Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Качествен компресор на 12 волта???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Качествен компресор на 12 волта???

    Здравейте, колеги, търся качествен компресор на 12 волта за помпане на гуми. Желателно е да е двубутален, с щипки и бушон. Моля за марки и доставчици. Досега ползвах лидълски и кауфландски, но след 2-3 г. горят. Бавно зареждат и много греят - направиха ми сума ти пришки по ръцете

  • #2
    Има поне две теми по въпроса, като поне едната е бая голяма и подробна.
    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

    Коментар


    • Roninn
      Roninn коментира
      Редактиране на коментар
      Още ли му се връзваш на Владко,та той знае какво иска,подробно е написал,и сега ако му се каже тоя и тоя е ок,той ще обясни на всички кои мнения му харесват и кои не.

  • #3
    На упътването пише, колко време трябва да работи(по спомен не е много) От прегряването няма да избягаш ако го товариш много. Сухи са компресорите и им се опича уплътнението което играе ролята на сегмент.
    "Няма как да обясниш нещо на човек, с когото ви делят два вагона книги!" Тодор Колев

    Коментар


    • Владо М
      Владо М коментира
      Редактиране на коментар
      Джипова гума на 3 атмосфери ги зори. Искат 5-10 мин. и пак с мъка.

    • stefsab
      stefsab коментира
      Редактиране на коментар
      От формулите по физика - при свиване на въздуха температурата му се покачва няколко пъти според налягането. От изискванията за безопасност - тока, който се черпи от запалката е ограничен до около 12 А, т.е. такъв тип компресор е с мощност 150-200W за да получи CE.
      Тези компресори са само за до напомпване....

    • Владо М
      Владо М коментира
      Редактиране на коментар
      Аз ги ползвам обикновено при тотал щета...

  • #4
    Най- качествени са в Била .
    Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
    New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

    Коментар


    • rusev
      rusev коментира
      Редактиране на коментар
      Не. В Плод-зеленчук има по-добри.

    • Владо М
      Владо М коментира
      Редактиране на коментар
      Аз пък бях тръгнал към кварталната кръчма...

    • New hope
      New hope коментира
      Редактиране на коментар
      Между саздармата и хамбурският салам ....

  • #5
    https://offroad-bulgaria.com/forum/%...81%D0%BE%D1%80
    Намерих само тази и тя е доста архаична с неработещи линкове...

    Коментар


    • #6
      вземи си оригинал за вграждане в мерцедес или подобна марка , има ги по 50-60 пева.



      ________________________________________________
      Subaru OUTBACK 2,5
      Hyundai TUCSON 2.0

      Коментар


      • #7
        Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
        вземи си оригинал за вграждане в мерцедес или подобна марка , има ги по 50-60 пева.


        От къде се купуват и държат ли си гаранцията? И въобще имат ли гаранция?

        Коментар


        • Roninn
          Roninn коментира
          Редактиране на коментар
          Да,като си купиш мерцедес с компресора.

        • IvanIvanovi
          IvanIvanovi коментира
          Редактиране на коментар
          те са втора употреба, берат ги от колите за продажба предполагам, каква гаранция?

        • turtey
          turtey коментира
          Редактиране на коментар
          А, няма грижа за се купи нов с гаранция. Мерцедес продават всичко. Но предполагам че ще е на цена на уаз или кия

      • #8
        От Олехикса се предлагат и Макрон им подписва гар.карти.
        Nissan Terrano II TDI 2700 2002g. avtomat - три вратичко.... )
        ".....ама сега пазара е пълен с джипове де, на тях даже JEEP пише ....."

        Коментар


        • #9
          Ще ви почерпя простамол, но моля не оаквайте темата.

          Коментар


          • Roninn
            Roninn коментира
            Редактиране на коментар
            Владко,размяташ го тоя простамол в няколко теми,незнам защо си мисли

            ш,че като някой ти дава акъл,то той е на възраст и

            задължително пие простамол,приеми че има и млади хора,доста по умни от теб!!.То като се замисля, всички са по умни .

            Аз така и не разбрах от кой край си на България,пътувам доста,и имам
            огромно желание да се запозная лично с теб , всичко това с най-искрени чувства го пиша.

