Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Стъпки при боядисване

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Стъпки при боядисване

    Нищо не се пръска ръка в ръка!
    Филера кипи,лака кипи и стават стечки,на базата цвета отива на кино и се получават грозни ефекти.

    Аз две години работих само с бои на водна основа,нямаш ли търпение такива бои не трябва да пипаш.

    Тази работа е пипкава и без нужното търпение влизаш в отбора на посредствените майстори.
    Своеволия от рода на бъркане на око на каквото и да е са недопустими.

    Лично мнение!
    Последно редактирано от roki77; 27-05-17, 08:12.

    Коментар


    • От: Стъпки при боядисване

      За триене.
      Прикачени файлове
      Последно редактирано от roki77; 27-05-17, 13:11.

      Коментар


      • От: Стъпки при боядисване

        Китоносец.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:китоносец.jpg
Прегледи:1
Размер:349.4 КБ
ID:5755218

        Коментар


        • От: Стъпки при боядисване

          Тази кола ако няма пък три кутии по един килограм кит.. голямо шкурене ще падне..
          Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

          Коментар


          • От: Стъпки при боядисване

            Кат гледам, трите кутии са само на капака и тавана а страниците са отделно. Ама, познат стил на работа, особено при градушка и "доверен" сервиз.
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • От: Стъпки при боядисване

              Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
              Кат гледам, трите кутии са само на капака и тавана а страниците са отделно. Ама, познат стил на работа, особено при градушка и "доверен" сервиз.
              Тихо,тихо,не порти.

              Иначе позна де,един колега я сбори и на втората седмица ми се примоли на партия да сме продължили двамата щото видя зор сам.
              Даже и двамата заедно я пръскахме,та на тавана направихме дръннн с двата пистолета като се засякохме по средата.

              Коментар


              • От: Стъпки при боядисване

                Какво е нещото на заден план,което се ползва за маса и трупане на боклуци ?
                Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                Коментар


                • От: Стъпки при боядисване

                  Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
                  Какво е нещото на заден план,което се ползва за маса и трупане на боклуци ?
                  Баварец след песакоструй,който така и не беше направен в готов вид.

                  Коментар


                  • От: Стъпки при боядисване

                    Изпробвах си ауритата най после, един познат каза че имал един калник и една врата за пръскане, и аз викам дай ще ги пръснем, хем да видя как пръска новата аурита, аз го купих за моят ситроен защото щях да го пръскам целият, но се отказах общо взето, пари на вятъра при положение че я продавам..

                    Та задоволително, като се има предвид че беше тъмно в гаража и тясно, а за капак познатият не беше взел никакъв разредител беше много гъста и базата и лака..
                    Доволен съм от пистолетчето, като си имаш предвид условията добре се справи


                    Тук записах малко видео, от първата ръка, нямах време да се занимавам с телефони..

                    Последно редактирано от Traqn Savov; 28-05-17, 22:14.
                    Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                    Коментар


                    • От: Стъпки при боядисване

                      Значи ОТК-то смята че колата стана пуканка,както казваше един колега.

                      Въпреки тесният неудобен за работа гараж.

                      ОТК-то само се учудва от търпението да се използат вестници за облепянето,вместо да се купи една ролка антистатичен найлон който струва нещо около 40лв. 100 или 150 метра,по спомен.
                      ОТК-то също така чу оплаквания наскоро от един друг вестникар че заради тях е станало голямо Мяу,даже видя лично ОТК-то въпросно Мяу.
                      Мяу представляваше добре залепен от лак вестник на съседен детайл.

                      ОТК-то също така иска да отбележи факта че коли може да се боядисват добре и в мръсен тесен гараж а не както някои пациенти смятат само в операционна камера.
                      Защото ОТК-то е виждал много не поддържани камери в които като се боядисва става турло и голямо Мяу.
                      Отделно ОТК-то си е имал работа с евтини китайски камери,които станаха хит заради най ниската си цена,в които дори и камерата да е чисто нова,бояджията мяука като разгонена мачка оти е пародия на камера.

                      ОТК-то пожелава лека,доходна и безавариина работа!

                      Коментар


                      • От: Стъпки при боядисване

                        може да се боядисват добре и в мръсен тесен гараж
                        То може но е неудобна работа, да помогнеш на френд да, ама при такива условия да си вадиш ляба, е нужно да разполагаш със садо-мазо наклонности..

                        Трябва аспирация на помещението, трябва ярка светлина, така е мъка, мъка, след първата ръка лак вече се бях омаял хем с маска, малко бутафорна, ама все пак маска...
                        Трябват си условия за тази работа, не че не може но си е мъкаа

                        Френдс ги лепеше тези вестници, аз ще остана без търпение ако трябва да ги редя..
                        Иначе този гараж беше, гаража на кошмарните преживявания тя камерата е уловила много светлина, беше тъмно като кучият Г**з
                        Добре че на светлина изглеждаше перфектно, като си имаш предвид че карах по рефлекс, въобще без да виждам какво правя...
                        Иначе за доходната, една биричка извадихме, и една сладка приказка
                        Последно редактирано от Traqn Savov; 28-05-17, 22:51.
                        Абонатът е извън обхват, или е изключил телефона си, оставете съобщение след сигнала, и ще го предадем на абоната веднага щом дойде на линия... ДИННН......

                        Коментар


                        • От: Стъпки при боядисване

                          Здравейте, интересува ме закупуването на оборудване за боядисване на коли.
                          Въпроса ми е може ли да ми препоръчате два пистолета които ще ми вършат работа, за филер и за база лак
                          И другото което ме интересува е компресор.
                          Спрял съм се на този : https://bauhaus.bg/vazdushen-kompres...les-600-10-100
                          Ще ми върши ли работа, за боядисване на детайли и цялостно? Благодаря предварително!

                          Коментар


                          • От: Стъпки при боядисване

                            Първоначално публикуван от xelaa Преглед на мнение
                            Здравейте, интересува ме закупуването на оборудване за боядисване на коли.
                            Въпроса ми е може ли да ми препоръчате два пистолета които ще ми вършат работа, за филер и за база лак
                            И другото което ме интересува е компресор.
                            Спрял съм се на този : https://bauhaus.bg/vazdushen-kompres...les-600-10-100
                            Ще ми върши ли работа, за боядисване на детайли и цялостно? Благодаря предварително!
                            С този дебит определено трябва да върши.Не е лошо, да се осигуриш с допълнителен резервоар за въздух при цялостно боядисване.
                            За пистолетите...Става и с китаици от 50-60 лв.,и доста по-добре с кой да е марков.
                            Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

                            Коментар


                            • От: Стъпки при боядисване

                              Първо си харесай пистолетите и след това търси компресор. Може да се окаже, че купеният вече компресор не задоволява нуждите на някоя капризна САТА с повече от 500 литра разход на въздух. Истинските джедаи-автобояджии признават само две марки пистолети - Сата и Девилбис. Преди имаше и по-евтин вариант на Сата - лицензната Сагола. Лично аз признавам за годни и 2/3-ти от китайчо-япончетата.
                              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                              Из "Златния телец"

                              Коментар


                              • От: Стъпки при боядисване

                                Да кажем като за начало съм се спрял на тези два:
                                http://avtomateriali.com/pistoleti-z...-14-18-20.html

                                http://avtomateriali.com/pistoleti-d...s-slg-620.html

                                Разбира се иска ми се и някой по-хубав и скъп, но като за начало не искам да се хвърлям много на дълбоко. Кой е по-добрия? За база и лак, пък за филер ще взема някое китайче.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X