Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Компресор 12V...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Компресор 12V...

    Такъв си купих преди месец за 40-50 лв.
    По тежък е от предишния,леко е по компактен,има и чанта
    Същия ,само е червен
    Има въздушен филтър даже
    Спаднах предната гума на колата,напомпия с лекота.
    Направи ми впечатление че пише 10 бара,затапих маркуча и вдигна около 2.5 бара и повече неможа.Запалих колата да работи,на борд компютъра 13.7 волта,компресорчето вдига над 10 бара.
    Мисля да го сложа под седалката на мотора,струва ми се по надежден и солиден.

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:image_22625.jpg
Прегледи:1
Размер:68.2 КБ
ID:5674396Натиснете снимката за да я уголемите

Име:69284_zzz_alt1_500_2.jpg
Прегледи:1
Размер:94.4 КБ
ID:5674397


    Стария който ползвам на мотора,и ме спасява няколко пъти е този

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:mini-compresor-12v-uso-pesado-auto-moto-infla-poco-tiempo-13502-MLA115708978_7071-F.jpg
Прегледи:1
Размер:62.9 КБ
ID:5674402

    Махнал съм му дръжката и капака с крачетата да се побира в легенче под седалката,струваше 26-28 лв. някъде.
    Този е доста лек,и по обемист.Горния е по солиден ,тежък,даже се замислям дали да не взема още един като горния,нямам резервна гума,и веднъж ако ме предаде,тия 50 лв. ще ми излезнат златни ако не съм се подсигурил.На тоя като е без капак,му капвам масло чат пат .Скоро помпих 4 гуми на пасата на колегата преди да го закара за скрап,бачка за сега.
    Последно редактирано от Roninn; 02-08-15, 09:09.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Компресор 12V...

      Анатолий , от къде го взе , магазин или онлайн ?
      На нас клиренс ни трябва , не скорост

      Коментар


      • От: Компресор 12V...

        Смени кабелите с по-дебели, ако е много жега му поливай тиквата с вода и ще се изненадаш приятно. Виж и ключа.
        А тези простотии се правят от името на всички ни.
        Даника
        Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

        Коментар


        • От: Компресор 12V...

          Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
          Анатолий , от къде го взе , магазин или онлайн ?
          При нас има така наречения руски пазар,в едно от магазинчетата има почти всички изброени в темата компресори и други неща,хайджакове и всякакви инструменти от китайски до маркови
          За този модел ме светна комшията,кара един стар бус с който влачи двуосна платформа ,на нея два бобката.С него помпи всички гуми.
          Последно редактирано от Roninn; 02-08-15, 19:35.
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • От: Компресор 12V...

            Аз си купих двубутален от олх-а за 55лв.. Пробвах го няколко пъти на различни неща. С гума 215/75/15 се справя без проблем до над 2(до толкова я помпя, иначе после трябва да я изпускам), но на надуваем дюшек е много бавен. Липсва му дебит и като работи дълго позагрява. Сега му мисля подсилване на охлаждането, ама не остава време.
            Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
            Телефон - в профила!

            Коментар


            • От: Компресор 12V...

              На дюшек и големия в гаража се бави,няма как,все си мисля че нещо на принцип на сушоар ще надува доста по бързо.Цената на двубуталния е 50-60 лв.на същото място,видя ми се достя декоративна пластмаса по него,и затова не го отчетох,не че е лош,просто такива красоти ме дразнят.
              Тия двата по горе загряват в рамките на разумното,държи се спокойно с ръка
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • От: Компресор 12V...

                Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение

                [ATTACH=CONFIG]817278[/ATTACH]
                Същия само че червен го купих от ЛИДЛ на някаква промоция за няма и 30 лева миналото лято . Работи учудващо добре .
                Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                Коментар


                • От: Компресор 12V...

                  Досега каквото съм купил от лидъл,е било много добре,само да го мерна,ще взема и от там
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • От: Компресор 12V...

                    Едва ли има значение дали е от лидъл, аз съм с 3 такива + 2л бутилка и пресостат за хладилна инсталация, за сега не са правили проблем а съм надувал какво ли не, даже си духаме чат пат някой компютър или лаптоп до офиса .
                    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                    Коментар


                    • От: Компресор 12V...

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:lidl_compressor_01.jpg
Прегледи:1
Размер:15.2 КБ
ID:5674619

                      Такъв ли е?
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • От: Компресор 12V...

                        Ползвам такъв като от последните снимки. За помпене на гуми до 2-2,5 бара става. Помпи ги с очакваната за такава бъзикня скорост.
                        Мислех да го ползвам да задейства блокажа на задния мост на Франко, ама не ще да вдига повече от 2-2,5 бара. А на болкажа му трбват миним 3, като това е силно на долната граница.
                        Та сега си стои кротко в някоя от колите(тази с която последно съм бил на по-дълъг път), и чака кога ще има гума за помпене.
                        Има ли желание-има и начин!

                        Коментар


                        • От: Компресор 12V...

                          Сори за спама, ама откъде ги измислихте тези "помпЕне", "помпИ"?
                          Пише се "помпАне" и "помпА". Не е толкова важно, ама целият форум да пише така...
                          Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                          Коментар


                          • От: Компресор 12V...

                            Само така си мислиш Божко.
                            Уважавеам те, даже те имам за приятел, ама не може да си все прав.

                            Точно "помпене" е думата когато се отнася за вкарване на въздух пид налягане в гумата.
                            ПомпАне е на шопски диалект, изивинявай...
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Компресор 12V...

                              Аз помпЕм гумата.
                              Lancia Delta HF Integrale Evolucione

                              Коментар


                              • От: Компресор 12V...

                                Този спор го водих пред повече от 5 години! И двете форми са правилни според тълковния речник!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X