Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

    Гоше, няма как за тези пари качеството да е супер. Истинските са в порядъци. Аз си взех три комплекта, по един седи във всяка кочина. Истинските ми инструменти са прибрани на топло и безопасно място, но цените са им в порядъци по скъпи.
    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

    Коментар


    • #62
      От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

      Иде реч за дефект според мен. Аз нямам грижи с това. А особено малката съм я напълвал сериозно.

      Звънни му и оправете нещата. Ако е непоправимо, ще ти я смени.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #63
        От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

        Мите,ползвани са 10 пъти преко сили и то грамотно.Прибират се на сухо и т.н. Просто се разпадна...Ум не ми го побира.А какво мислиш за тези?
        http://www.ebay.co.uk/itm/Beta-C903A...item2a18b7582b
        Последно редактирано от Peppy; 18-03-12, 21:16. Причина: enough

        Коментар


        • #64
          От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

          Ако е истинска Бета си струва отвсякъде. Много читави са им нещата. Едни от най-качествените отверки с които съм работил са техни.
          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

          Коментар


          • #65
            От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

            И аз имам няколко ключета и две отвертки от доста години на Бета и не са мръднали.Мисля да пробвам този комплект.

            Коментар


            • #66
              От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

              Хм..и аз с моите от Майстор няма проблем,и всички съм ги напъвал.Това от ebay с доставката колко ще стане?Нямат ли представителство тук?Аз съм решил на есен да се обзаведа с едно цолово Stanley-да имам!Имат една черна олекотена серия-отдавна съм и хвърлил око!
              TLC 120 Prado
              Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

              Коментар


              • #67
                От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                Първоначално публикуван от jouzzin Преглед на мнение
                ...Това от ebay с доставката колко ще стане?Нямат ли представителство тук?...
                Пуснах запитване за доставката.Като ми отговорят ще пиша тук.В БГ този комплект е 560+ лева.То и в ибей по принцип не са евтини,но тези са на промоция някаква...А на "Стенли" имам доста неща като отвертки,макетни ножове,рулетки...и съм доволен.
                Последно редактирано от goshko-loshko; 08-03-12, 22:31.

                Коментар


                • #68
                  От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                  Аз ползвам Форса и за сега нямам проблеми с него като не го жаля изобщо. Даже камъните ги ползвам и на гайковерта. Последно го видях на цена 160-170лв. някаде там.

                  Коментар


                  • #69
                    От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                    A те това ми се подмотва от бая години в гаража, познато ли му е на некой какво е като марка и дали въобще е стока?

                    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0697.jpg
Прегледи:1
Размер:102.2 КБ
ID:5354965
                    Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                    Коментар


                    • #70
                      От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                      Това си е за краен случай. Точно този модел камъни нараняват стандартните глави на болтовете и гайките.
                      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                      Коментар


                      • #71
                        От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                        Това си е за краен случай. Точно този модел камъни нараняват стандартните глави на болтовете и гайките.
                        Споко ползва си се наистина само в краен случай когато главите на болтовете или гайките отдавна са видели зор и са само за развиване, камъните си ги набивам с чука, комплекта отдавна е прежален, друг ми беше въпроса.
                        Съвеста ми е чиста, просто защото не я използвам.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                          Само да вметна, здравината е само едно от качествата на хубавия инстромент. Сравнете една част от стар Усаг със същата част на Рико и ще разберете какво имам предвид. Няма значение какво ще сравнявате. Ключ или вложка. Свърши ми камъка на шмиргела до поправям недоделки.
                          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                          Към модераторите-А изтрийте го сега.
                          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                          Коментар


                          • #73
                            От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                            Първоначално публикуван от jouzzin Преглед на мнение
                            Нямат ли представителство тук?
                            Имат. Но както вече писах в една тема тук - представителството им изглежда се свежда само до това да натоварят цената хубавко и като дойде ред до уважаване на гаранции - ядец.

                            На тема качество на инструмент .... май истината е в произход Щати и Япония. Лично мнение.
                            0888932647

                            Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                            Коментар


                            • #74
                              От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                              Първоначално публикуван от goshko-loshko Преглед на мнение
                              Пуснах запитване за доставката.Като ми отговорят ще пиша тук.В БГ този комплект е 560+ лева.То и в ибей по принцип не са евтини,но тези са на промоция някаква...А на "Стенли" имам доста неща като отвертки,макетни ножове,рулетки...и съм доволен.
                              Този комплект също се предлагаше и от официалния представител на Beta и цената по спомен беше около 180лв. Аз не бих си го купил това е някаква хоби серия,истинската Beta изглежда по друг начин.В България има електронен магазин, от който си поръчвам и всичко е истинско.Достатъчно е да напишете
                              в google :"инструменти Бета" и ще ви излезе.
                              Последно редактирано от Stefan Dimov; 12-03-12, 08:37.

                              Коментар


                              • #75
                                От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                                Мисля, че от инструментите с народни цени, тези на Force най си струват парите. Въртял съм ги на гайковерт, тресчотките съм ги напъвал с 1 метър тръба и държат. Дори и битовете не се кривят току-така. Ако се ползват в домашни условия, може да изкарат много години.
                                "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                                Неизвестен мъдрец

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X