Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Компресор 12V...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Компресор 12V...

    Баща ми има ефективен компресор за въздух тип пистолет с много добро охлаждане произведен от СССР тежи около 500 грама и за 50 секунди помпи нормално гума от две атмосфери, купил го от бившия кореком търся си да си купя и аз подобен но не намирам къде в интернет, ако някой има информация да сподели...

    Коментар


    • От: Компресор 12V...

      Хи, преди 2 седмици имаше промоция в една от веригите П......р и продаваха за 39лв. Сигурен съм , че качеството е на светлинни години от това , което се е произвеждало и продавало в корекома. Купих си такова и го разгледах и ми се стори грамотно направен с лагерче , но времето ще покаже колко ще издържи.

      Коментар


      • От: Компресор 12V...

        Имам намерение да купя и монтирам статично в джипа двуцилиндров китайски компресор+бутилка за да може да забордва гумата. Мястото не ми позволява да го монтирам изправен. Никога не съм отварял подобно нещо и не знам какво му е устройството. Въпроса ми е, има ли проблем компресора да работи в легнало положение? В магазина не можаха да ми отговорят.

        Коментар


        • От: Компресор 12V...

          Първоначално публикуван от Darth Преглед на мнение
          [ATTACH=CONFIG]478896[/ATTACH]Същият като на снимката го има в "Автомания" на ул. "Цар Симеон " малко преди бул. К.Величков". Цената му е 59.90. Пробвах го на Теракана - донапомпа гумата от 1.5 атм. до 2.2атм. за 10 секунди. Пише , че дебитът му е 80л/мин. Има си и платнена чантичка.
          Тука пък пише 15 литра в минута. Върви му разбери...
          http://nspauto.com/компресори-и-помп...si-detail.html

          п.с. Тук по 13 - 15 $.
          http://russian.alibaba.com/goods/Met...ompressor.html
          ...


          Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
          Препоръчвам двубуталните китайчета с около 180 литра в минута,доказан многократно,веднъж даже се напълни с морска вода и след почистване кара вече година и нагоре при честа употреба.
          [ATTACH=CONFIG]403892[/ATTACH]
          Първоначално публикуван от Красимир Канев Преглед на мнение
          И аз ползвам от този вид и съм много доволен а и цената не е много висока от порядъка на 70-80 лева.
          Нещо по 160 лева ги гледам, приличат на горния от 60 лева, но не е същият.

          п.с. 30-тина $ в АлиБаба.
          Последно редактирано от Rabin; 28-08-14, 12:15.

          Коментар


          • От: Компресор 12V...

            Миналата седмица с едно приятелче обикаляхме всякакви търговци,евентуално да спазарим два големи и яки двуцилиндрови компресора.Обаче не се получи-нещо ги е ухапало кучето и са отпрали цените яко нагоре.Криза,какво да правиш.
            Та по тоя повод си направих един експеримент-четирицилиндров компресор.
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15112014138.jpg
Прегледи:1
Размер:195.8 КБ
ID:5623655

            Събрах двата компресора,които имам със свински опашки,резнах им маркучите и през тройник ги събрах в един изходящ.Стана "яката работа",спаднах си гумата и за под 1 минута я напомпа.Просто идейка.

            Коментар


            • От: Компресор 12V...

              Идеята е хубава, но аз бих добавил преди тройниците по един обратен клапан.
              Land Rover Defender 110SW 300tdi

              Коментар


              • От: Компресор 12V...

                Първоначално публикуван от SIMOCOREX Преглед на мнение
                Идеята е хубава, но аз бих добавил преди тройниците по един обратен клапан.
                Няма смисъл,нагнетателните клапани на компресорите вършат тая работа.
                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                Коментар


                • От: Компресор 12V...

                  Първоначално публикуван от SIMOCOREX Преглед на мнение
                  Идеята е хубава, но аз бих добавил преди тройниците по един обратен клапан.
                  Колегата ти е отговорил правилно-няма смисъл от обратен клапан.При тия компресорчета в главите има пластини,уплътнени с по един о-пръстен,те играят ролята на клапани.Пропускат въздуха само в една посока.

                  Коментар


                  • От: Компресор 12V...

                    Аз съм с три единични с пресостат и 2л бутилка, вършат хубава работа .
                    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                    Коментар


                    • От: Компресор 12V...

                      Можеш ли да споделиш каква е тази бутилка (как изглежда) че ми трябва нещо подобно

                      Коментар


                      • От: Компресор 12V...

                        Това е идея с двата 2-бутални компресора.Тях съм ги намерил за по 50лв парчето.Но аз съм навит да дам малко повече пари и да си взема нещо по качествено.Дайте идея?

                        Коментар


                        • От: Компресор 12V...

                          Първоначално публикуван от valpin Преглед на мнение
                          Можеш ли да споделиш каква е тази бутилка (как изглежда) че ми трябва нещо подобно
                          На парче безшевна тръба заварих две тапи от двете страни .
                          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                          Коментар


                          • От: Компресор 12V...

                            Мерси за бързия отговор само че няма кой да ми завариподобно нещо ще търся варианти. Случайно да го ползваш за тромба ?

                            Коментар


                            • От: Компресор 12V...

                              Не, незнам дали ще стигне дебита.
                              Ако наистина си от Пловдив има кой да ти го завари .
                              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                              Коментар


                              • От: Компресор 12V...

                                Първоначално публикуван от belata Преглед на мнение
                                Препоръчвам двубуталните китайчета с около 180 литра в минута,доказан многократно,веднъж даже се напълни с морска вода и след почистване кара вече година и нагоре при честа употреба.
                                [ATTACH=CONFIG]403892[/ATTACH]
                                Първоначално публикуван от gimax Преглед на мнение
                                Миналата седмица с едно приятелче обикаляхме всякакви търговци,евентуално да спазарим два големи и яки двуцилиндрови компресора.Обаче не се получи-нещо ги е ухапало кучето и са отпрали цените яко нагоре.Криза,какво да правиш.
                                Та по тоя повод си направих един експеримент-четирицилиндров компресор.
                                [ATTACH=CONFIG]755180[/ATTACH]

                                Събрах двата компресора,които имам със свински опашки,резнах им маркучите и през тройник ги събрах в един изходящ.Стана "яката работа",спаднах си гумата и за под 1 минута я напомпа.Просто идейка.
                                Първоначално публикуван от masagero Преглед на мнение
                                Това е идея с двата 2-бутални компресора.Тях съм ги намерил за по 50лв парчето.Но аз съм навит да дам малко повече пари и да си взема нещо по качествено.Дайте идея?

                                Днес направихме проба с тези двата(двубуталния и 2х двубутален) и се оказа, че големия двубутален има повече дебит от самоделния четирибутален.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X