Обява

Свий
Няма добавени обяви.

nissan x-trail 2.2 dci демпферен маховик брутална история.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Маховика как да е, макар че изглежда тръгнал да бЕга. Но цилиндрите поне от снимките приличат на лунен пейзаж. Ако наистина не я събирате за горублянския пазар, преосмислете добре нещата. Да не се окаже, че всичкия труд и време са били с учебна цел и после пак от начало

    Коментар


    • BatGeorgeone
      BatGeorgeone коментира
      Редактиране на коментар
      И моя любителски коментар е същия, цилиндрите не изглеждат като за автомобил за лична употреба.

  • #17
    Цилиндрите и на мен не ми харесват. ама на 5 тият път вече, ще го вадим двигателя за норматив !!!!

    Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

    Коментар


    • I.Stoyanov
      I.Stoyanov коментира
      Редактиране на коментар
      Ко'т, тако'а.... Поне не скучаете.

    • Traqn Savov
      Traqn Savov коментира
      Редактиране на коментар
      хабсолютно

  • #18
    Първоначално публикуван от Traqn Savov Преглед на мнение
    ... ши са затваря двигател друг, гадост!! ...
    Не е гадост, а най-добрият вариант, щото виждаш дереджето и слагаш нови нещата които се износват.

    Така нареченият от теб "затворен" двигател ще е "некакъв" който може да е по-зле от вашия, нищо, че бачка "некакси".

    ... и сложете нов маховик, независимо от идеята на "събирането", щото "циганиите" почти не вървят, а читавите автомобили си държат цена.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • Traqn Savov
      Traqn Savov коментира
      Редактиране на коментар
      гадост е защото частите са скъпи, и ако не стане нищо от този мотор после сръдни сръдни и пак сръдни, а пък като сложиш двигател, казваш слагам каквото си донесъл, и си измиваш ръцете като Пилат Понтийски..

  • #19
    Ако не се отвори поне още 3 пъти този двигател, значи не е България!
    Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

    Коментар


    • #20
      Ако знаеш какво правиш, и без цигании, няма да има нужда от последващо отваряне.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #21
        Цилиндрите и лагерите от последните снимки от мотора, който е бил на колата ли са, или от този закупен за части?

        Коментар


        • #22
          От този закупен за части части втора употреба е като тоалетна хартия втора употреба ама като нямаш пари за нова тоалетна хартия, така е
          забърсваш засъхналата кафява точка, и пак обърсваш..
          Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

          Коментар


          • #23
            Като те влече , да нося един японски труп да си играеш а ?
            Колкото по-проходима ти е колата ..... от толкова по-голяма дупка ще те ВАДЯТ
            За добри дела .....БЪДЕТЕ ГОТОВИ !!!!

            A1+

            Коментар


            • Traqn Savov
              Traqn Savov коментира
              Редактиране на коментар
              чакай да видим този дали ще тръгне или ще му обявим час на смъртта

          • #24
            Първоначално публикуван от Traqn Savov Преглед на мнение
            От този закупен за части части втора употреба е като тоалетна хартия втора употреба ама като нямаш пари за нова тоалетна хартия, така е
            забърсваш засъхналата кафява точка, и пак обърсваш..
            Ако сте дали за този "мотор" повече пари от актуалната цена на желязото искрено съжалявам
            И въобще не е така с частите втора употреба, просто трябва да знаеш къде да търсиш и да си отваряш очите какво взимаш.

            Коментар


            • Traqn Savov
              Traqn Savov коментира
              Редактиране на коментар
              Части втора употреба се взима само, огледало стъкло врата броня дръжка и други прости части не съдържащи сложни механизми в тях.. Когато съм взимал двигател, винаги съм го отварял и винаги е имал за ремонт... Само си помислете, взимаш двигател от кола която някой я е изхвърлил, най четно поради причина в двигателя или трансмисията!!!

            • Kirilpm
              Kirilpm коментира
              Редактиране на коментар
              Добре, другият път ще знам да не взимам

          • #25
            Конкретният двигател е подчертано нефелен.
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • Traqn Savov
              Traqn Savov коментира
              Редактиране на коментар
              Не разполагаме с бюджета на шиши

            • Kirilpm
              Kirilpm коментира
              Редактиране на коментар
              В такъв случай най-смирено ви съветвам да продадете това, което е останало от изделието на части и да се насочите към нещо по-бюджетно.

            • Traqn Savov
              Traqn Savov коментира
              Редактиране на коментар
              най добрият вариант е въобще да не се бяхме хващали..
              Ама колата е на бащата на голям приятел, не мога да му кажа просто да я изхвърли..
              Но това не означава че не си прав!!!!

          • #26
            Кое е нефелно на Х-Трейла?
            Карам такъв 2,5 бензин и като изключа слабите сегменти при бензиновите не се сещам за други сериозни проблеми. Дизела не мога да го коментирам.
            Питам сериозно, не се заяждам.
            Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
            Телефон - в профила!

            Коментар


            • #27
              За бензин не знам, но правих дизелов двигател на такъв и повече не бих си го причинил. Самата кола съвсем не ми харесва като такава, но това е чисто субективно. Не съм я карал достатъчно дълго за обективна преценка, но двигателят е направен за да се троши и мисля съвсем умишлено.
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар


              • Traqn Savov
                Traqn Savov коментира
                Редактиране на коментар
                ...повече не бих си го причинил.... и аз така!!!!

            • #28
              Три глави от моргата и трите пукнати на три места явно числото три е на къСмет..
              Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

              Коментар


              • #29
                блока пристигна малко баня
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20210618_103717.jpg
Прегледи:311
Размер:738.5 КБ
ID:6750380
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20210618_103728.jpg
Прегледи:309
Размер:775.1 КБ
ID:6750381

                нови сигменти
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20210618_104916.jpg
Прегледи:301
Размер:761.0 КБ
ID:6750382


                и нови лагери и нови симеринги..


                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20210621_121735.jpg
Прегледи:305
Размер:504.2 КБ
ID:6750383

                ииии сагата продължава
                Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                Коментар


                • #30
                  тъййй продължавам моят монолог.. голяма тесла стана, по точно на Т-слата дръжката!!! Събрахме двигателя всичко както си требве!! и ооо изненада, чудо на чудесата, болтовете на кутията и на новият блок не пасват а моргаджията се кълне че двигателя е от тази кола!!
                  Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                  Коментар


                  • I.Stoyanov
                    I.Stoyanov коментира
                    Редактиране на коментар
                    Много съжалявам, че така се получава... НО колега, най-добре не се занимавай с тези дейности дори и като услуга на приятели. До тук, можеше да избегнете редица грешки, дори без много опит, а само с малко задълбочено мислене.
                    Лично аз, ако купя блок/донесат ми такъв ще прегледам всичко по него, поне откъм монтажни отвори и разстояния преди да предприема каквото и да било. При състоялата се ситуация, просто бих си теглил ножа или поне граната във въпросното МПС...

                    Успех и премисляйте нещата повече...

                    Моля да не го приемаш като упрек и заяждане, а като градивна критика!

                  • dido uzunov
                    dido uzunov коментира
                    Редактиране на коментар
                    Дали двигателя не е от Нисан Примера......уж същия, но с друга кутия и от там разликите. Не се сещам за друго возило с тоя мотор. Не съм сигурен, предполагам само.

                  • Traqn Savov
                    Traqn Savov коментира
                    Редактиране на коментар
                    нз от какво е, те тиното и алмерата пак са YD22

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X