Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

    Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
    Кои например, дай да ги разгледаме? Да видим тестовете, впечатленията...
    А-а-а-а-а, ни мой! Нали темата е за ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ!!!!! За АТ си има други теми!!!!!!!!!!!!
    "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

    Коментар


    • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

      Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
      Кои например, дай да ги разгледаме? Да видим тестовете, впечатленията...
      Да ти снимам ли моите, или става от нета, че ме мързи само за това да слизам до колата:

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Capture.PNG
Прегледи:1
Размер:120.4 КБ
ID:5783218
      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

      Коментар


      • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

        Много уважаваните тук във форумЪт и трудно намираеми в Ойропата "Goodyear Duratrac" са такива. Аз карам "Хемито" с едни "Toyo Open Country АТ", които имат такъв знак и има много други, посочени са в темите за АТ-гуми.

        АМА ТАЗИ ТЕМА НЕ Е ЗА ТОВАААААААА!!!!! ТАЗИ ТЕМА Е ЗА ПУСКАНЕ НА ЛИНКОВЕ ОТ ТЕСТОВЕ НА ADAC И AUTO-BILD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

        Коментар


        • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20180304_131934-734x1305.jpg
Прегледи:1
Размер:323.4 КБ
ID:5783219Тая зима карам с това.5зими карам 31 Гудрич, не съм се въртял и закъсвал никъде,въпреки че карам Фронтерата като лека кола .Не броя една преспа стар сняг от миналата зима некъде към 80-90см. навято и пак излезнах ,обаче с лопатата.Лятото съм на Бриджстоун Дуелер .Кумото са дълбока резерва.Пакетирани в бараката,та са кофти за снимка. Гудрича е класическата шарка ,грайфери по 8-9мм.
          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

          Коментар


          • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

            Колега без да се обиждаш обаче с гума в такова състояние,ако живееш по баирите около мен, ще ти се смеят и врабчетата че караш джип.
            Гумата не е лоша, но вече е лятна.
            Sent from my Nokia s fenerche

            Коментар


            • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

              Не.8мм. грайфер е при нова 10мм.,дот 2016.На снимката грийфера не се вижда добре ,много е кално и мърляво.всичко,зима е .В снега се справя перфектно ,със спирането също.Не е гума за тежък офф ,то е ясно.По-точни мерки току що ,7.5мм.предни 8.00мм.задни с шублера.Колко требва да е на тия?20мм.?Нови са с 10мм. грайфер.Баирите ги катери без проблем пир нормален сняг,през преспите също.Кви са ви баирите ,че тука в Балкана сигурно са по-големи.С тия гуми съм качвал вр.Тодорини кукли срещу Ком,Петрохан,нормално каране ,.на места кал,доста камъни и само бавни.
              Последно редактирано от faster; 04-03-18, 17:18.
              Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

              Коментар


              • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                Ето пример за "тестовете" на модели 2016:

                1. Силно препоръчвани
                2. Препоръчвани
                3. Под средните
                4. Непрепоръчвани

                Сравнени с топ модели за зимна и лятна гума
                1. Nokian Waterproof
                2. Гудиър 4 сезона, Michelin CrossClimate
                3. Кумхо, Ханкук, Сава, Uniroyal, Фредерщайн Куадратрак 5
                4. Pirelli All Season, Бриджстоун А01,

                Показателите включват: поведение, тракция, спиране, аквапланинг, слалом (т.е. бързи завои за избягване на препятствие без излизане от пътя) съпротивление при търкаляне (т.е. износване) шум и т.н.
                при сняг, мокро, сухо... е, за гора няма, или критерии за кал...
                С кое не сте съгласни? Като изключим, че са за лек автомобил*, и че надали може да сме/сте ги пробвали всичките...

                *доста от моделите ги има и в по-големи размери за SUV, 4x4 - но за да сме 100% обективни показват и разлики при "вседеходите"
                1. Nokian Waterproof и поставената на 3-то място Michelin CrossClimate примерно са новите "звезди" - има ги и за SUV
                2. Гудиър 4 сезона - е от години на пазара и е с традиционно добро представяне
                Прикачени файлове
                Последно редактирано от ivied; 04-03-18, 19:25.

