Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Анализ и сравнение на химичният състав на инструментите!

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Анализ и сравнение на химичният състав на инструментите!

    Извинявай, обаче не стана ясно защо изчезна темата, защо не напишете тук това, което пишехте там.
    Със сигурност повечето сте пичове, но някой се крият зад системата за репутация, ако и той е пич, да вземе да напише открито, това което смята, а не да го прави инкогнито! Дискусията вие се чудихте дали да я пренесете тук, изкарахте Майстора едва ли не мошеник, а сега го обърнахте на хумор.
    По-добре да приключваме спора, до нищо добро няма да доведе. Аз видях с очите си какво беше написано и си направих изводите......
    LZ1PER

    Коментар


    • #47
      От: Анализ и сравнение на химичният състав на инструментите!

      E хубаво де, аз не разбрах ще има ли, или няма да има "сблъсък" на камъните? И тяхната проверка по различните параметри и методи?

      Ако има, аз пък съм готов, за целта и експеримета безвъзмездно да предоставя за чупене по два или три камъка, от масов размер в 21мм на една марка в ниският ценови клас като евромастер, средният ценови клас KS Tools /има рекламата им на Дакар 2011г/ и скъпият клас СетаФорм. Стига да има интерес де, да се съберат повече образци за изпитване.

      Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

      Коментар


      • #48
        От: Анализ и сравнение на химичният състав на инструментите!

        Всеки си е прав за него си,затова сме хора и всеки си има своето мислене и индивидуалност,и никой не е обявил "Майстора" за мошенник,ясно е че човека си е бизнесмен и има право да предлага стоката си на каквато цена си поиска,просто мнението на Заралии беше че подобен комплект,който се тества ежедневно и по най бруталния начин се намира на по добра от предлаганата цена,после Славин направи анализ на камъните и от него стана ясно че са с почти аналогични показатели,колегата Луи е показал снимката с анализа,и ето лесно предвидимия резултат от това.Дискутирано е Там,а не тук с цел да не се провокира ситуацията,която се получи,а и беше само дискусия между бойни другари,която можеше да бъде видяна и от други,но пък малко хора знаят за Клубния Форум на Старозагорци(благодарим за рекламата),и не предполагахме че ще се стигне до тук.Колегите са "Прибрали" въпросната тема,но не от страх,а от добри чуства да се излезе от нелепата ситуация,жалко че не го разбирате.Пак ви казвам,че никой няма лоши чуства,ако неса за 10-20лв хората,значи всичко е О.К.,апък може и да се окаже Майстора прав,знам ли....
        LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
        Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

        Коментар


        • #49
          От: Анализ и сравнение на химичният състав на инструментите!

          Само че, трите трябва да са еднакви, а не едното "амнайсетостен" а другото "специален" шестостен.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • #50
            От: Анализ и сравнение на химичният състав на инструментите!

            Уважаеми колеги, искам настоятелно да ви напомня, че тук имаме добрата практика, да не одумваме, нито обсъждаме каквито и да са места извън нашият портал. Ако някой иска нещо да каже и е готов да спазва правилата тук, да се чувства добре дошъл...

            Колкото до офертите, в раздел Търговски партньори, напомням на всички, че ние тук индулгенции не раздаваме, нито уверяваме някой в каквото и да било друго освен съдържанието на офертата. Всеки който желае, може да заплати сумата от 40лв., без ДДС и да продава в раздел Търговски партньори. Нито ще му проверяваме офертите, нито това ни е работа. Там се предполага, че пазаруват пълнолетни граждани, които могат сами да преценят какво искат да купят и какво не, при така предложените условия.

            Единственото обаче, което може някой да получи срещу сумата от 40лв. без ДДС, е правото на публикуване на офертите си. Не можем да му продадем нито авторитет, нито доверие, още по-малко реноме... тези неща са си проблем на всеки отделен търговец. Който си има тези неща, ще и продава добре, сигурен съм...

            Колкото до самите оферти, на конкретният човек, аз самият съм си купувал от него, при това не съм проверявал никъде за по-добри цени или условия. По няколко причини. Първо, винаги когато имам тази възможност, първо си пазарувам и купувам нещо от човек от портала. Ей така, заради принципа. Може и по-скъпо да е, но така се чувствам част от това общество. При това покупката не е еднократен акт, когато и след това да имам проблеми, знам, че ако съм купил от човек който познавам, то той и ще ми помогне с евентуалният проблем...

            Но най-важното е, който се чувства в позиция да продава добре тук, да заповяда, в раздела Правила... има точният ред, да звънне и да си уговори плащането, фактурата и да се чувства добре дошъл в раздела Търговски партньори...


            Колкото до тази тема, я заключвам защото настъпва здраво правилата, намирам нужното за вече казано и не намирам повече нищо полезно за никому!
            VPetrov.photography

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X