Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ИНСТРУМЕНТАЛНА ФРЕЗА 675p STANKOIMPORT

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: ИНСТРУМЕНТАЛНА ФРЕЗА 675p STANKOIMPORT

    Щом е влязла през 1,70 значи няма да има проблем, при мен е 2,10 до тавана доста ниско е но няма как.

    Коментар


    • #17
      От: ИНСТРУМЕНТАЛНА ФРЕЗА 675p STANKOIMPORT

      Първоначално публикуван от 1georgi Преглед на мнение
      Щом е влязла през 1,70 значи няма да има проблем, при мен е 2,10 до тавана доста ниско е но няма как.
      Я разкажи,от къде що,пусни някоя снимка.Има ли си обзавеждане,по-горе съм изброил оборудването на моята,по документация и липсва оригиналното менгеме,разстъргващата глава и бързооборотна такава,която се използва най-вероятно за шлайфане.
      Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

      Коментар


      • #18
        От: ИНСТРУМЕНТАЛНА ФРЕЗА 675p STANKOIMPORT

        Първоначално публикуван от Andrei Преглед на мнение
        а ше я събера....ма не ми се дават 4-5 хиляди лева...

        За тези кинти трябва да е пълен комплект,обзаведена със всичко!
        Последно редактирано от petroffbg; 29-01-13, 17:50.
        Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

        Коментар


        • #19
          От: ИНСТРУМЕНТАЛНА ФРЕЗА 675p STANKOIMPORT

          Ами питам защото има една която се продава но не съм я виждал на живо за това питам за височината.
          Не знам окомплектовката каква е, а парите и са доста.

          Коментар


          • #20
            От: ИНСТРУМЕНТАЛНА ФРЕЗА 675p STANKOIMPORT

            Моята излезе около 4000лв комплект,за гола фреза 1000-1500лв в зависимост от състоянието и,може и по-малко.От къде си,ако си наблизо може да дойдеш и да разгледаш на живо.
            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

            Коментар


            • #21
              От: ИНСТРУМЕНТАЛНА ФРЕЗА 675p STANKOIMPORT

              1000 лева давам отма......ма нема у Продавалника...дето аз си гледам

              Коментар


              • #22
                От: ИНСТРУМЕНТАЛНА ФРЕЗА 675p STANKOIMPORT

                старничен въпрос...това от какво е???

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:апарат.jpg
Прегледи:1
Размер:29.5 КБ
ID:5448694

                Коментар


                • #23
                  От: ИНСТРУМЕНТАЛНА ФРЕЗА 675p STANKOIMPORT

                  Първоначално публикуван от Andrei Преглед на мнение
                  старничен въпрос...това от какво е???

                  [ATTACH=CONFIG]541988[/ATTACH]
                  Прилича на нещо като делителен апарат .
                  Първоначално публикуван от 1georgi Преглед на мнение
                  Ами питам защото има една която се продава но не съм я виждал на живо за това питам за височината.
                  Не знам окомплектовката каква е, а парите и са доста.
                  Ако си от София обади се ще ти покажа на живо нашата . С екрементални линии е и работи изключително точно .
                  Последно редактирано от sek.1; 30-01-13, 05:59.
                  Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                  Коментар


                  • #24
                    От: ИНСТРУМЕНТАЛНА ФРЕЗА 675p STANKOIMPORT

                    http://www.tumlikovo.cz/wp-content/u...01-640x480.jpg


                    оказа се от некъв ТОС...май е неква шлифовъчна машина или .... нещо за мнооого странни форми...ма си го купих...са трее да вида как да му турим универсал

                    Коментар


                    • #25
                      От: ИНСТРУМЕНТАЛНА ФРЕЗА 675p STANKOIMPORT

                      Първоначално публикуван от sek.1 Преглед на мнение
                      Ако си от София обади се ще ти покажа на живо нашата . С екрементални линии е и работи изключително точно .
                      От Варна съм
                      За съжаление се оказа че машината е продадена.
                      Лошо е че нашия край не е индустриален и трудно се намират машини.

                      Коментар


                      • #26
                        От: ИНСТРУМЕНТАЛНА ФРЕЗА 675p STANKOIMPORT

                        Това е заточна машина.Всъщност може и друго име да притежава, но аз така съм го научил.

                        Коментар


                        • #27
                          От: ИНСТРУМЕНТАЛНА ФРЕЗА 675p STANKOIMPORT

                          Наскоро и аз станах собственик на 675 Взех я с държач за цанги, сложен в главата и днес реших да го извадя, отхлабих винта и опитах да избия държача, но не успях. И та сега се чудя какво да правя. Нямам много опит с тази машина и явно някой основен момент ми се губи.

                          Коментар


                          • #28
                            От: ИНСТРУМЕНТАЛНА ФРЕЗА 675p STANKOIMPORT

                            Първоначално публикуван от Петър Митрев Преглед на мнение
                            Наскоро и аз станах собственик на 675 Взех я с държач за цанги, сложен в главата и днес реших да го извадя, отхлабих винта и опитах да избия държача, но не успях. И та сега се чудя какво да правя. Нямам много опит с тази машина и явно някой основен момент ми се губи.
                            Аз изпаднах във същата ситуация,няма вадене,държача е морз 4,във долният му край има двуграм със резба.При монтирана цанга имаш вариянт да сменяш цангите без да вадиш държача,ако решиш да го махнеш от шпиндела,завиваш гайката при монтирана цанга,излиза си без проблем.Ако нещо не ти е ясно-питай,ако трябва ще обяснявам цветно.Честито за придобивката,много ценна машинка.Какво оборудване има?
                            Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                            Коментар


                            • #29
                              От: ИНСТРУМЕНТАЛНА ФРЕЗА 675p STANKOIMPORT

                              Трябва ти по силен удар . И твоята е като нашата главата не е с държатели по ИСО 40/50 а с морз 4 . Само с удар става . Тая с морзовете е много шибана работа няма държатели . На нашата цанговия държател съм го правил аз . Има и вертикални глави с захват ИСО 40 бях взел една такава на заем от колега навремето докато правехме пиньона и короната на нашата .
                              Без цигари и алкохол ще съм най здравия труп в гробищата .

                              Коментар


                              • #30
                                От: ИНСТРУМЕНТАЛНА ФРЕЗА 675p STANKOIMPORT

                                Е то бой, бой ама вече ми малее чука Иначе оборудването й е малко, само с менгеме и цанго-държач я взех. Взех я от фалирал цех и там в последните дни от съществуването му са откраднали и цангите даже.
                                След малко пускам малко снимки.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X