Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

    Добре е, че има и някоя английска дума в каталога vfs4100.pdf комплекта струва 17,700 йени или 340 лева ,но там ,а до дук докато го пипнеш един господ знае.....ееееех защо не бяха по-близко

    Коментар


    • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

      Е чак неубиваемо аз,нямам кой знае колко инструменти но когато човек реши да троши няма как да го спре японската стомана и изработка.Аз лично преди време пръснах една тресчотка на Усаг от глупост и невнимание,болта беше с обратна резба,но това по никой начин не означава,че производителя е калпав.И тук е мястото да похваля този форум,в който има страшно компетентни и отзивчиви хора чиито съвети съм послушал и съм страшно доволен.

      Коментар


      • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

        Ями с тия ключове аз ремонтирам корабни двигатели,където размерите и натоварването нямат нищо общо с нормалната употреба!Наитина качеството е на много вискоко ниво,но и ти си прав че ако искаш да трошиш нещо е въпрос само на желание...
        TLC 120 Prado
        Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

        Коментар


        • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

          Не съм много голям обаче преди 10 години бях ученик и в практиката стягахме главите на шкода европа с едни тръби които по някога излизаха от прозореца на кабината и стъпвах отгоре на тръбата 1.5 -2 метра....и понеже хода на тръбата е само през прозореца слагахме тресчотка...ама тогава друг ми е бил акъла да видя какви са
          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
          Анатолий Пейчинов o8875о9815
          https://dvrbg.com/

          Коментар


          • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

            Явно само може да мечтаем за такъв инструмент, аз също се замечтах, а и как да ги загърбиш тия япончета дето изумяват света постоянно- това с тресчотките е капка ами във пневматичните какви са юди с масло импулсни винтоверти uryu.pdf не знам, но от две седмици си заплюх комплект комбинирани на King Dick( нищо общо с Roy или Tony) само с тяхни инструменти работят Aston Martin, Triumph и Vickers, но откакто колегата спомена япончетата и се секнах

            Коментар


            • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

              Инструментите 100% са много добри редки са нямат фалшификати но аз специално като си търся ел.инструменти гледам да има поддръжка и сервиз,че то здраво ама като изгори си е....мамата мой познат си купи девалт внос от Англия машината отказа праща я насам натам но никакъв резултат,за ръчен инструмент няма проблем там се сменя лесно по-малко пари е.

              Коментар


              • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                Всяко индустриално звено в англия работи с ръчни ел инструменти на 110 волта по закон заради безопастност на труда, имам повече вяра в тях от тия в би енд кю проблема е, че трафа от 240 на 110 не е никак лек, но спокойно захранва примерно 5 ъглошлайфа 230мм....... нееее всичко на ток е комерсиално то кое ли не е .....все пак тая вечер наздраве
                Последно редактирано от тихич; 15-10-12, 23:12.

                Коментар


                • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                  Първоначално публикуван от reingar-x Преглед на мнение
                  мой познат си купи девалт внос от Англия
                  Машините внос от Англия умишлено се отказва ремонт,причината е че там струва от 1/2 до 1/3 по-евтино,от колкото тука,нашите търговци все пак поддържат сервизна база,плащат заплати и т.н,разчитат на продажби....!
                  Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                  Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                  Анатолий Пейчинов o8875о9815
                  https://dvrbg.com/

                  Коментар


                  • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                    Въпросната машина е перфоратор и е на 240 волта до като бачкаше беше звяр но беше нямат сервизи тук още не са масово разпространени сега е вече с Макита 2470 като моята работата го притисна да си купи нов перфоратор.

                    Коментар


                    • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                      Не ви ли се гади от ел аз умирам за пневматика

                      Коментар


                      • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                        Шапка свалям на всеки колега, който спира да дава коментари след като се е почерпал доста, и не кепази темите като мен с глупости. Моля модераторите да изтрият безсмислените ми коментари от вчера.

                        Коментар


                        • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                          Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                          Една факом тресчотка при правилна употреба изкарва около две години. Издържа два ремонта, после се раздува. Не се покрива от гаранцията. Доскоро имах пет шест бракувани. Говоря са работа по 8 часа на ден и за 5 градусовите.
                          Оппаааа, кой не ти покрива гаранцията ? Петко ли ? Няма и да ти я покрие, щото ми дължи едни хх ххх лева.
                          Няма такъв филм - ФАКОМ ИМА ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЯ.
                          Споко де, и аз затварям скоро, щото имам много клиенти.
                          Ама гаранцията е международна.
                          подаръци за мъже от FACOM
                          промоция на читави инструменти

                          и на хоби такива

                          тел. О879 Ч8Ч 2З5

                          Коментар


                          • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                            Maystore,това за затварянето нали е някаква шега!?
                            TLC 120 Prado
                            Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

                            Коментар


                            • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                              Стандарт за качество според исо или немския дин- за цял живот- няма, затова и доживотната гаранция остава само стръв за рибките като мен или някой друг,но всяка една истинска фирма която държи на реномето си казва откровенно например- тази тресчотка има 1 година гаранция при максимална експлоатация в автомобилен сервиз, явно има производители на вечни инструменти и такива специализирани само за тресчотки, като норбар, които се въздържат от lifetime guarantee , ролс ройс и норбар са правели мерелин навремето,( за съжаление великия ройс е в бмв сега и бентли в голфа най ме е яд за аустина и купъра- мечтата на жена ми, дай боже дефендъра(моята мечта) да си остане на острова)
                              Последно редактирано от тихич; 17-10-12, 00:00.

                              Коментар


                              • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                                Искаш ли торба тресчотки да ги замениш?

                                Покрива се гаранция от счупване в следствие на фабричен дефект, не и такава от износване.
                                "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X