Обява

Свий
Няма добавени обяви.

китайски МТ гуми CF3000 MT

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • gydi
    отговори
    CF3000 На замръзнало шосе / магистрала как се представят ?

    Остави коментар:


  • MMB
    коментира - отговор
    Можеш ли да сравниш какъв е шума спрямо други популярни МТ гуми ако си карал? BFG, Cooper, Maxxis...

  • cnc82
    отговори
    Първоначално публикуван от MMB Преглед на мнение
    Кажете на асфалт нивото на шума какво е спрямо други кални гуми от този клас (който може да сравни)?
    За мен са много безшумни, даже не е за вярване.
    Една идея повече от обикновенни зимни гуми.

    Остави коментар:


  • MMB
    отговори
    Кажете на асфалт нивото на шума какво е спрямо други кални гуми от този клас (който може да сравни)?

    Остави коментар:


  • cnc82
    коментира - отговор
    Борка, ако помниш на единия ми Самурай бях с Кумхо МТ, друг модел мисля, че бяха. Но на кал бях като на ледена пързалка..

  • zik7777
    коментира - отговор
    Кумхото на асфалта бързо заминават.Някъде имаше тема и се оплакваха, че и в калта не стават.

  • Иван Жоров
    коментира - отговор
    По-добре са от Кумхото общо взето във всяко отношение.

  • bvp
    отговори
    Някой има ли да освежи темата ? Пак ще се купуват МТ-та, но този път съм в дилема межу Роад Круза, Унигрипа и Кумхо МТ71. Как са кирайците, спрямо Кумхото?

    Остави коментар:


  • dilov4eto
    отговори
    Здравейте! Спрях се на цф 3000 ,купих ги края на зимата и съм доволен от тях.Въпроса ми е някои има ли наблюдения ще изкарат ли 3 години целогодишно каране ,лятото вдървяват ли се ,бързо ли се износват. Навъртам около 10-12к км годишно. Гумите са 31х10.5р15

    Остави коментар:


  • dilov4eto
    отговори
    Здравейте. Заложих на цф 3000 и зимата се справят супер ,но мисля да ги карам целогодишно ,та въпроса ми е някои има ли наблюдения при каране цяло лято основно асфалт втвърдяват ли се ,бързо ли се износват ,ще изкарат ли 3 години постоянно на джипа? Навъртам около 10-12к км годишно

    Остави коментар:


  • hunter vl
    коментира - отговор
    Ще черпя за инфото

  • svjokera
    отговори
    Аз зимата го ползвам със същото предназначение и за това заложих на тясна и висока гума 235/85/16 ,и не съжалявам . Лятото го слагам на по ниски и широки 31/10.5/15 и пак не съжалявам, много съм доволен от тези китайците наистина.

    Остави коментар:


  • hunter vl
    отговори
    Първоначално публикуван от svjokera Преглед на мнение
    7 ще им дойдат точно, но аз нямам такива и ги сложих на тези които са 6 и са от някакъв нисан ,който всъщност искам да заменя с малко по широки!
    Фронтеровите 16 ки са 7инчови всичките и се намират на прилични пари ,но са малко по прибрани Ет 37 .Въпреки че няколко години карах Маверик-Терано с тях и не съм имал проблеми със стабилноста.

    Остави коментар:


  • hunter vl
    отговори
    Не ,Навара д22 но по страта 2.5 103кс.Есента я взех и искам да я понадигна и да и метна едни гумета около 80те сантиметра.Само че дилемата ми е 235/85 или 265/75 16ки.Като предназначениетои е предимно за лов и едни ремонти по селска къща.

    Остави коментар:


  • svjokera
    отговори
    Да 235/85/16 е размера и на 1.8 напомпани на 6 инча джанти са 78-9 см високи. Ти хайлукс ли имаш ,че искам да питам нещо някой с такъв пикап..

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X