Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Зъбно колело ?!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение

    Аз имам . На теб ли да ги изпратя , или директно на тях ?
    Най-хубаво е да ги сложиш тук-да не бъдем егоисти - да могат да се ползват от всички ползватели на форума-в краен случай може да ги пратиш и на мен.

    Коментар


    • Vlado_Ts
      Vlado_Ts коментира
      Редактиране на коментар
      Цъ ! Тук не става
      На фактурата трябва да има Получател . Няма как да напиша "Офроуд Форум"

      ПС. .... по този повод : ако фактурата е на твое име - по банков път ли да ти я пускам , или в брой ?
      Последно редактирано от Vlado_Ts; 21-02-20, 19:53.

    • Владо М
      Владо М коментира
      Редактиране на коментар
      Мислех, че идеята на форума е взаимопомощ, а не търговия...но все пак преди да пускаш фактура трябва да имаш и цена ...

    • Vlado_Ts
      Vlado_Ts коментира
      Редактиране на коментар
      Така е , взаимопомощ . Ние , чичаците и дедовците дето сме от десетилетия тук във въпросния Форум го знаеме много добре това . И си взаимопомагаме. Ама ние сме дръти , а времената се менят , вече сме 21-ви век , нал` тъй ? .
      ... та влизайки в крак със съвремието : бизнесът си е бизнес , колега .
      Офертата ми е 9 500 ,00 лв. без ДДС .

      ПС. Имам и 2 бр. комплект чисто нови ресьори за Авиа-Преслав , 4х4 , а по-точно казано : Преслав 1100.
      И 1 бр. кардан със сЕ висящия лагер - пак чисто нов . И 2 външни гуми чисто нови "Георги Димитровки", 15 цола , пак за П- 1100 . Общо : 2 000 лв. без ДДС. Цените са като за теб - с отстъпка .

      ПС 2 . .. и за да опровергая чичо ти Кольо Шуменски : имам 2 бр. шайби с вътр. отвор 10 мм. и 1 бр. федершайба "фи" 12 мм. Давам ти ги безплатно.
      Последно редактирано от Vlado_Ts; 21-02-20, 20:47.

  • #62
    Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение

    Що бе, БеЛАЗ-ите все така ги правят, пък уж комфортно возят..
    Да бе , да. Комфортно , ама га е натоварен със 160 тона камънье , че тогава вози меко. . Празен знайш ли как друса
    Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

    Коментар


    • #63
      Първоначално публикуван от Vlado_Ts Преглед на мнение

      Да бе , да. Комфортно , ама га е натоварен със 160 тона камънье , че тогава вози меко. . Празен знайш ли как друса
      Пълен не друса толкова ,но щото си пълзи............

      Коментар


      • #64
        Седалката му е на въздух. Иначе няма окачване.
        А за автора на темата и предмета и....
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • #65
          Идея за Суперуазката
          https://www.facebook.com/SaintOffici...2075515833665/
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • #66
            То на баба Яга къщичката, ми прилича, като се движи.
            Не важно кто напротив, важно кто рядом.

            Коментар


            • #67
              Докато някои играят на "Не се сърди човече - форумна версия", аз имам реална оферта за пиньон и корона "single-malt cask ". Мисията възможна. Цената е по-ниска от стокова за Патрул.

              Коментар


              • #68
                Първоначално публикуван от Владо М Преглед на мнение
                Докато някои играят на "Не се сърди човече - форумна версия", аз имам реална оферта за пиньон и корона "single-malt cask ". Мисията възможна. Цената е по-ниска от стокова за Патрул.
                Мисията ще е успешна, когато изработеното е здраво колкото на Патрул, шумно колкото на Патрул, и изкара колкото оригиналното на Патрул.

                Тогава ще им стана и аз клиент, ама... това не го казвам за пръв път, за съжаление.

                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • Владо М
                  Владо М коментира
                  Редактиране на коментар
                  За русенци ли говориш?

              • #69
                По принцип говоря. Както и по-горе писах, такива опити до сега са свършвали зле, без изключение. Дано ме опровергаеш, обаче съм краен песимист.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • Владо М
                  Владо М коментира
                  Редактиране на коментар
                  Разбирам, все пак там човекът е професор и университета. За колела на СК и РК със сигурност ще е по-евтино. Не знам още само с какви стомани работят точно, но от предварителните разговори имам уверения, че са по-добри от кашкавалолина. Всъщност цените им в момента ми помагат да разбера кой ъпгрейд в офроуда е по-икономически обоснован - структурния или качествения.

              • #70
                Ако си вадиш някакви изводи от руски подобия на техника, генерално си се объркАл.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #71
                  Аз така и не разбрах-каква е целта на изработването на нови пиньон и корона?
                  Оригинални си има и по моргите и по магазините.
                  То да няма-разбирам, ама като има?
                  Има ли желание-има и начин!

                  Коментар


                  • #72
                    Нали ти казаха,че са от кашкавалоговнолин.
                    В Русе наистина могат да изработят качествена хипоидна двойка,познавам човека който ги смята и прави.Но няма да е евтино това къстъм изпълнение.
                    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                    Коментар


                    • Владо М
                      Владо М коментира
                      Редактиране на коментар
                      За професор Алипиев ли иде реч?

                  • #73
                    Съмнява ме да могат да направят по-качествени колела от оригиналните. Те са си достатъчно качествени, изкарват доста бой. А цената каза, че била хубава, дано да е така, макар, че много силно се съмнявам.

                    Ама аз съм форумен талибанин, какво да се меся на учените бизнесмени...
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #74
                      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                      Ако си вадиш някакви изводи от руски подобия на техника, генерално си се объркАл.
                      Не страдам от никакви сантименти по отношение на нации и марки. За мен водещо е отношението цена-качество. Ей, например Иж-техно - правят ъпгрейди за западни МПС. Как ще ги бие японеца в това съотношение? Руският труд е евтин, нямат мита, минимални разходи за транспорт, а технологиите от години не са се променяли, така че дори вечно пияният Вова ще се научил с кое копче се включва струга. Да не говорим за западните марки, че след сливанията около 2000г. яко оутсорсват и няма никаква гаранция, че нещо японско е японско освен чертежите.

                      Коментар


                      • #75
                        По отношение на изработката на колелата се оказа, че има три варианта - 18кгт руска стомана, 16 манган-хром австрийска и пак руска хром - молибденова. Някой има ли идея коя от трите изброени е най-удачна за дифове и зъбчатки от РК и СК?
                        Ето и точните наименования на първите две - 18ХГТ / 16MnCr5.
                        Последно редактирано от Владо М; 26-02-20, 11:21.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X