Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Компресор

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Компресор

    Нямам никакви данни за компресора но на око мотора трябва да е минимум 10 киловата .
    Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

    Коментар


    • От: Компресор

      На една от снимките има малка екцентрик пресичка, интересувам се от нея, дай информация на лични.
      При липса на прецизна техника, се надделява с майсторлък! И обратното!

      Коментар


      • От: Компресор

        ЧНГ ! Здраве и късмет на всички! имам два чисто нови компресорни глави от Зил . искам да си сглобя компресор с двете заедно, та питането мие дали един трифазен 3кв ще ги върти безпроблемно или да си търся 4кв. ? ...бутилката ми е газова 60л. и тя достатъчна ли ще е за гайковерта и един пясъкоструй евентуално/ благодаря!

        Коментар


        • От: Компресор

          Моят е с една зилова глава и 1.5кв. трифазен мотор и като гледам и 1.1 ще го върти.

          Коментар


          • От: Компресор

            Първоначално публикуван от spower Преглед на мнение
            Случайно да знаете бутала и сегменти или поне само сегменти с диаметър 64,9-65,00 мм от къде може да се намерят?...
            Отдавна е питал човека, ама гледам, че никой не му е отговорил.
            http://www.drouzhba.eu/BG/pistonrings.html
            Обадих се на тия с размера, те си казаха, че това са компресорни сегменти и ми пратиха по куриер.

            Коментар


            • От: Компресор

              Благодаря ти колега колко струваха
              Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

              Коментар


              • От: Компресор

                Нямам никакъв спомен. Не бяха нещо скъпо, че си заръчах и резервен комплект. Комплекта са първи, втори и маслообирателен (по смътни спомени).

                Коментар


                • От: Компресор

                  Някой да има за продаване компресорна глава, от Икарус, Шкода, Зил или нещо друго работещо, че искам и аз да си направя компресор за новият гараж че нямам. Ще го ползвам я има я няма 10 пъти в годината за любителски цели.

                  Коментар


                  • От: Компресор

                    мисля да пробвам с 3 кв. и дано да тръгва под товар 6-7 атмосфери, че пресостатът-включвател ми е стар модел( такъв намерих в гаража) и не става за разтоварващ клапан ....последно да се занимавам ли да дупча биелите и да им правя пластинки или няма смисъл???

                    Коментар


                    • От: Компресор

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_20141119_002[1].jpg
Прегледи:1
Размер:55.7 КБ
ID:5633221Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_20150104_013[1].jpg
Прегледи:2
Размер:137.4 КБ
ID:5633222Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_20150104_007[1].jpg
Прегледи:1
Размер:144.4 КБ
ID:5633223Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_20150104_011[2].jpg
Прегледи:1
Размер:119.7 КБ
ID:5633224Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_20150104_012[1].jpg
Прегледи:1
Размер:121.0 КБ
ID:5633225

                      Коментар


                      • От: Компресор

                        Въпрос, на който търсачката не ми помогна с отговора.
                        Каква е резбата на края на вала на ифоф компресор. Какъв е конусът на вала? С колко оборота е най-добре да се върти?
                        о 88 з 417 оо 4 - Стоян

                        Коментар


                        • От: Компресор

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_20150104_002.jpg
Прегледи:1
Размер:159.2 КБ
ID:5633320Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_20150104_010.jpg
Прегледи:1
Размер:141.9 КБ
ID:5633319Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_20150104_013.jpg
Прегледи:2
Размер:137.4 КБ
ID:5633318Натиснете снимката за да я уголемите

Име:WP_20141119_002.jpg
Прегледи:1
Размер:90.1 КБ
ID:5633317
                          Ето го и моят компресор след съживяване.Не знам от какво е главата-бях чел ,че е от трамвай,ама не съм сигурен.Работи много добре.След боя и заигравка с електрониката,вече работи идеално с пресостат-мотора е трифазен,а аз го пускам в монофазна мрежа

                          Коментар


                          • От: Компресор

                            здравейте! има ли някой излишна шайба от зилов компресор?? имам две глави , искам да ги ползвам заедно но диаметърът на шайбите е различен-едната 220 и другата 250 мм. ако някой може да помогне ще съм благодарен

                            Коментар


                            • От: Компресор

                              Здравейте. Имам проблем с икарусов компресор. Значи купих му чисто нови ризи, бутала и сегменти. Ризите са 75мм, буталата са 74.9мм а сегментите 75.5мм. Проблема ми е че не знам до колко да намаля сегментите, че като ги сложа да не пускат масло и след загряване да не задерат. Ако може да ми дадете съвет на колко десети да ги оставя

                              Коментар


                              • От: Компресор

                                Първоначално публикуван от dovizioso Преглед на мнение
                                Здравейте. Имам проблем с икарусов компресор. Значи купих му чисто нови ризи, бутала и сегменти. Ризите са 75мм, буталата са 74.9мм а сегментите 75.5мм. Проблема ми е че не знам до колко да намаля сегментите, че като ги сложа да не пускат масло и след загряване да не задерат. Ако може да ми дадете съвет на колко десети да ги оставя
                                0,10-0,15мм макс на ключ.
                                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X