Обява

Свий
Няма добавени обяви.

LED бар => 30W 2500 LUMENS???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

    Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
    Я вижте тук - http://2r-bg.com/front/details.php?sid=107 . Внася ги доказан наш офф роуд състезател с голям опит и цените са доста добри. Скоро ще се сдобия с нещо от там.
    От описанието на сайта "Ъгъл на осветяване-Flood & EURO" нищо не разбрах. Трябва ми фар с ниска консумация за АТВ, нощно офроуд каране, че фабричния на КТМ-а е като кандило.
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #47
      От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
      От описанието на сайта "Ъгъл на осветяване-Flood & EURO" нищо не разбрах. Трябва ми фар с ниска консумация за АТВ, нощно офроуд каране, че фабричния на КТМ-а е като кандило.
      Всички барове които сега имам на склад са прожекторни.
      За АТВто виж 36W или квадратния 46W, но 46W мисля че ти е прекалено силен.

      След месец ще имам и "work lamp" на цени под 60лева. В момента ги качват на сайта...

      А "Flood & EURO" е някаква китайска глупост преписана от мойте служители.
      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

      Коментар


      • #48
        От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

        няма как да са от пластмаса - ще прегреят диодите и ще изгорят... 20-ватов и нагоре осветител трябва осезаемо да се загрява отвън за 5-6 минути... В противен случай топлоотвеждането е лошо и диодите няма да изкарат дълго...
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #49
          От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

          Ей това ме кефи и е точно по темата - https://www.youtube.com/watch?featur...&v=wuIU-Mg0EMM
          LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
          www.ADV-Bulgaria.com

          Коментар


          • #50
            От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

            Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
            п.п. Май се отклоняваме от темата - дали па да не отворим нова за работните лампи...
            Тук евтините са с двойно предназначение,в заглавието има и работна и офф роуд,аз офф роуд ползвам за работна,сьщите ги гледах монтирани на камионите на летището та не сьм само аз с тая идея.

            Това за под 60 кинта ще го дебна и аз
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • #51
              От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

              Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
              ....
              След месец ще имам и "work lamp" на цени под 60лева. В момента ги качват на сайта...

              .....
              Недей ни се подиграва, а ако е на сериозно - и аз ще ги чакам с нетърпение.

              Коментар


              • #52
                От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                Е що да се подиграва - на Руси може да се вярва и ще се радваме от него да си купим!
                Особенно на тази цена Пък ако постне и такаа схема с осетеността по метри ще е чудничко.
                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                Коментар


                • #53
                  От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                  Първоначално публикуван от PinMaster Преглед на мнение
                  Е що да се подиграва - на Руси може да се вярва и ще се радваме от него да си купим!
                  Особенно на тази цена Пък ако постне и такаа схема с осетеността по метри ще е чудничко.
                  В събота гледай моите, после може да начертаеш и схема
                  Аз за периметър от 30-50 се уредих, сега ми трябват дълги между тези двата. Май трябва да търся с 30 градуса на фокуса където пише?

                  Коментар


                  • #54
                    От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                    Дьлгите са са цифра,работни,трькторни,АТВта,лодкарски.......... и какви ли не се намират на нормални цени,дьлгите си ползват само такива като вас с вашите идеи та там са едни вибрационни легла,едни лупи,прожектори,охлаждане и какво ли не.От там и цената на тавана,на цената на един бар Баха взимаш един кашон крьгли или квадратни работни и праим ден на 30 метра,но на 30 метра,после си иска или бар или 4-6 СПОТ тела.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #55
                      От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                      LED AUTO LIGHT BARS с 20% отстъпка за членове на форума.
                      [COLOR=#0000cd][SIZE=4]www.2R-BG.com [/SIZE][/COLOR]
                      Пловдив,4000
                      бул. Марица Юг №186
                      Моб.: 088 4 777 858

                      Коментар


                      • #56
                        От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                        Само за лайт баровете ли е отстъпката или и аз другите ?
                        Jeep Wrangler YJ 5.9 МТ 1990/Suzuki Samurai 1.6 MT 1990/Chevrolet M1028 6.2D AT 1984/Jeep Cherokee XJ 4.0 AT 1997/Jeep Grand Cherokee WK 5.7 AT 2005
                        http://www.facebook.com/JeepBG
                        LZ1GGC

                        Коментар


                        • #57
                          От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                          Първоначално публикуван от 2RBulgaria Преглед на мнение
                          LED AUTO LIGHT BARS с 20% отстъпка за членове на форума.
                          Гледам го това нещо как свети и си мисля, че е доста насочено. Но свети доста силно и не знам дали е "стриит легал". Мисля си, че за скоростни нощни състезания е перфектно. Пробвал съм само 12 ватовия и съм очарован. И е здрав, тежък, убийствено здрав в смисъл, че е безумно масивен и тежък метал. Всичко е изработено масивно и осигулено, включително куплунга и кабела. Само ЦК ключето е нежно, но това се решава лесно.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • #58
                            От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                            Първоначално публикуван от 2RBulgaria Преглед на мнение
                            LED AUTO LIGHT BARS с 20% отстъпка за членове на форума.
                            Доста приятни цени в сравнение с задокеанските. Могат ли някъде да се видят на живо?
                            My Jeep is not a SUV. Your SUV is not a Jeep.

                            Коментар


                            • #59
                              От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                              Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
                              Доста приятни цени в сравнение с задокеанските. Могат ли някъде да се видят на живо?
                              Във фирмения магазин в Пловдив, в сайта им има и адреса, и телефон за конаткта. В София ще са налични на Офф роуд Фестивала в Суходол със сигурност.
                              LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                              www.ADV-Bulgaria.com

                              Коментар


                              • #60
                                От: LED бар => 30W 2500 LUMENS???

                                Първоначално публикуван от elbgt Преглед на мнение
                                Доста приятни цени в сравнение с задокеанските. Могат ли някъде да се видят на живо?
                                За цените на задокеанските не знам, но тези от линка са много истински, много приятно се учудих като ги получих.
                                Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                                "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X