Обява

Свий
Няма добавени обяви.

китайски МТ гуми CF3000 MT

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • faster
    отговори
    От: китайски МТ гуми CF3000 MT

    Ей човек не се чувствай задължен и ангажиран!Те гумите ако са добри ще си намерят пазара и собствениците!В сайтовете гледам 31ци към 180лв .

    Остави коментар:


  • sapuna
    отговори
    От: китайски МТ гуми CF3000 MT

    Утре отивам да говоря и ще рапортувам резултата!

    Остави коментар:


  • turtey
    отговори
    От: китайски МТ гуми CF3000 MT

    Дай тогава оферта за 35*15

    Остави коментар:


  • sapuna
    отговори
    От: китайски МТ гуми CF3000 MT

    Нямам нищо общо с фирмата и никакви евентуални облаги ,та цените и на мен са ми непонятни.Обещавам обаче ,както писах и в предното мнение ,че дойдат ли 31-ците ще ги претегля ,снимам и договоря някаква евентуална оффроуд-онлайн-ит.н. цена ,която ще посоча тук веднага

    Остави коментар:


  • faster
    отговори
    От: китайски МТ гуми CF3000 MT

    За 33ка 25 кг. е лека категория.31ците на каква цена ще са горе-долу при вас.

    Остави коментар:


  • sapuna
    отговори
    От: китайски МТ гуми CF3000 MT

    Отскочих до шоурума днес и олекнах с един кантар /за да изтегля гума ,условието бе да подаря китайчето/
    Партидата е почти изчерпана и в момента единствения наличен вариант са 33х12,5R15.
    31-ци ще има след седмица и тогава ще претегля и тях.
    Тази от снимките по-долу отсече 25,200кг ,което беше с 4кг по-малко от някакъв регенерат със същите размери на съседните стелажи.Гумата ми хареса ,а думите "Не гледай цената ,тя е за рума ,на теб ще ти направим страхотна отстъпка" още повече.
    Има дилъри в няколко града на България ,но основата е в моя град ,та при интерес се нагърбвам да помогна на всеки желаещ да се сдобие с такива гуми!



    Остави коментар:


  • faster
    отговори
    От: китайски МТ гуми CF3000 MT

    Първоначално публикуван от eternityz Преглед на мнение
    Аз повече от 80-90 с витарата не мога да вдигна но въпреки това предните са ми балансирани и се усеща разликата. Имам две коли и джипа се кара само събота и неделя по разходки,но въпреки това предпочитам да са балансирани. Гумите са руски forword safari 510 215/90/15
    По принцип е редно ,но не е практично.След каране в гората почти не ми остават тежести,та за мене няма много смисъл,ако джантите са прави и здрави.

    Остави коментар:


  • eternityz
    отговори
    От: китайски МТ гуми CF3000 MT

    Аз повече от 80-90 с витарата не мога да вдигна но въпреки това предните са ми балансирани и се усеща разликата. Имам две коли и джипа се кара само събота и неделя по разходки,но въпреки това предпочитам да са балансирани. Гумите са руски forword safari 510 215/90/15

    Остави коментар:


  • faster
    отговори
    От: китайски МТ гуми CF3000 MT

    За кални кютуци баланс?С тех до 80-100,че иначе мое да ликвидираш някой с хвърчащи тежести,па и кална гума даже над80 има ебати и сцеплението.Може ако си екстремист.

    Остави коментар:


  • turtey
    отговори
    От: китайски МТ гуми CF3000 MT

    Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
    С чисти бутонки небалансирани карам до 120 но когато набереш кал след разходка и излезеш на асфалт колкото и да са балансирани пак ще ти счупят ръцете над 50.
    Ти да не би да караш само по асфалт?
    Не. Балансирам всичко от Кайман до гудрич мт. Е, не всички гумаджии го могат щото е играчка. Но смисъл има.

    Остави коментар:


  • sparkybg
    отговори
    От: китайски МТ гуми CF3000 MT

    Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
    Трудно се балансират, но не невъзможно колкото регенератите.
    На ферозата ми са Fedima Extreme - възможно най-тежките кобри, в размер 235/75/15. Балансираха се всичките с учудващо малко тежести, по спомен под 50гр/гума максимум. По някое време като разпорих едната се наложи да сменя 2 от тях - пак така се балансираха. И в двата случая даже гумаджиите бяха силно учудени как се случва това. Явно си е до марка.
    Карал съм ги с над 100 когато още бяха нови - освен добре познатия ни неистов вой нямаше никакви други странични ефекти и вибрации.

    Остави коментар:


  • ДСВ
    отговори
    От: китайски МТ гуми CF3000 MT

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    Що? Ти с 60 макс ли караш?
    С чисти бутонки небалансирани карам до 120 но когато набереш кал след разходка и излезеш на асфалт колкото и да са балансирани пак ще ти счупят ръцете над 50.
    Ти да не би да караш само по асфалт?

    Остави коментар:


  • TigerHunter
    отговори
    От: китайски МТ гуми CF3000 MT

    Гумаджията ми балансира една и каза, покарай ги малко и ела да ги балансираме, ще стане по-лесно. Още не съм ходил, но и я карам 80% по черно.

    Остави коментар:


  • turtey
    отговори
    От: китайски МТ гуми CF3000 MT

    Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
    Че кой балансира кални гуми?
    Що? Ти с 60 макс ли караш?

    Остави коментар:


  • ДСВ
    отговори
    От: китайски МТ гуми CF3000 MT

    Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
    Трудно се балансират, но не невъзможно колкото регенератите.
    Че кой балансира кални гуми?

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X