Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

    Първоначално публикуван от velko1991 Преглед на мнение
    днес ги сложих едвам ги намерих 235/75/15 веднага на минутата ги пробвах на едно тепе (мугила) зверски наклон на ръба на преобръщането .наклон който с лекота на горе и с голяма сигурност и устоичивост на доло.между другото ако има колеги от пловдив могат да тестват ако не ги е шубе че ще се потрошат
    Първоначално публикуван от velko1991 Преглед на мнение
    [ATTACH=CONFIG]788419[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]788420[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]788421[/ATTACH]
    Ако досега си бил с тези гуми на джипа от втората снимка , ще ти се видят перфектни. Не разчитай обаче твърде много на Дуратрак при наклони в кал, еле пък лепкава и глинеста! Все пак не е кална гума. На сухо обаче се справя много добре!
    Б. Бонев
    0осем88две6шест71три

    Коментар


    • #92
      От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

      Първоначално публикуван от velko1991 Преглед на мнение
      зверски наклон на ръба на преобръщането
      Ако наклона е бил наистина на ръба на преобръщането, никакви гуми няма да помогнат.

      Има една приказка че в купето се размирисва на "страх" 10-ина градуса преди критичния наклон, без значение страничен или надлъжен. Та ако не е имало мирис, значи си бил преди тая граница.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #93
        От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

        Накумих се. Трябват ми Duratrac 31х10.5х15. Линка към темата на продаващия колега обаче никакъв го няма. Та от къде? Иде реч за западна София.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • #94
          От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

          Първоначално публикуван от Борислав Бонев Преглед на мнение
          Ако досега си бил с тези гуми на джипа от втората снимка , ще ти се видят перфектни. Не разчитай обаче твърде много на Дуратрак при наклони в кал, еле пък лепкава и глинеста! Все пак не е кална гума. На сухо обаче се справя много добре!
          Toва, на втората снимка е бус. Вероятно Транзит. Та няма да може да ги сравни двата модела.
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • #95
            От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            Накумих се....
            Намери кога да се накумиш. Ето един цитат от друга тема и за друг размер, но мисля, че ще ти даде отговор:

            Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
            Днес разговарях с единствените вносители на Гудиър Дуратрак...заявиха ми, че наличности няма, тъй като тези гуми са произвеждат от август до към февруари...щото са зимни ! Малко смешна история според мен....
            Следейки предлагането на Дуратраците само че 235/75/15 по сайтовете потвърждавам, че в момента няма такова, единствено в олх има едни обяви които си седят целогодишно, но дали има налични е друг въпрос.

            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            ....Линка към темата на продаващия колега обаче никакъв го няма....
            Относно неотговарящият се линк- преди седмица темата към която препращаше беше изтрита. За причината за това- нямам идея.

            Разрови се из сайтовете за гуми и олх- може да изскочи нещо, въпреки че цяло лято да караш с чисто нови зимни АТ (поне аз така определя дуратрака) си е леко странно.
            Keep the shiny side up, all four on the floor and with any luck I will see you on the trail!
            Daihatsu Feroza F300 1.6 16V

            Коментар


            • #96
              От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

              От един сайт ме мотат вече месец...последно ги чакам в края на април...
              Виден столичен ихтиолог

              Коментар


              • #97
                От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                Първоначално публикуван от Vani4a Преглед на мнение
                цяло лято да караш с чисто нови зимни АТ
                В сайта на GoodYear ги дават целогодишни. Тук пък един куп търговци ги дават летни (не че на сайтовете на тукашните търговци може много да се вярва де).

