Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор и сравнение на АТ гуми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Избор и сравнение на АТ гуми

    Това като го гледам, с тия канали, освен че е добре с/у аквапланинг, май за нищо освен асфалт няма да става.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • От: Избор и сравнение на АТ гуми

      Може ли кординати на дилър на дуратрак оказа се че има сходен размер 225/75/16 ?

      Коментар


      • От: Избор и сравнение на АТ гуми

        Cooper Discoverer ST MAXX-продължавам пост 229 и 230.Тествах гумите на пясък-всеки ден в продължение на около 10 дни.Меко казано съм приятно изненадан.Карах ги на 1.8 бара и никъде нямах проблем.То проблема с пясъка идва когато е по-рохкав и дълбок.Единствения път,когато ми се наложи да давам назад беше на една стръмна,но не много дълга дюна с дълбок рохкав пясък и то защото реших да се опитам да я превзема изключително бавно -малко над празни обороти-ей така да видя какво ще стане.Е,спрях по средата на баира и тогава намачках газта,но не успях да тръгна напред и се наложи назад за засилка.Хубавото в цялата работа е,че не успях да се окопая.Иначе си минавах от там на ден по 2 пъти нормално,но с повечко газ.Обобщено гумите се държат на пясък поне толкова добре,колкото и BFG MT,ако не и по-добре,а досега смятах,че няма по-добри от BFG MT на пясък.Сега чакам да тествам на сняг,но там не тая никакви надежди,въпреки че гумата е ужасно мека-все пак няма нарязани ламелки,а само едри грайфери.
        2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

        Коментар


        • От: Избор и сравнение на АТ гуми

          Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
          Cooper Discoverer ST MAXX-продължавам пост 229 и 230.Тествах гумите на пясък-всеки ден в продължение на около 10 дни.Меко казано съм приятно изненадан.Карах ги на 1.8 бара и никъде нямах проблем.То проблема с пясъка идва когато е по-рохкав и дълбок.Единствения път,когато ми се наложи да давам назад беше на една стръмна,но не много дълга дюна с дълбок рохкав пясък и то защото реших да се опитам да я превзема изключително бавно -малко над празни обороти-ей така да видя какво ще стане.Е,спрях по средата на баира и тогава намачках газта,но не успях да тръгна напред и се наложи назад за засилка.Хубавото в цялата работа е,че не успях да се окопая.Иначе си минавах от там на ден по 2 пъти нормално,но с повечко газ.Обобщено гумите се държат на пясък поне толкова добре,колкото и BFG MT,ако не и по-добре,а досега смятах,че няма по-добри от BFG MT на пясък.Сега чакам да тествам на сняг,но там не тая никакви надежди,въпреки че гумата е ужасно мека-все пак няма нарязани ламелки,а само едри грайфери.
          Зимата ще те изненадат още по положително....

          Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

          Коментар


          • От: Избор и сравнение на АТ гуми

            Първоначално публикуван от rotter Преглед на мнение
            хм и това се води wrangler at/s нещо се обърках каква е разликата at/s at/sa ?
            На пръв поглед има разлика в ширината на двата надлъжни канала, както и във формата на страничния грайфер.
            Nissan Terrano 2,7 TDI

            Коментар


            • От: Избор и сравнение на АТ гуми

              Здравейте, тъй като съм отскоро във оффроад общността, и ми предстои да дам една торба пари за гуми, от това което изчетох до тук явно дуратрака на гудиър и купъра стт макс са един приемлив всесезонен всетеренен вариант. Но ги намирам само като летни. Искам да попитам тези които ги имат или са ползвали, това проблем ли е защото пишете че се представят добре в сняг, а както казах ги дават за летни?

              =...........$%^*)(_&_^+(%#@!~!@#$%^&*(

              Коментар


              • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                Първоначално публикуван от georgy_chakarov Преглед на мнение
                Здравейте, тъй като съм отскоро във оффроад общността, и ми предстои да дам една торба пари за гуми, от това което изчетох до тук явно дуратрака на гудиър и купъра стт макс са един приемлив всесезонен всетеренен вариант. Но ги намирам само като летни. Искам да попитам тези които ги имат или са ползвали, това проблем ли е защото пишете че се представят добре в сняг, а както казах ги дават за летни?

