Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Качествен компресор на 12 волта???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    https://www.ebay.de/itm/124423849314 Видяно в ибей .
    По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

    Коментар


    • Владо М
      Владо М коментира
      Редактиране на коментар
      Гаранцията си е сериозен фактор...

    • Veni1
      Veni1 коментира
      Редактиране на коментар
      Казаха ти - купи си Бенц с такъв компресор, и ще имаш гаранция поне 3 години, или 100 к км..Или де да знам колко са я курдисали измекярите от СС...
      Ама кво те брига - компресора ще работи..

    • sek.1
      sek.1 коментира
      Редактиране на коментар
      Тоя тип компресорчета съм ги виждал освен на Мерцедес със сигурност на Ауди / Фолксваген . Вероятно с тях комплектоват още доста марки .

  • #17
    Тия мерцедесовите читави ли са? Бих взел един за баща ми да си помпа по някоя гума на леката кола и чат пат да помпа едно малко резервоарче 4-5л на 5-6 бара. Китайските за гуми работят, но резервоарчето им вижда сметката.

    Коментар


    • Veni1
      Veni1 коментира
      Редактиране на коментар
      Да, читави са!

  • #18
    Купи си Диско-2, на въздушно окачване. Направи отклонение за помпане, помпи 10 атм. - гумата ке ти сцепи.
    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

    Коментар


    • #19
      Момци на запад никой не се чекне да помпа / сменя гума . Вика си пътната помощ и приключва . Та за това обикновено като дойде кола нов внос крика и резервната гума са нови никога не пипани . Същата работа е и с компресорчетата .
      Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

      Коментар


      • sek.1
        sek.1 коментира
        Редактиране на коментар
        Не са имфантили просто начина на живот и стандарта ги е научил да не се занимават с това което не им е работа .

      • BatGeorgeone
        BatGeorgeone коментира
        Редактиране на коментар
        На Запад, като им светне лампа за ... празно казанче за миеща течност на чистачките, пак спират на аварийки и чакат Пътна помощ... инфантили или дебили или зомбили в Матрицата е друга тема но по темата освен да сипят гориво на Запад малко хора знаят и могат друго да направят по возилата си, аз познавам и доста Българи, на същия хал и в родината обаче

      • Владо М
        Владо М коментира
        Редактиране на коментар
        За женската част, не се и съмнявам.

    • #20
      На Маздата, за 4 години, съм го вадил 2 пъти да помпя гумите на колелета, че ме мързеше с ръчната помпа.
      Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

      Коментар


      • #21
        Във Форда като го взех имаше едно такова на Континентал, не беше ползвано никога. Сега помпя на всички деца в квартала топките и колелетата, защото знаят, че имам в багажника такова. Помпа 2 - 3 бара без проблем, пробвано на жената на гумите.

        Коментар


        • #22
          Първоначално публикуван от dragozow Преглед на мнение
          Във Форда като го взех имаше едно такова на Континентал, не беше ползвано никога. Сега помпя на всички деца в квартала топките и колелетата, защото знаят, че имам в багажника такова. Помпа 2 - 3 бара без проблем, пробвано на жената на гумите.
          И аз си купих от ОЛХ-а Континентал,около 45 лв беше някъде,240 W,от по яките е уж.Продават тези от Ауди Q 5/Q 7 за около 70 лв,та се предполага че са по-мощни.А пусналият темата може да си купи 2,щото един ще прегрее...

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X