Обява

Свий
Няма добавени обяви.

китайски МТ гуми CF3000 MT

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • svjokera
    отговори
    7 ще им дойдат точно, но аз нямам такива и ги сложих на тези които са 6 и са от някакъв нисан ,който всъщност искам да заменя с малко по широки, ще ги мерна и ще напиша колко е висока. Премерих обаче разстоянието от най-високата част на калника до земята точно 1 метър!

    Остави коментар:


  • hunter vl
    отговори
    Първоначално публикуван от svjokera Преглед на мнение
    Готов! Сложени вчера,roadcruza 3200, изпробвани днес в средна кал, много съм доволен, добре тръгва, добре спира, шум до 80-100 нормален, поне на мен не ми е натрапчив, но от 110 нагоре ме дразни! Това ще е решението за времето от октомври до март ако издържат!Чакам свинската кал и снега. За сега толко.
    п.п. Сега търся джанти лети 16",6x139.7,6-6 1/2 J , с ЕТ от 0 до +30 макс.
    235/85/16 ли сложи ,колко са реално високи ,с рулетката ?И последно 7jджанти широки ли им идват?
    Пп сори ,че само въпроси.

    Остави коментар:


  • hunter vl
    коментира - отговор
    235/85/16 ли сложи ,колко са реално високи ,с рулетката ?И последно 7jджанти широки ли им идват?
    Пп сори ,че само въпроси.

  • svjokera
    отговори
    Готов! Сложени вчера,roadcruza 3200, изпробвани днес в средна кал, много съм доволен, добре тръгва, добре спира, шум до 80-100 нормален, поне на мен не ми е натрапчив, но от 110 нагоре ме дразни! Това ще е решението за времето от октомври до март ако издържат!Чакам свинската кал и снега. За сега толко.
    п.п. Сега търся джанти лети 16",6x139.7,6-6 1/2 J , с ЕТ от 0 до +30 макс.
    Последно редактирано от svjokera; 22-12-19, 23:00.

    Остави коментар:


  • kuponjiqta
    отговори
    Аз ще търсся 215 /75 R15.Мися ,че от този масов размер би трябвало да има.Но в понеделник ще ги прозвъня.А в интернет има много клипчета и на двете гуми и найстина нямат голяма разлика в поведението.Явно ще е каквото има накрая.

    Остави коментар:


  • bullet_pk
    отговори
    Не съм карал нито с едните, нито с другите. Чел съм сравнения точно за тях при руснаците и се справят горе-долу еднакво.

    Но ще те посъветвам да прозвъниш по търговците и да видиш къде и от кои има налични в търсения от теб размер.

    Из нета има поне 5-6 фирми, които ги предлагат. Аз поне от месец търся RA1100, но не намерих в търсения от мен размер, при никой. А навсякъде по сайтовете пише, че са налични.

    Фирма Хелиос - Севлиево са вносител и ми бяха обещали да ми запазят един комплект, като пристигне нова доставка. Завчера са вкарали контейнер и днес ми бяха пратили 4 бр, но за съжаление по погрешка са ми пратили RA3200. Доста се зачудих, но накрая отказах поръчката. Разбрахме се във Вторник да ми доставят правилните.

    Остави коментар:


  • kuponjiqta
    отговори
    Здравейте колеги.Интересува ме кой от двата варианта бихте ми препоръчали за лов и лек любителски off road в равнинни части с доста лепкава кал и сняг ,като се има предвид ,че джипа се кара и в градски условия ежедневно.
    ROADCRUZA RA3200 или Unigrip Road Force M/T ценово гледам ,че са почти еднакви.Ако някой е карал нека даде мнение за отъпкан сняг и кал.Благодаря ви предварително.

    Остави коментар:


  • X TARGET
    отговори
    Благодаря !
    Днес говорих с един човек по телефона и ми обеща че в понеделник ще ми ги прати по "Еконт"
    Ако нещо се обърка ще се възползувам от предложението.
    Още веднъж Благодарско !!!

    Остави коментар:


  • Roninn
    отговори
    Първоначално публикуван от X TARGET Преглед на мнение
    От къде да си купя гуми Roadcruza ra1100, 235/75/15 че тук няма: http://4x4gumi.bg
    Благодаря!
    Ако искаш ми звънни по телефона малко по късно,ще ти дам телефона на човека...
    0887178017 Това е телефона ,имам още три номера,но това е човека който ги разнася по адреси...ако има нещо звънкай,не му помня името,визитката ми е някъде в колата.

    Остави коментар:


  • rusev
    отговори
    MD Commerce е на Десо и Шуши. Директни вносители са и винаги имат на склад.

    Остави коментар:


  • bullet_pk
    отговори
    Първоначално публикуван от X TARGET Преглед на мнение
    От къде да си купя гуми Roadcruza ra1100, 235/75/15 че тук няма: http://4x4gumi.bg
    Благодаря!
    В Гугъл излиза още една фирма MD Commerce, както и в Пазарлък.ком излиза някакъв търговец от Бургас, който ги предлага.

    Остави коментар:


  • rusev
    отговори
    Деси и Шуши в Бисрица.

    Остави коментар:


  • stankos
    отговори
    Чичо Гошо каза емаг, ама дали са налични не каза!

    Остави коментар:


  • X TARGET
    отговори
    От къде да си купя гуми Roadcruza ra1100, 235/75/15 че тук няма: http://4x4gumi.bg
    Благодаря!

    Остави коментар:


  • svjokera
    отговори
    От: китайски МТ гуми CF3000 MT

    Все още не съм ,но не съм си променил мнението, това ще са гумите но ще ги слагам след около месец. Сега е все още сухо и няма кал там където ходя.

    Остави коментар:

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X