Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

    Колеги моля за БЪРЗ съвет, че като гледам майстора има само още няколко броя и трябва да се действа бързо !


    Благодаря !

    Коментар


    • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

      Ето меее ! Топ Тул се внася от мой добър познат, инструмента не е лош и що Войнишки ти е на сърце - купувай. Само дето мога да ти предложа Топ Тула (ако държиш на него) поне с 30 лв. надолу.
      Поздрави.
      А, да, имам сайт - в подписа ми е. А ето и това , което предлагам аз:

      http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=146669
      подаръци за мъже от FACOM
      промоция на читави инструменти

      и на хоби такива

      тел. О879 Ч8Ч 2З5

      Коментар


      • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

        Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
        Ето меее ! Топ Тул се внася от мой добър познат, инструмента не е лош и що Войнишки ти е на сърце - купувай. Само дето мога да ти предложа Топ Тула (ако държиш на него) поне с 30 лв. надолу.
        Поздрави.
        А, да, имам сайт - в подписа ми е. А ето и това , което предлагам аз:

        http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=146669
        + Имаш лично

        Коментар


        • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

          Както си се бъзикаме,за Rico и Force вече доста хора работят с тях и не ги сменят и не се ползват само за лична употреба но и по сервизите поне два съм виждал да бачкат със Force аз също си купувам по нещо от евромаркет на тази фирма и за мен мога да кажа,съм доволен и от цена и от качество.Някъде бях чел,че нямат толкова износоустойчивост и с времето ключ 13мм става 14-15мм не от раздуване а от износване на материала,но ако в един сервиз не са му избили парите.

          Коментар


          • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

            Rico и Tona съм строшил толкова,че вече тези марки и на снимка не искам да ги виждам.От Force съм страшно доволен и съм склонен да кажа (специално "гедоретата"),че са по-добри от тези на Майстора.Но лятото ми попадна тресчотка от майсторовите "гедореда" със счупени два зъба на едната пластинка(който ги е отварял знае за какво говоря).Понеже работа ми беше такава ,че всеки ден минавах покрай магазина на Пламен(maistor) му се обадих да го питам дали има пластината като резервна част.Изрично му обясних че ремонта не е гаранционен и тресчоката е явно изнасилена,и още ми е непонятно как защото моята не е мръднала,а какво и причинявам ....Та разбрахме се да мина да видим какво може да се направи.Отидох,установи се че няма такава пластинка и ми предложи често нова тресчотка напълно БЕЗПЛАТНО!!!Старата тресчотка още си работи ,а за мене като става дума за инструменти адреса е ясен.

            Не правя реклама на Майстора....
            "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
            Mark Twain
            СтоЕнчA

            Коментар


            • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

              Колко тресчотки трябва да потрошите за да разберете, че те са само за бързина, а не динамометрични или колко сте щедри като си купувате комплекти гедорета, от които и половината няма да видят бял свят от куфара......не питайте тия които ги продават, а които работят с тях

              Коментар


              • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                Времето е пари,а губенето на време....Има един момент ,едно усилие когато си се усеща че вече не е за тресчотка.То си е според човека...Както казва един приятел ..."ако е стока,ще издържи"...Не ми трябва нищо(техника) на което ще му треперя и ще го мисля.....Затова и телефони с тъчпад при мен не виреят...
                "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                Mark Twain
                СтоЕнчA

                Коментар


                • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                  Това за тресчотките , че не може да се напъват до скъсване на болта и после четвърт назад, не е вярно. Просто си трябва правилната тресчотка, FACOM тресчотка 1/2" , например, издържа 400 кг. приложени в края на дръжката. Не съм видял в живота си човек, който тежи 400 кг.. Ама въпрос на вкус, някой купуват за днес, други - за винаги.
                  подаръци за мъже от FACOM
                  промоция на читави инструменти

                  и на хоби такива

                  тел. О879 Ч8Ч 2З5

                  Коментар


                  • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                    Една факом тресчотка при правилна употреба изкарва около две години. Издържа два ремонта, после се раздува. Не се покрива от гаранцията. Доскоро имах пет шест бракувани. Говоря са работа по 8 часа на ден и за 5 градусовите.
                    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                    Коментар


                    • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                      Тресчотни ключове Asahi ги напъваме с тръби по 2 метра-тръбата се гъне,ключа си е непокътнат!Японска работа,ама си струва и пари!http://www.asahi-tool.co.jp/product.html
                      TLC 120 Prado
                      Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

                      Коментар


                      • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                        Първоначално публикуван от jouzzin Преглед на мнение
                        Тресчотни ключове Asahi ги напъваме с тръби по 2 метра-тръбата се гъне,ключа си е непокътнат!Японска работа,ама си струва и пари!http://www.asahi-tool.co.jp/product.html
                        офф
                        Как ги прочете тия пари? Само къщички...
                        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                        Към модераторите-А изтрийте го сега.
                        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                        Коментар


                        • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                          Работя там и просто виждам фактурите като ми дойде заявката кое колко йениструва!
                          TLC 120 Prado
                          Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

                          Коментар


                          • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                            Първоначално публикуван от jouzzin Преглед на мнение
                            Работя там и просто виждам фактурите като ми дойде заявката кое колко йениструва!
                            Ще преведеш ли от японски, че както пише Вальо, само къщички?
                            LZ1PER

                            Коментар


                            • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                              Колега jouzzin няма какво да се каже....... за съжаление са много далеко от тук, което единствено може да радва комерсиалните производители в Европа
                              Последно редактирано от тихич; 14-10-12, 23:47.

                              Коментар


                              • От: Дискусия на тема: "Инструменти, т.нар. "Гедоре" - качества и цени"

                                Е да преведа не мога!Кой ли пък може:-)!Аз английския им едвам разбирам....:-)Само за сравнение,един комплект (8 - 24 ) от олекотените им ключове е към 150 $! ...казано с други думи,в БГ е непродаваемо!Ама е и неубиваемо!
                                TLC 120 Prado
                                Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X