Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

    Колеги, stoqn_ganev като официален партньор на Форума и си има отделна тема, където е описал какво може да достави и какво е налично с цени и всичко и където може на воля да го разпитвате. Ето я - http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=177555 моля всички въпроси към него отправяйте там, а тук да продължим дискусията за качествата на гумите Гудиър Дуратрак, споделянето на лични впечатления и търсенето на информация за качествата им.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

      Еми да споделя тогава - след едно лято и навъртяни около 40000км предимно асфалт, мога спокойно да кажа че от жегите нищо им няма. Искат значително по-малко тежести от старите ми (Interco TrXuS M/T), и са доста по-тихи. Добре си преценете налягането, на което да ги помпате, за да ляга целия протектор върху пътя.

      За тежки мокри кални терени нищо не мога да кажа. Излизах по черно, ама беше сухо като барут и оплаквания нямам. По трева с роса се държат дотолкова нормално, че не съм усетил някаква липса на сцепление, но и терена си беше супер лек.

      С висока скорост по асфалт и дъжд проблеми няма, не усетих аквапланинг и се държаха нормално. При току що намокрен път се пързалят малко, ама то май по въпроса нищо кой-знае какво не може да се направи.

      С нетърпение чакам снежните тестове - дано да видим сняг тая зима.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

        На сняг нямаш никакви грижи.

        Коментар


        • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

          Тимчев, аз си мислех, че карам много, ама ти ме утрепа. С това темпо, до идването на снега, ще тестваш стари гуми, на едно... 60 к км...
          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

          Коментар


          • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

            Първоначално публикуван от edoors Преглед на мнение
            Тимчев, аз си мислех, че карам много, ама ти ме утрепа. С това темпо, до идването на снега, ще тестваш стари гуми, на едно... 60 к км...
            Е, поолял съм се с нулите. 4000км са. То ако бяха 40000 щеше да има обява за продажба.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

              Абе първо и аз като видях 40000 и си викам-ба ти гумите,аз няма смисъл да пиша с моите 1000 км с дуратрака Иначе и аз досега ги карам основно асфалт,малко черно,но там е каменисто и сухо.Ще видим как са на калта и снега.Иначе разбрах че има много хора които са се загрижили за гумите ми Всеки ми казва-абе махай ги тези гуми,ще ги скапеш на този горещ асфалт,карай ги само зимата и т.н.Ама ако слушах разни хора.........
              Yamaha Yz450F
              Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
              Всичко с ''рошави''гуми!

              Коментар


              • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                Еми от тия 4000км, 3000 са по магистралите в най-голямата жега. Като спра на бензиностанция температурата им е нещо като 50 градуса. До тук нищо видимо им няма.

                За 40000 просто ще се изтъркат. Моята цел е да изкарат 2 години (около 20-30000 при мен). После нови...
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                  Моите ги карм целогодишно от март 2013 и в момента са на ~35к - не съм мерил колко точно грайфер имат, но на 'око' е около 70% от като на нови ... ще видим тази зима дали ще са все още ок ...
                  LR Disco II, Td5

                  Коментар


                  • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                    По лични наблюдения, макар и не за тоя модел, но за няколко други, общо взето от третата година натам стават силно различни на мокро.
                    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                    Коментар


                    • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                      Първоначално публикуван от damyan_rm Преглед на мнение
                      ... не съм мерил колко точно грайфер имат, но на 'око' е около 70% от като на нови ...
                      То не е въпросът само до размера на грайфера. Че има един куп модели, които грайфер си имат като слънце, ама гумата се е одървила ...
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                        Съгласен, но досега се държът осезаемо по-добре от бившите ми бфг-ат - а те бяха станали направо пластмасови - особенно на мокро, там си беше истинско приключение ...
                        LR Disco II, Td5

                        Коментар


                        • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                          По чуждите форуми много се коментира че страниците на Дуратрака са слаби. Има ли някой с впечатления от България как се представят на остри скали и тръни?

                          Коментар


                          • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                            Верно е.Нарязват се.На този етап при мен само повърхностно , но това при положение ,че ги пазя и не издевателствам.

                            Коментар


                            • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                              може ли снимки да видя как точно изглежда?

                              Коментар


                              • От: Гуми Goodyear Wrangler Duratrac

                                Това е единствената им голяма слабост- режат се, ако не се карат внимателно и не се пазят. Приятел вече сряза 3 броя. Все пак са АТ, а не МТ гуми.
                                LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                                www.ADV-Bulgaria.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X