                Знам че ще си заминат по-бързо от други (например АТ-тата на BFG, които са известни с доста голямата си трайност) - свигнал съм с това. Interco-то, с което съм в момента не е по-различно. Просто много одрътя (най-вече едната от 4-те) и вече ме е шубе да ги карам с висока скорост. Пък и са се поопекли и на мокро не са никак добри. Предните 2 са на година и малко каране, а доставка на други 2 за отзад излиза скъпо и бавно, и ми писна да се разправям. Иначе в гората могат да се карат още, ама аз си ползвам джипката предимно като семейно комби. Още се чудя да ги продавам или да си ги държа - днес дадох втория комплект джанти на пясъкоструй и прахово, та така или иначе поне за известно време ще разполагам с 2 пълни комплекта.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #98
                  От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                  Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                  Накумих се. Трябват ми Duratrac 31х10.5х15. Линка към темата на продаващия колега обаче никакъв го няма. Та от къде? Иде реч за западна София.
                  За линка към темата на Стоян Ганев от Ямбол ли питаш?
                  Nissan Terrano 2,7 TDI

                  Коментар


                  • #99
                    От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                    Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
                    За линка към темата на Стоян Ганев от Ямбол ли питаш?
                    Преди малко говорих с него по телефона. Утре ще ми даде цена.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                      Щях да ти пратя телефон, но щом си го намерил ...
                      Nissan Terrano 2,7 TDI

                      Коментар


                      • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                        Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
                        Щях да ти пратя телефон, но щом си го намерил ...
                        Ааа, пращай, пращай. Аз съм на етап събиране на оферти и наличности все още. Колкото повече, толкова повече.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                          Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                          В сайта на GoodYear ги дават целогодишни. Тук пък един куп търговци ги дават летни (не че на сайтовете на тукашните търговци може много да се вярва де).
                          За има дуратраците и като цяло за зимните АТ Елиан е пуснал много полезна тема (сигурно си я чел, но все пак). Ето какво пише там:

                          Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
                          Мхм... и не само в български сайтове е така. Както се вижда от първия пост всичко на всичко 5 модела гуми от поне няколко хиляди модела са от зимен материал и с типична зимна (ламели плюс евентуално заготовка за шипове) шарка на протектора. До преди въвеждането на "снежинката" всичко що е AT е било с "лятно" предназначение. Кога и дали тия сайтове ще си добавят категорията "АТ зимни" и дали ще го направят заради 5 модела гуми нямам идея. Важното е ние да можем да ги различаваме пък те нека си пишат каквото им е удобно.

                          едит/

                          Сетих се и още нещо. 99% от сайтовете нямат и категорията Commercial Traction и вместо нея пак пишат "Летни", а GoodYear Wrangler DuraTrac е точно в тази категория и в никоя друга.
                          Покрай този модел се е случвало няколко пъти да обяснявам на търговците какво аджаба продават, абе голям смях.
                          Keep the shiny side up, all four on the floor and with any luck I will see you on the trail!
                          Daihatsu Feroza F300 1.6 16V

                          Коментар


                          • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                            Не, на Стоян телефона щях да ти пратя.
                            Nissan Terrano 2,7 TDI

                            Коментар


                            • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                              Първоначално публикуван от Vani4a Преглед на мнение
                              За има дуратраците и като цяло за зимните АТ Елиан е пуснал много полезна тема (сигурно си я чел, но все пак). Ето какво пише там:



                              Покрай този модел се е случвало няколко пъти да обяснявам на търговците какво аджаба продават, абе голям смях.
                              Чел съм я. Имам и пряко сравнение между дуратраци и Interco TrXuS M/T, с които карам в момента - просто слязох от моето терано и се качих на друго с дуратраци, насред доста лютаз зима и още когато почти нямаше от къде да се купят. Сериозна разлика като поведение по непочистени софийски улици нямаше. Ако имаше от къде да си купя два Trxus-а на на сносна цена, вероятно бих ги потъркалял още малко, ама ще ми излязат почти колкото 4 дуратрака и ще ги чакам няколко мессеца. Иначе съм тотално доволен от интеркото, в първите 3 години от експлоатацията им. От калта до магистралата със 140 - никакви грижи. Единствения им кусур е че искат доста тежести. Е, и си заминават бързо като ги караш целогодишно, точно като доволно голяма част от GoodYear-ите (старите M/T-та например).
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                                То и на дуратраците има много тежести.Общо взето цената е добра спрямо качеството.Моите 285/75/16 ми стъпиха около 320лв бройката

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X