Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор и сравнение на АТ гуми

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Избор и сравнение на АТ гуми

    Здравейте , няма да пускам друга тема .
    Имам колебание, коя от двете ?
    Моля за съвет.
    Прикачени файлове
    0896 396 700 Димчо Костов.

    Коментар


    • От: Избор и сравнение на АТ гуми

      Аз ползвам втората вече 4та година и над 35к км. Имат още 6-7мм грайфер може би. За парите си са много добър избор. Дълго време все още каучука седи мек. На мокро са много добре. Зимата в утъпкан сняг не очаквай чудеса, но меки на 1.4 се държат добре. Аз ги взех заради цената и издъжливоста им най-Вече, както и заради това че тука имаме толкова зима, колкото и тези гуми са зимни. Една лепенка има на тях заради пирон между грайферите от както ги ползвам.

      Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk
      WG 2.7 CRD

      Коментар


      • От: Избор и сравнение на АТ гуми

        Загледах се по СИЛВЪРСТОНА именно заради цената , а изглежда малко по агресивен като шарка.
        Но явно има малко ползватели на точно този вид ,и няма информация за него.
        Върху Грабера имам леки наблюдения, но за АТ 117 НИКАКВИ,даже не съм ги виждал на ЖИВО.
        И не мога да реша коя от двете ще е по добре като комплекс от качества/цена ,износоустойчивост,пътно поведение и извън него/.
        0896 396 700 Димчо Костов.

        Коментар


        • От: Избор и сравнение на АТ гуми

          Кой размер искаш да караш? Силвърстоуна е копие на БФа. А аз от БФ смея да кажа че въобще не съм доволен. За другата не знам щот не съм я карал.


          Sent from my iPhone using Tapatalk

          Коментар


          • От: Избор и сравнение на АТ гуми

            Първоначално публикуван от i.ivanov01 Преглед на мнение
            Кой размер искаш да караш? Силвърстоуна е копие на БФа. А аз от БФ смея да кажа че въобще не съм доволен. За другата не знам щот не съм я карал.


            Sent from my iPhone using Tapatalk
            Я! Би ли споделил от коя АТ си доволен, щом от БФ не си доволен?!?
            В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

            Коментар


            • От: Избор и сравнение на АТ гуми

              Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
              Я! Би ли споделил от коя АТ си доволен, щом от БФ не си доволен?!?
              Дуратрак (поклон-поклон) естествено.
              Пък ако поразгледаш теми отпреди 10 години в този форум, същите дитирамби и челобитие се леят за БФГ.
              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

              Коментар


              • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
                Дуратрак (поклон-поклон) естествено.
                Пък ако поразгледаш теми отпреди 10 години в този форум, същите дитирамби и челобитие се леят за БФГ.
                Дуратрака е хубава - но освен нея, на практика БФ няма алтернатива, та ми е чудно колегата какво го е вчепатлило толкова, че да се разочарова така от БФ!
                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                Коментар


                • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                  Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                  Дуратрака е хубава - но освен нея, на практика БФ няма алтернатива, ...
                  Чааак пък толкова!
                  Ние не сме неутрални!

                  Коментар


                  • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                    Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                    Дуратрака е хубава - но освен нея, на практика БФ няма алтернатива, та ми е чудно колегата какво го е вчепатлило толкова, че да се разочарова така от БФ!
                    ВЧепАтлило го е, че е пробвал някой комплект БФГ на 100+ хиляди км. и на 10+ години, като зимни или за тежка кал.
                    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                    Коментар


                    • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                      ,,
                      Последно редактирано от sniper elite; 27-08-16, 10:08.
                      0896 396 700 Димчо Костов.

                      Коментар


                      • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                        Първоначално публикуван от i.ivanov01 Преглед на мнение
                        Кой размер искаш да караш? Силвърстоуна е копие на БФа. А аз от БФ смея да кажа че въобще не съм доволен. За другата не знам щот не съм я карал.


                        Sent from my iPhone using Tapatalk
                        Размера ще е 235/75/15. на Фероза.
                        0896 396 700 Димчо Костов.

                        Коментар


                        • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                          Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                          Чааак пък толкова!
                          Да - мисля, че наред със дуратрака е най-добрата АТ гума. Ти примерно коя би наредил до тях като комплексни качества (главно зима, офф и дъжд - на асфалт и с най-пластмасовите и дървени все ще се придвижваш някак си)
                          В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                          Коментар


                          • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                            BFG са и много здрави гуми като за АТ, Гошко лошко сподели за абсолютна безпроблемност по каманаците в Мароко с тези гуми, за разлика от други модели гуми при останалите екипажи, съпътствани с доста аварии и пробиви. От това следва, че са идеален вариант за експедиционни цели.
                            0899 шест5313нула
                            За всекиго по нещо

                            Коментар


                            • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                              Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                              Да - мисля, че наред със дуратрака е най-добрата АТ гума. Ти примерно коя би наредил до тях като комплексни качества (главно зима, офф и дъжд - на асфалт и с най-пластмасовите и дървени все ще се придвижваш някак си)
                              Лично имам добри впечатления от Тойо Open Country (които обаче не допадат на всекиго, защото са меки и по-бързо се износват), а в момента карам с Goodyear Wrangler SA+ и не усещам някакви напъни да се оглеждам за BFG. За зимата за себе си съм решил, че (щом не става въпрос за горска джипка) ще карам със зимни гуми, пък АТ-тата са за останалата част от годината. Пък за ОФФ, който си заслужава името, има кални гуми, където също предпочетох Goodyear пред BFG ...

                              За мен славата на BFG AT (основно предишния модел) се дължи в много голяма степен и на по-бавното им износване, поради което им качество много хора са склонни да ги превъзнасят. Ама то ако е за износоустойчивост миналата година разкарах едни АТ на Кумхо, които и след 5-тата година си имаха грайфер като слънце, ама се бяха одървили на пластмаса.

                              А за безалтернативността ... Всичко тук, що е в зелената зона, все е алтернатива.
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • От: Избор и сравнение на АТ гуми

                                Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                                Лично имам добри впечатления от Тойо Open Country (които обаче не допадат на всекиго, защото са меки и по-бързо се износват), а в момента карам с Goodyear Wrangler SA+ и не усещам някакви напъни да се оглеждам за BFG. За зимата за себе си съм решил, че (щом не става въпрос за горска джипка) ще карам със зимни гуми, пък АТ-тата са за останалата част от годината. Пък за ОФФ, който си заслужава името, има кални гуми, където също предпочетох Goodyear пред BFG ...

                                За мен славата на BFG AT (основно предишния модел) се дължи в много голяма степен и на по-бавното им износване, поради което им качество много хора са склонни да ги превъзнасят. Ама то ако е за износоустойчивост миналата година разкарах едни АТ на Кумхо, които и след 5-тата година си имаха грайфер като слънце, ама се бяха одървили на пластмаса.

                                А за безалтернативността ... Всичко тук, що е в зелената зона, все е алтернатива.
                                Идеята на АТ гумите е да се експлоатират в различни теренни условия, които се променят често (примерно отивам на лов на 120 км шосе и после карам оффроуд в района на лова), така че всякакви сравнение със зимни, кални и шосейни са неуместни.

                                Колкото до алтернативите - малко хиперболично се изразих, но си е почти така. Алтернативите, които си дал са, или почти шосейни, или не се намират лесно по нашите ширини...
                                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X