Обява

Свий
Няма добавени обяви.

LED бар => 30W 2500 LUMENS???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

    Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
    Може да се поръчат на 4000К. След като им мине празника ще стане. До 25 февруари китайците си празнуват новата година.
    Абе я ги подпитай пак и за 3000, а ако наистина няма - ще изтърпим и 4000, то пак се ядва.

    Коментар


    • #92
      От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
      ......и какви да е пьтни машини било то снегорини или почистващи,строящи или просто разушаващи,комбайни,трактори,товарачи,ремаркета,подрьжка по летища,морски сьдове,охранителни обекти,складово осветление или такова на отдалечени места като ски писти,лифтове,паркинги........да не говорим,че лодка среден размер я скубят 60 000 долара за ЛЕД светлини,новата която сега чакаме ба ли го,там май ще са 100 бимбериците.

      Топло бяло обаче,водоустойчиви,опция за намаляване на светлината,тинтириминтири ма пак 60 бимберици.Вече до толкова са се извратили,че има китове за планински колеленца,свети та окото ти вади.


      WebRep


      currentVote


      noRating
      noWeight
      За какво по-точно е скубането от 60 000 "гущера"...?
      много автомати-слаби резултати!

      Коментар


      • #93
        От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

        Първоначално публикуван от mbenz Преглед на мнение
        За какво по-точно е скубането от 60 000 "гущера"...?

        За 3 милиона без малко лодка,всяка една светлина ЛЕД с димьр,за продажба е,искат и 2.4 и малко ма ако се сериозен ще говоря с брокера и ще ти кажа кога да ги натиснеш за 2.2.В момента се строи 6.2 милиона лодка и тя ще е с ЛЕД,там няма и да питам колко ще даде за ламБи.

        И аз псувам ма на,няма сериозни.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #94
          От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

          Работната с 9 Диода я имаме почти същата,свети много добре за парите си,пусто че нямат тук 4000к та взехме синкавите 6.

          Гледам луни разни по 1 и 3 вата в малко тяло на цена под 20 кинта бройката,но всичко е на 220 волта и няма фъстъци на 12.Такива ако извади някой печели всичките рибари,лодкаджии,палатки,скари/бири,багажници и вътрешно осветление в купето..............а не Кольо да се чуди каква лента да навре в бутилка,че да свети.Има от по-големите ма на 4 пъти по-висока цена и те светят повече от необходимото / лично мнение /.
          Последно редактирано от BENZBOSS; 30-04-13, 06:32.
          TOYOTA SEQUOIA ‘11
          W140 S420 '99

          Коментар


          • #95
            От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

            Тука в кварталната железария 4вата луни са 19.90лв. Махаш трафо/изправителя и си бичат на 12Волта!!

            Коментар


            • #96
              От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

              Първоначално публикуван от speed750
              Цените посочени във сайта, за брой ли са или за комплект от два ?
              Цените са за един брой.
              Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

              Коментар


              • #97
                От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                Имам САР3W и CAP4W на 12V на цена по-ралична от 19,90лв.

                Цяло тяло водоустойчиво имаш ли на 12 волта?Дет се казва един кабел да стърчи и 2-3 дупки,че да има за къде да се захване.Това горе е крушка само и не е мислено да ги накачиш под джипа да речем или на дъното на лодката.
                Последно редактирано от Стефи Накова; 01-05-13, 14:28.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #98
                  От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                  Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                  Цяло тяло водоустойчиво имаш ли на 12 волта?Дет се казва един кабел да стърчи и 2-3 дупки,че да има за къде да се захване.Това горе е крушка само и не е мислено да ги накачиш под джипа да речем или на дъното на лодката.
                  Като цяло телата им представляват излят масивен радиатор, отпред оптиката им е много добре уплътнена и със сигурност като ги топиш в кал и миеш с водоструйката за сега няма ядове. Кабела също е истински с много дебела изолация. Само релето и ЦК ключето не са водозащитени, но не е болка за умиране. Скъпи са, но определено си заслужават парите, защото Баха дизаин са същите, но за още повече пари.
                  Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                  "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                  Коментар


                  • #99
                    От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                    Днес явно не ми е ден.Виж това горе за 19.90,на проста крушка ми прилича.
                    В работните лампи на линка има единични тела с 1 и 3 вата диоди водоустойчиви.Аз за нещо подобно питах,но на 12 волта,малко и за около 20 кинта каквато е цената на тялото от 220 волта.

                    Ще взема да ти снимам след седмица 2 такива на една лодка ма май ги има в началото на темата,малкия Озниум.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                      Днес явно не ми е ден.Виж това горе за 19.90,на проста крушка ми прилича.
                      В работните лампи на линка има единични тела с 1 и 3 вата диоди водоустойчиви.Аз за нещо подобно питах,но на 12 волта,малко и за около 20 кинта каквато е цената на тялото от 220 волта.

                      Ще взема да ти снимам след седмица 2 такива на една лодка ма май ги има в началото на темата,малкия Озниум.

                      Е, тези не са по 20 кинта, но сега мисля 1 такова да сложа на мотора.
                      Последно редактирано от Стефи Накова; 01-05-13, 14:29.
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                        Здравейте, да раздвижим малко темата.
                        Имам питанка, ако можете помагайте.
                        Иска ми се да си намеря читав ЛЕД бар за монтаж на покрив. Гледам из интернета има доста предложения, както и в OLX.bg, но никъде не дават писмена гаранция, а е доста пари такова осветително тяло.


                        Питанката ми е има ли официален доставчик за България, който внася такива осветителни тела и дава писмена гаранция за осветителното тяло.
                        Поздрави
                        Последно редактирано от Ясен; 07-09-17, 14:47.

                        Коментар


                        • От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                          Има.

                          Какво значи официален доставчик не знам ама се сещам за поне трима търговци от форума които продават с гаранция.

                          Коментар


                          • От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                            Има.

                            Какво значи официален доставчик не знам ама се сещам за поне трима търговци от форума които продават с гаранция.
                            Кои са те, бих желал да си поръчам
                            Mitsubishi Pajero 2.8 TDI 96г.

                            Коментар


                            • От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                              Поразгледай търговските партньори на Форума. Сещам се за 2р, Вромос, ...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X