Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Компресор

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Компресор

    Първоначално публикуван от stojan_defender-a Преглед на мнение
    Препоръчайте магазин от който да купя евтино периферия - пресостат, редуцир, разтоварващ и предпазен клапан + фитинги.

    Също така искам да попитам на каква база се избира техния размер? Линията от главата до ресийвъра 3/8 и от него до края 1/4 ОК ли е?
    От магазина до вхвп, не са евтини, но са читави, евтините ще ти излязат скъпо. Може да провериш и за втора употреба от магазина до пешеходния мост, от там съм взимал разни работи .
    0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

    Коментар


    • От: Компресор

      Тези 24 или 50 литра моноблок компресори стават единствено за дребни домашни гаражни нужди и нищо повече. Без значение от марката.

      Коментар


      • От: Компресор

        Първоначално публикуван от dragozow Преглед на мнение
        Тези 24 или 50 литра моноблок компресори стават единствено за дребни домашни гаражни нужди и нищо повече. Без значение от марката.
        И аз това го повтарям откакто върви сегашната дискусия, но невярващите са налице! Кажи му на колегата дали ще успее с такъв компресор да задейства гайковерт и да си смени гумите пред тях, независимо от марката на гайковерта.
        Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
        Из "Златния телец"

        Коментар


        • От: Компресор

          А какъв е проблема гайките на гумите да се развиват с кръстачката?
          Няма достатъчно мускули ли?
          За цената на компресор и пистолет, ще ти сменят гумите поне 50 години. А може и да ти ги съхраняват.

          Коментар


          • От: Компресор

            Имам служебен електрически гайковерт Макита който или отвива или къса и китайче пневматично което и на 10 атмосфери му е много трудно . Ползвам го колкото да не въртя на ръка . Като на колегата му е такъв зор да си отвива гумите купува си един хубав електрически и най евтиния компресор за помпане на гуми и продухване .
            Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

            Коментар


            • От: Компресор

              Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
              И аз това го повтарям откакто върви сегашната дискусия, но невярващите са налице! Кажи му на колегата дали ще успее с такъв компресор да задейства гайковерт и да си смени гумите пред тях, независимо от марката на гайковерта.
              Аз го правя редовно, за една гума с 5 гайки стига въздуха, между две гуми трябва да се изчака минута две, но аз съм мързелив и не бързам. Преди няколко дни пръсках една голяма лодка, също имаше достатъчно въздух .
              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

              Коментар


              • От: Компресор

                Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                А какъв е проблема гайките на гумите да се развиват с кръстачката?
                Няма достатъчно мускули ли?
                За цената на компресор и пистолет, ще ти сменят гумите поне 50 години. А може и да ти ги съхраняват.
                Незнам 50 кинта е на година за една кола, ами ако имаме две (вкъщи са три)?

                Коментар


                • От: Компресор

                  Хващаш кръстачката
                  Имам хубав правен компресор, имам пневматичен пистолет китайче, не може да развие гайките на джипа, нито на колата.
                  Разхлабвам на ръка, ако ме мързи, развивам с пистолета, колкото да не въртя.

                  Коментар


                  • От: Компресор

                    Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                    имам пневматичен пистолет китайче, не може да развие гайките на джипа, нито на колата.
                    Ми неможе щото е китайче , един хубав истински пистолет е от 500лв. нагоре.

                    Коментар


                    • От: Компресор

                      Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                      За цената на компресор и пистолет, ще ти сменят гумите поне 50 години. А може и да ти ги съхраняват.
                      Незнам при вас колко е смяната , ама тука е 20лв. двапъти в годината стават 40лв, а за съхранение ако искащ ( хотел за гуми ) е 30лв. двапъти в годината и станаха 60+40 ми те станаха 100лв. ми аз имам две коли.

                      Коментар


                      • От: Компресор

                        Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                        И аз това го повтарям откакто върви сегашната дискусия, но невярващите са налице! Кажи му на колегата дали ще успее с такъв компресор да задейства гайковерт и да си смени гумите пред тях, независимо от марката на гайковерта.
                        Казват че може ако го чакат, ма щом им се занимава. Мен такава машина би ме изнервила. Виж да си напомпаш гумите и някоя топка на децата става. Лошото е че има фирми с такива компресори, например дал 30 бона за шевни машини и компресор за 200 кинта. Това че работи постоянно не им прави впечатление.

                        Коментар


                        • От: Компресор

                          Ма на мене не ми трябва да работя с него по 12 часа на ден нонстоп.

                          Коментар


                          • От: Компресор

                            Първоначално публикуван от FABARM Преглед на мнение
                            Ми неможе щото е китайче , един хубав истински пистолет е от 500лв. нагоре.
                            Не може щото е неправилното китайче, или много му чете ръководството и спазва. Моя китаец за 70 кинта (даже не знам дали и толкова имаше), като го избрича на 9 бара си ги отвива като стой та гледай. А е по-малкия от двата модела на Raider, които бяха в наличност в магазина им в Илиянци. Взех го да си отвивам и завивам болтовете на станока за носачите, дето правех. Оказа се че ги стяга по-добре от гедорето. От тогава го ползвам за всичко. И да се строши от по-високото налягане - ей го де е магазина.

                            ПП: И точно с компресор с 25 литова бутилка го ползвам. Компресора даже е без смазване.
                            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                            Коментар


                            • От: Компресор

                              Чета като поп евангелието.
                              И моя компресор е на 9 атм и всичко си бачка на толкова.
                              На 7.5 пресостата го включва.
                              Ама твоя е по-скъп, моя го бях купил за 60 лъва

                              Коментар


                              • От: Компресор

                                Освен да видиш дали регулатора или там маркучите до пистолета има достатъчно дебит. При мен регулатора не смогваше. После се повреди и го махнах. Правеше по няколко добри удара в началото, докато е високото налягане в маркучите и после умаляваше. След махането - да видиш ти чудо. Въздуха стига за малко време, но пък бъхти доста добре.

                                Сега погледнах - май RD-AW03 се води модела.

                                Те такова, само че моето не е боядисано. И за добро - изглежда по-добре от тоя.
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:292_big.jpg
Прегледи:1
Размер:47.1 КБ
ID:5638255
                                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X