                =...........$%^*)(_&_^+(%#@!~!@#$%^&*(
                С Дуратрак няма проблем зимата.С Купъра съм първа година и като позастудее и дойде снега и леда ще пиша.За сега при 1 градус и след 5000км лятото,той е по-мек от новите ми зимни гуми на леката кола....
                Иначе американците хвалят за зимата и Дженерал грабер ат2 със снежинка.За тях казват,че има разлика между тези със снежинка и тези без.
                2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                Коментар


                • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                  Дайте акъл, че се чудя субаруто дали да не го обуя с нещо универсално... Лошото е, че съм с кофти размер 215/60/17... Избора е малко ограничен и това, което ми хваща окото е Мишелин latitude cross и General grabber at. Идеи и мнения?
                  Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
                  Mercedes w212 E350 4matic
                  Ducati Monster 600
                  O888795575

                  Коментар


                  • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                    Graber AT!
                    В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                    Коментар


                    • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                      Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                      Graber AT!
                      +1, даже се учудвам, че го има в този

                      Първоначално публикуван от torozoff Преглед на мнение
                      размер 215/60/17
                      А с Мишелина след края на асфала може да е приключение на мокро.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                        Моля ви за мнение, дилемата е избор между тези два модела:
                        "Cooper Discoverer AT3 235/75 R15 109 T OWL"
                        "Goodyear Wrangler AT/SA Plus 235/75 R15 105 T"
                        Прочетох мнения за тях поотделно, но конкретния избор ми е труден. Сравнение в поведението им на сняг и мокро най-вече...
                        Гумите ще се карат целогодишно (всички сезони), 6000-7000км. на год., 90% асфалт /10% офроуд. (София, градско) / (планинска къща с черен път и остри камъни). До сега се справях със ниско бюджетни АТ, които са навъртяли 7-8г., съответно каквато и да е нова гума ще е добре.
                        Актуалната цена от около 160лв./бр. ме устройва и моля за конкретни съвети в този избор. Автомобилът ми е Cherokee XJ.
                        Благодаря!

                        Коментар


                        • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                          А cooper s/t maxx 15ки има ли някъде че аз не намирам нещо ???

                          Коментар


                          • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                            Някакви мнения за тези Bfgoodrich rugged trail. Като летни all terrain ще се ползват. 235/65/17
                            http://www.tirerack.com/tires/tires....ed+Trail+T%2FA
                            TERRANO2 R20; ZD30; WAGON; `04
                            www.kamino92.com

                            Коментар


                            • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                              Имам малка дилема. Наближава време да сменям гумите на Кичка. Към момента основните заподозрени са lassa competus 215 80 15 и General grabber at 215 75 15. От ласата имам преки впечатления, текущите са такива, макар и малко по-малки, доволен съм като цяло. И в снега са прилични, не са много шумни и извън пътя се представят добре, за това което искам аз. Не ходя из горите в голямата кал, общо взето си ходя за риба и евентуално разни разходки.
                              Въпроса е по-скоро насочен към грабърите. Нямам впечятлния и познати нямам, които да ги ползват. Говорим за първата версия. Чета доста смесени ривюта за поведението им на сняг. Знам, че АТ гумата е компромис в снега, да отбележа, но въпроса е дали стават за нормално придвижване в градски снежни условия, или е по-добре да си взема пак ласа?

                              П. С. Съществува и опцията goodyear wrangler, но ми е последен вариант.
                              Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
                              Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

                              Коментар


                              • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                                Първоначално публикуван от McNicko Преглед на мнение
                                Въпроса е по-скоро насочен към грабърите. Нямам впечятлния и познати нямам, които да ги ползват. Говорим за първата версия. Чета доста смесени ривюта за поведението им на сняг. Знам, че АТ гумата е компромис в снега, да отбележа, но въпроса е дали стават за нормално придвижване в градски снежни условия?
                                Напълно


                                Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk
                                WG 2.7 CRD

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X