Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

    Хайде и аз да дообъркам в избора...
    Есента / началото на зимата се обух с най-малките дуратраци (235/75/15) и след 2-3 дни на едно кръгово разбрах колко са зле на влачен асфалт (само лека мъгла имаше). На мокър също трябва да се внимава в завои и при ръчна смяна на предавки. От значение е, и че карам предимно на 2х4 (задно).
    В дълбока кал и в лепкава кал се е налагало да играе лопатата, не са никак изумителни.
    На сухо, вкл. всякакъв вид камъни, са отлични.
    На разни снегове не успях да ги пробвам.
    Имах една доста стръмна заледена улица, появила се изневиделица: стигнах до средата и се върнах на задна за засилката - все 1 нямаше лед. После издрапах бързо и лесно само с няколко гюбека. Останах с добро впечатление.
    В топлите дни мекия материл си каза тежката дума - освен свиренето жипката се усеща мааалко по-нестабилна в завоите, при бързо спиране се размазват на асфалта и апочват да се пързалят с ужасно скърцане. Но спират де.
    Както бях чел някъде тук - всесезонни, но за места, където и през лятото е студено.
    Шума го усещам съвсем малко по-силно от асфалтовите ми гуми, нямам забележки.
    Въпреки негативите, които открих, ми харасва модела, но ще ми останат само за зимни, поне още една зима.

    Коментар


    • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

      Първоначално публикуван от masagero Преглед на мнение
      То и на дуратраците има много тежести.Общо взето цената е добра спрямо качеството.Моите 285/75/16 ми стъпиха около 320лв бройката
      Тоя размер на Кията ли си го сложил?

      Коментар


      • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

        Не на едно Диско.Кията максимума който може да побере (с лифт и рязане) е макс.31"

        Коментар


        • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

          По нагоре в темата мернах ...единствените вносители на Дуратрак.....Такова нещо няма, всеки дистрибутор на Гудиър може ако иска да продава Дуратрак, аз моите 4 ги взех от Маргел, а резервната от Диана. Ето тук, в края на второто мнение по темата има линк към дистрибуторите на Гудиър в България - http://adv-bulgaria.com/forum/main-c...ачества
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

            Гумите утре трябва да са при мен. "Драмата" приключи.

            Междувременно звъннах и в Мотоексперт в София - нямаха налични. Приятел, продаващ авточасти също не може да намери по неговите канали.

            Добре че търсения размер е от масовите, иначе сигурно щях да хартисам.
            Последно редактирано от sparkybg; 22-04-15, 12:05.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

              моите дуратраци ги взех от една фирма от плевен няма да пиша имена да не правя реклама. 31 10,5 15 за 222 лева парчето. в олх я намерих и цената беше най тънка към момента + по 5 лв за доставка на гума
              0899 87 87 92 Христо
              Митцубиши Паджеро 2 3,5 бензин
              Тойота Авенсис 2.2 Д4Д
              Шкода Суперб 3,6 бензин

              Коментар


              • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                Първоначално публикуван от meranzow Преглед на мнение
                моите дуратраци ги взех от една фирма от Ако плевен няма да пиша имена да не правя реклама. 31 10,5 15 за 222 лева парчето. в олх я намерих и цената беше най тънка към момента + по 5 лв за доставка на гума
                Привет.Фирмата с А ли започва.И аз като Сашето да попитам има ли разлика на следните размери 235/75/15 и 31.5/10.5/15
                На

                Коментар


                • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                  31х10.5х15 е горе-долу еквивалент на 265/75/15.

                  На първо четене - много по-малко тежести и много по-малко шум. Сравнени с Interco-то може да се каже че не се чуват изобщо.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                    Колеги сега пуснаха GOODYEAR DURATRAC с размер 245/75R16

                    Коментар


                    • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                      Колега, колко е прибл. теглото на 245/75R16 265? И също, гумата предлага ли се в размер 235/85R 16?
                      Последно редактирано от bushiDO; 02-05-15, 19:14.
                      В Космоса никой няма да чуе писъка ти....

                      Коментар


                      • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                        235/85r16 е само MT/R

                        Коментар


                        • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                          Здравейте колеги.Ако някой има интерес утре идват 235/75R15 и 245/75R16 Coodyear Duratrac.

                          Коментар


                          • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                            А дали ги внасят с рамер 215/85R16. На хартия ги има, но на няколко места питам и с този размер не били продавали. Също и ориентировъчна цена, може и на л.с.
                            Nissan Terrano 2,7 TDI

                            Коментар


                            • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                              Не се произвежда DURATRAC в този размер.

                              Коментар


                              • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                                Колега имаш ли 315/75/16 ИЛИ ИНАЧЕ КАЗАНО 35/12.5/16

                                Може ли цена за четири броя Дуратрак или ако имаш други с тоя размер, също имам интерес.
                                Моля да кажеш и дали има възможност да се издаде фактура, както и дали ще е с възможност за ползване на данъчен кредит?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X