Обява

Свий
Няма добавени обяви.

LED бар => 30W 2500 LUMENS???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
    Дьлгите са са цифра,работни,трькторни,АТВта,лодкарски.......... и какви ли не се намират на нормални цени,дьлгите си ползват само такива като вас с вашите идеи та там са едни вибрационни легла,едни лупи,прожектори,охлаждане и какво ли не.От там и цената на тавана,на цената на един бар Баха взимаш един кашон крьгли или квадратни работни и праим ден на 30 метра,но на 30 метра,после си иска или бар или 4-6 СПОТ тела.
    Дай ако имаш възможност линк или каталог с цени и диаграми на осветеното петно на "работни лайт бар" светлини.

    Коментар


    • #62
      От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

      Пьрва страница,13 пост и под него,аз това взех и половината които гледам това вадят,цена около 40-50 кинта бройката.,
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #63
        От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

        Е-еее язък. Няма пълно щастие Е сега чак забелязах, че всичко е 6000-6500 К. Дали има опция за 4000K поне? Или още по-добре 3000К?
        My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

        Коментар


        • #64
          От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

          Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
          Е-еее язък. Няма пълно щастие Е сега чак забелязах, че всичко е 6000-6500 К. Дали има опция за 4000K поне? Или още по-добре 3000К?
          Присъединявам се към въпроса

          Коментар


          • #65
            От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

            Понеже от ремонт на колата не разбирам, та за светлини се оглеждам. Вчера бях в един магазин за лед осветление и се оказа, че те всичко могат да направят или преправят по поръчка и точно съобразно с желанията и потребностите ни.
            Видях преправен фенер за външно осветление на фар за багер, та се чудя, дали ако си систематизираме желанията в много тесни норми няма да могат да ни ги изпълнят?
            Включително и за цвета на светлината, насоченост, устойчивост....

            Коментар


            • #66
              От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

              Бъди сигурен, че .... не могат!
              Опитвал съм се няколко пъти ..... но резултата ... клиента си го харесва... ама аз ... НЕ!!

              Харесвам си нещата .... но цената която става е поне по 2 !
              Другия вариант е да правя по 30 или 50 "светулки" ... тогава цената става "поносима' за клиента, но ..... няма толкова клиенти ....

              Помисли какво става като свалиш "температурата" на диодите .... колко лумена си "надолу" .... и ...???
              Става, ама с по скъпи такива и ..... като теглиш чертата ....
              Последно редактирано от CarTest™; 01-02-13, 19:51.
              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

              Коментар


              • #67
                От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                Те като ти извадят очите с тия 6000 келвина, язък им после за лумените.

                А че не става в домашни условия да направиш читава оптика - ми не става.

                Коментар


                • #68
                  От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                  Ясене ... СТАВА ... пробвал съм!
                  Ама ... цената не става, ако си вземеш всичко "на готово".
                  Хората продават оптики на колкото искаш градуса, лещи каквито се сетиш, за диодите въобще тема не отварям, ама ...
                  Едно е да правиш 2-5 броя ... друго е ... 2-3 хиляди.
                  Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                  Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                  Коментар


                  • #69
                    От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                    Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                    Помисли какво става като свалиш "температурата" на диодите .... колко лумена си "надолу" .... и ...???
                    Става, ама с по скъпи такива и ..... като теглиш чертата ....
                    Какво да става? Специално при 3W от 3000К на 6500К лумените падат с 10%, а цената нараства с... 4 ст. Примерът е от масово използваните на Optosupply. Имам наблюдения с различни "лумени" и абсолютно уверено мога да заявя, че с фар 6500К и X лумена се вижда много по-зле от 3000К с половината лумени. А както споменах вече светопроизводството за един същ модел LED с 6500К и 3000К не намалява наполовина, а само с 10%.
                    Последно редактирано от elbgt; 01-02-13, 20:30.
                    My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                    Коментар


                    • #70
                      От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                      Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
                      абсолютно уверено мога да заявя, че с фар 6500К и X лумена се вижда много по-зле от 3000К с половината лумени.
                      Тва е ясно, ама пусти пазар на етикетчета...

                      Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
                      светопроизводството за един същ модел LED с 6500К и 3000К не намалява наполовина, а само с 10%.
                      А па това е нещо ново. Миналата година не беше така.

                      Коментар


                      • #71
                        От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                        3000К 180 lm

                        6500К - 200 lm

                        А има и друго 3W има с 56 lm и също така и с 280 lm. Та тия ватове хич не ги гледам.
                        My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                        Коментар


                        • #72
                          От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                          не бе, вЕрвам ти. Просто доскоро разликата беше по-голяма.

                          Коментар


                          • #73
                            От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                            Аз съм го играл с КРЕЕ ...
                            Лумените спадат с доста повече ....
                            Както и да е.
                            Набутал съм се достатъчно.
                            Не искам да споря с никой!
                            Всеки може да пробва .... и после да сподели. Ама да пробва и ... тогава.
                            Да намери ... това първо, да купи, да ги пробва и .... да се окаже, че търговеца го е излъгал .... щото не знае какво продава.

                            http://www.led-tech.de/en/High-Power...0_120_170.html
                            Аз пробвах с U3 ... верно е "трепач" но ....

                            Те това съм го пробвал!!!
                            http://www.led-tech.de/en/High-Power-LEDs-Cree/CREE-Solutions/7-x-CREE-XM-L-U2-on-copper-round-PCB-LT-
                            1847_120_117.html


                            Това е "върха на елхата" ... разбира се с много условности, цена, и да ти го доставят с "необходимата" "топлина" .... но цената не е за пренебрегване.
                            Има за него оптики и каквото се сетиш ...
                            Последно редактирано от CarTest™; 01-02-13, 20:57.
                            Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                            Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                            Коментар


                            • #74
                              От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              не бе, вЕрвам ти. Просто доскоро разликата беше по-голяма.
                              Наистина е така. Ако загледаш по-старите серии там разликите са доста по сериозни. При тоя стремително нарастващ пазар нещата се менят с дни. Някъде из тайванските сайтове гледах 4.4W 800 lm на 4000К. Кой знае догодина до къде ще стигнат
                              My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                              Коментар


                              • #75
                                От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                                elbgt мога безплатно да те заведа до магазина. Там ще говорим с човека, защото тялото е важно както и рефлектора, а диод може да сложим такъв, който да е по наше усмотрение.
                                Тук не става въпрос за поевтиняване, а за това да направим така, че да получим резултат, който да е най-близо до това, което искаме.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X