Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Компресор 12V...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Компресор 12V...

    Моя съм си го правил сам,компресора е на WABCO заводски е на 12 волта.Мисля, че е от системата за възглавниците на по-скъпите джипове,бутилка от пожарогасител 6л. и пресостат от магазина.
    Монтирал съм го в джипката зад седалката,заради това сложих и малка бутилка.На удобно място си изкарах бърза връзка,и на таблото малко манометърче.
    За около минута прави 10 атм.Незаменим е ,имам и доста яки тромби е те са като плюс,не съм го правил заради тях.
    Само цената е като минус в цялата конфигурация около 1000лв.беше тогава(преди 2 години).
    Никога нема да мине модата на сръбската музика,сливовата ракия и пъстръвата.

    Коментар


    • #47
      От: Компресор 12V...

      Първоначално публикуван от Wattie Преглед на мнение
      Ето този го взех преди година от Бриколаж за 60-70 лева или нещо от сорта:



      Това лято спокойно напомпахме гумите на УАЗ-ката на Стефан, заедно с резервната. Някои от тях бяха близо до нулата. Става бавно (примерно 5 минути на гума или малко повече - не помня), като загрява значително, но не изгаря. За всеки случай му правихме почивки. Предполагам, че може да се тунингова с по-добро охлаждане - тази оребрена капачка всъщност е излишна пластмасова "красота".

      Има си и удобна чантичка:



      Произход: Китай
      Такива подобни си взехме с колегата от един склад, за 6 броя мисля бяха по 22лв без чанта. Стековахме си ги по 3 и помпи доста бързо и като надеждност е добре, понеже едва ли ща се скапят трите едновременно .
      0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

      Коментар


      • #48
        От: Компресор 12V...

        Някой колега би ли споделил от къде си ги е купил тези двубуталните?
        O888888-211

        Коментар


        • #49
          От: Компресор 12V...

          Първоначално публикуван от Тишо Преглед на мнение
          Някой колега би ли споделил от къде си ги е купил тези двубуталните?
          Аз моя си го купих от един търговец на коли втора употреба.Каза ми че носи компресорите от Австрия но те са китайски.
          0885719173-Красимир

          Коментар


          • #50
            От: Компресор 12V...

            Първоначално публикуван от travelling Преглед на мнение
            Такива подобни си взехме с колегата от един склад, за 6 броя мисля бяха по 22лв без чанта. Стековахме си ги по 3 и помпи доста бързо и като надеждност е добре, понеже едва ли ща се скапят трите едновременно .
            Те, паралийте, за авторитет плащат..., пък и потреблението требе да се вдига.
            LZ1AIV

            Коментар


            • #51
              От: Компресор 12V...

              http://www.ebay.com/sch/i.html?_from...736&_nkw=viair

              Коментар


              • #52
                От: Компресор 12V...

                Първоначално публикуван от Красимир Канев Преглед на мнение
                И аз ползвам от този вид и съм много доволен а и цената не е много висока от порядъка на 70-80 лева.
                От къде мога да си купя такъв компресор или подобен който хем да ми върши работа за помпене на гума така и за надуваемия дюшек.Благодаря.
                Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
                КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

                Коментар


                • #53
                  От: Компресор 12V...

                  Мнение за 85P VIAIR Portable Compressor , ще се ползва за гуми 235/65/17.
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:41P1gUKQ+HL._SL500_AA300_.jpg
Прегледи:1
Размер:10.7 КБ
ID:5346958
                  TERRANO2 R20; ZD30; WAGON; `04
                  www.kamino92.com

                  Коментар


                  • #54
                    От: Компресор 12V...

                    Понеже и аз се интересувам от компресор на 12 волта за колата,не може ли да се използва такъв от въздушно окачване примерно от Дискавари или Рейндж Роувър ?

                    Коментар


                    • #55
                      От: Компресор 12V...

                      Първоначално публикуван от reingar-x Преглед на мнение
                      Понеже и аз се интересувам от компресор на 12 волта за колата,не може ли да се използва такъв от въздушно окачване примерно от Дискавари или Рейндж Роувър ?
                      Разбира се че може,проблема ще е цената му, китайчетата са добро нискобюджетно решение
                      ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

                      Коментар


                      • #56
                        От: Компресор 12V...

                        Първоначално публикуван от reingar-x Преглед на мнение
                        Понеже и аз се интересувам от компресор на 12 волта за колата,не може ли да се използва такъв от въздушно окачване примерно от Дискавари или Рейндж Роувър ?
                        Не четеш,по-нагоре виж поста ми там пише за такъв компресор
                        Никога нема да мине модата на сръбската музика,сливовата ракия и пъстръвата.

                        Коментар


                        • #57
                          От: Компресор 12V...

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:kmpr2cil.gif
Прегледи:1
Размер:39.3 КБ
ID:5396120Същият като на снимката го има в "Автомания" на ул. "Цар Симеон " малко преди бул. К.Величков". Цената му е 59.90. Пробвах го на Теракана - донапомпа гумата от 1.5 атм. до 2.2атм. за 10 секунди. Пише , че дебитът му е 80л/мин. Има си и платнена чантичка.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Компресор 12V...

                            Моя струва 66лв и помпа голям дюшек за под 10 мин , мързи ме да снимам , ако настоявате ще го направя .
                            0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                            Коментар


                            • #59
                              От: Компресор 12V...

                              Според мен е по-важно дали е добър, цената и от къде е купен , а който от колегите се интересува - отива на място , разглежда и съответно , ако е доволен си взима.

                              Коментар


                              • #60
                                От: Компресор 12V...

                                Първоначално публикуван от Darth Преглед на мнение
                                [ATTACH=CONFIG]478896[/ATTACH]Същият като на снимката го има в "Автомания" на ул. "Цар Симеон " малко преди бул. К.Величков". Цената му е 59.90. Пробвах го на Теракана - донапомпа гумата от 1.5 атм. до 2.2атм. за 10 секунди. Пише , че дебитът му е 80л/мин. Има си и платнена чантичка.
                                Дай повече информация - корпуса на компресора метален ли е, колко голяма гума си напомпал за 10 секунди от 1.5 атм. до 2.2атм.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X