            п.п Без да се сърдиш,но пускаш поредната тема ,в която питаш,изслушваш ,и започваш да рецензираш и даваш съвети.

            И за да не съм в спама, отговарям ти така както ти се иска на теб,а именно..

            Владко,продавам ARB ,двубатален ,със доживотна гаранция,при повреда,докато го ремонтирам,пращам оборотен(ако не знаеш тая думичка,значи давам ти още един ,докато ремонтирам първия) разбира се ,куриерите са за моя сметка,а цената е 5.99 лв.без ддс

            Предлагам също и различни цветове,според твоите предпочитания,за приятелката ти,имам и розови.
            Последно редактирано от Roninn; 15-11-20, 18:21.

          • Владо М
            Владо М коментира
            Редактиране на коментар
            Никакъв проблем - от Габрово съм. Ако решиш да наминеш, с удоволствие, ще почерпя. Никога не отказвам да открадна малко от по-умни от мен

        • #10
          ARB или Viair.
          Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

          Коментар


          • MoridinBG
            MoridinBG коментира
            Редактиране на коментар
            Нали питаш за качествен? Еднобуталният АРБ помпа 32" гума на 18" джанта от 0 до 2 бара за 2 минути. Лятото напомпва 4 преди да спре за почивка, а с вентилаторче може и да не спира. И така може да изкара и 10 години. Има си общо взето всички възможни части като официални резервни.
            Viair със същите параметри като ARB струва общо взето колкото него, но пък те имат доста по-богата гама и може да си избереш нещо малко по-слабо, но и по-евтино.

          • Esper
            Esper коментира
            Редактиране на коментар
            Защо намери парадокс в това, че за цената на компресор можеш да си купиш лебедка?
            Взе едно да кажеш, че за цената на обувки можеш да купиш шише ракия.

          • Владо М
            Владо М коментира
            Редактиране на коментар
            Ако ще давам толкова пари за компресор, по добре да си го фиксирам и да си сложа принудителна блокировка на въздух. Иначе не си струва инвестицията само да се помпат гуми.

        • #11
          А, че ми стана интересно.
          мога да доставя чисто нови мерцедесови за 585 лв.
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • #12
            Първоначално публикуван от IvanIvanovi Преглед на мнение
            вземи си оригинал за вграждане в мерцедес или подобна марка , има ги по 50-60 пева.


            Точно такъв си купих за 50лв от една гумаджийница в Люлин.Имаше богат избор.

            Коментар


            • #13
              Обикновено автоджамбазите претарашват колите по моргите та ако се разходиш по Горубляне продават бая неща .
              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

              Коментар


              • #14
                Това с мерцедесовите компресори дали не е схема като с крадените Щилки? Едва ли на една 15 годишна кочина никога не се налагало да помпи гума. Предпочитам китайка с гаранция 2 години от стабилен търговец, който ще уважава гаранция. При мен пада яко помпене.

                Коментар


                • turtey
                  turtey коментира
                  Редактиране на коментар
                  Като сипваш горивото от туби минерална вода няма кой да ти напомпа гумите

                • Владо М
                  Владо М коментира
                  Редактиране на коментар
                  Явно живеем в различни държава - тук от 5 на една да работи компресора, или няма въздух, или някой откраднал накрайника, или някой пенсионер пред теб се чекне по един час.

                • sek.1
                  sek.1 коментира
                  Редактиране на коментар
                  На всички големи вериги бензиностанции я имат тая екстра . На повечето преди корона изтрещяването и стъклата миеха . На еспейса понеже резервната гума е на скара от долу като докарах навремето колата от Австрия джантата на гумата беше почти изгнила . Болта който държи скарата нямаше отвиване та се наложи да го грея с оксижена . Със сигурност там никога не е ползвана а като се замисля и аз не съм слагал за повече от 10 години резервната гума . Сега съм гресирал болта и редовно проверявам налягането в гумата да не остана някъде неприятно изненадан .
                  Последно редактирано от sek.1; 16-11-20, 06:04.

              • #15
                Написах ти кои са добри. Има търговец в България.
                Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

                Коментар


                • turtey
                  turtey коментира
                  Редактиране на коментар
                  Мани го Влатко Ем. Той освен да дращи нищо няма да си купи.
                  Щото искам им убав ем ефтин нанайси )))

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X