Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Компресор 12V...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Компресор 12V...

    Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
    Днес направихме проба с тези двата(двубуталния и 2х двубутален) и се оказа, че големия двубутален има повече дебит от самоделния четирибутален.
    Адаш я покажи за кой голям двубутален говориш, ако обичаш?
    Бъдете живи и здрави!

    Коментар


    • От: Компресор 12V...

      Цъкни на снимката на първия цитат(belata)
      П.П. Намерих снимка.
      П.П.П. Купих го за 155лв.
      Прикачени файлове

      Коментар


      • От: Компресор 12V...

        Този китаец е по-мощен от Viair 400P, kойто пък струва 3-4 пъти повече от този. И напълни 7л бутилка до 8 атм с около 15% по-бързо от Viair....Защитата на Viair 400P сработи около 20 минути по-рано от китаеца.
        П.П. Спрях се на този защото съм го виждал в действие не веднъж и два пъти, на не един или двама колеги. Единия е на повече от 4 години и не е дал признаци на остаряване. Над Viair-a наблюденията ми са бегли, но не е моя компресор....(цената не е фактор)
        Последно редактирано от goshko-loshko; 13-02-15, 20:52.

        Коментар


        • От: Компресор 12V...

          Първоначално публикуван от valpin Преглед на мнение
          Можеш ли да споделиш каква е тази бутилка (как изглежда) че ми трябва нещо подобно
          Първоначално публикуван от lubashki777 Преглед на мнение
          А от къде и на каква цена???
          Първоначално публикуван от haflinger Преглед на мнение
          На старата си УАЗ-ка бях инсталирал конвертор за напрежение 12/220v. Компресора беше от бракуван хладилник. Качваше си 15атм. Гума помпеше за 2-3 мин. Задължително бутилка, и далеч от напрежението (особено в дъжд) - горчив опит . Конвертора го има в Конрад електроникс - 500w - ок.100лв. Освен компресор захранва спокойно всякакви уреди до 500w - дрелки, шлайфове, лаптоп и т.н.
          И аз имам такъв,спокойно ще пръсне всяка гума,спокойно подминава 16 бара,директно вързан на гума за колело я вдига до 7 бара за половин минута,за една минута и малко на мотора,на джипа може би до 5 мин. не съм пробвал но 10 лит.бутилка я качва до 7-8 бара над 10-15 мин.че и повече
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • От: Компресор 12V...

            Днес тоя за под 30 лв. ме спаси на пътя



            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20150214_154127.jpg
Прегледи:3
Размер:121.0 КБ
ID:5641925
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • От: Компресор 12V...

              Още варианти ?

              В събота един двубутален, тия по 23 ампера и 85л/мин дето ги дават си замина. 3-то ползване, напомпа гума и на 2та нещо изтропа. Добре, че беше в гаранция и си приеха рекламацията без драми. Та така - за 5 и половина месеца и 3 пъти употреба приключи. Звучеше като счупена биела/битало или нещо подобно. Казаха, че първата партида била много успешна, ама следващата не особенно. Моя май беше от 2та партида...

              Сега се навивам на някой по-сигурен, пък бил и с по-малко дебит...

              Коментар


              • От: Компресор 12V...

                Търся такъв двубутален счупен за части Моя бачка ама си му трябват някои неща Колега може ли дадеш контакти на фирмата откъдето си купил компресора?
                Land Rover Defender 110SW 300tdi

                Коментар


                • От: Компресор 12V...

                  Аз ще пробвам Вромос-кия. Да видим той как ще се държи . По-скъп е и се надявам тия пари да са вложени в качество. Еднобутален е май, но пък дебита го дават същият като двуботалният (85 срещу 90 литра на празен ход). И е с 1 година гаранция. 125лв са бая пари за тая работа, ама осъзнах, че е ценно да имаш един такъв в теб.

                  Коментар


                  • От: Компресор 12V...

                    Toя и аз го загледах,гледах мишелин,много негативи за мишелина,няма ли един тест на всичко налично да спретнем
                    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                    Анатолий Пейчинов o8875о9815
                    https://dvrbg.com/

                    Коментар


                    • От: Компресор 12V...

                      Тоя тест за да е показателен трябва да продължи една година. Примерно една група дето често ходи по разходки и ги ползва тия компресори да се оборудва с различни варианти, да си ги връткат всяка седмица и след година да кажат какво мислят по въпроса. А т'ва изглежда леко сложна задача .

                      Коментар


                      • От: Компресор 12V...

                        Казах по-горе какво съм тествал( избора не е богат в БГ. Не и на смислена цена) и какво съм си взел. Взетото е след доста повече от година наблюдения.

                        Коментар


                        • От: Компресор 12V...

                          И аз ще ги пробвам-за блокажите,помпане на гуми и разни други неща и ще докладвам

                          Коментар


                          • От: Компресор 12V...

                            Аз преди години притежавах същия модел, китаец но с много сериозни бойни характеристика, не само тестван но и сериозно употребяван, супер доволен бях от него но в момент на безпаричие и без джипие продадох всичките си такъми.
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:kompr_max_pwr.gif
Прегледи:2
Размер:39.6 КБ
ID:5642345
                            Бъдете живи и здрави!

                            Коментар


                            • От: Компресор 12V...

                              В момента на руския пазар има такива,но оребрението е декоративна пластмаса и го подминавам моментално
                              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                              Анатолий Пейчинов o8875о9815
                              https://dvrbg.com/

                              Коментар


                              • От: Компресор 12V...

                                Аз имах от двубуталните евтините, който ползвах 10ина пъти, но ми го откраднаха. После си купих същия и на 3тото ползване спря да помпа - прави налягане, но много ниско, а си бръмчи....някой отварял ли е такова чудо? Има ли сегменти буталото или нещо подобно?
                                В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X