Последно редактирано от faster; 05-03-20, 17:42.
            Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

            Коментар


            • #36
              Да питам за джанти от Паджеро 2 ,искам да ги пробвам на ОФАта .Та откъде да си търся гайки от Паджеро за София и дали е същата резба?Ако знае някой ,отворите отговарят ,без централния ,но той не е проблем!Да ги дам да им направят конуси и да си сложа мойте гайки?Извинявам се че.питам.тука,но не искам.да отварям нова тема за един ,два въпроса.
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X