                Коментар


                • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                  Въпрос на избор.Няма.лошо. п.с.Не е готино мнение да дават колеги дето яхат джипове има ,няма 20 дена в годината ,за по 15км и да коментират гумите им .
                  Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                  Коментар


                  • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                    Аз съм с Nexen всесезонни- нямаше никакви забележки в дебелия сняг, като за ниския клас съм доволен.

                    Коментар


                    • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                      Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
                      Ето пример за "тестовете" на модели 2016:

                      1. Силно препоръчвани
                      2. Препоръчвани
                      3. Под средните
                      4. Непрепоръчвани

                      Сравнени с топ модели за зимна и лятна гума
                      1. Nokian Waterproof
                      2. Гудиър 4 сезона, Michelin CrossClimate
                      3. Кумхо, Ханкук, Сава, Uniroyal, Фредерщайн Куадратрак 5
                      4. Pirelli All Season, Бриджстоун А01,

                      Показателите включват: поведение, тракция, спиране, аквапланинг, слалом (т.е. бързи завои за избягване на препятствие без излизане от пътя) съпротивление при търкаляне (т.е. износване) шум и т.н.
                      при сняг, мокро, сухо... е, за гора няма, или критерии за кал...
                      С кое не сте съгласни? Като изключим, че са за лек автомобил*, и че надали може да сме/сте ги пробвали всичките...

                      *доста от моделите ги има и в по-големи размери за SUV, 4x4 - но за да сме 100% обективни показват и разлики при "вседеходите"
                      1. Nokian Waterproof и поставената на 3-то място Michelin CrossClimate примерно са новите "звезди" - има ги и за SUV
                      2. Гудиър 4 сезона - е от години на пазара и е с традиционно добро представяне
                      Изказал съм мнение от опит именно за традиционно добре преддтавящия се модел. Чел съм и теста, но в теалността поведението и усещането са различни, явно защото условията и начина на експлоатация са различни от тестовите такива.
                      Всеки трети е шести

                      Коментар


                      • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                        А тестера казва ли, че неговите " Arbo testsieger" им се разпада протектора след 5к км?!? Снимки бях пускал по някоя от темите...
                        В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                        Коментар


                        • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                          Няма смисъл за убеждение.Проба-грешка за някои е вариант ,но понякога е безмислен.
                          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                          Коментар


                          • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                            Да, предишните ми зимни Нокиан се износиха по-бързо от очакваното, но за сметка на перфектно пътно поведение. Сега съм обул колата на жената с всесезонни Нокиан. До момента се държат отлично при всякакви пътни условия. Колата се кара малко. От ноември до момента не е минала и 1000 км. Ще качвам периодично снимки, за да проследим разпадането на грайферите, предъвквано в темата.

                            Коментар


                            • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                              Първоначално публикуван от bushiDO Преглед на мнение
                              А тестера казва ли, че неговите " Arbo testsieger" им се разпада протектора след 5к км?!? Снимки бях пускал по някоя от темите...
                              Твоя модел не беше ли друг?
                              Може къса клечка просто (в Русия се правят) При мен Nokian Waterproof вече наближават 40х.км за втора зима са ок.
                              байо, кажи ти моите и аз твоите кривици, па да се поправим и все (за)едно да вървим, ако ще бъдем хора.
                              Един луд: на много простите хора всичко им се вижда сложно…
                              Суперспам - спама на суперите

                              Коментар


                              • От: ВСЕСЕЗОННИ ГУМИ - ИЗНЕНАДАТА

                                Първоначално публикуван от DBRS Преглед на мнение
                                При мен Nokian Waterproof вече наближават 40х.км за втора зима са ок.
                                Не са "непромокаеми" (waterproof) тия гуми, ми "неподатливи на пАгода" (weatherproof) билЕ.
                                "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X