Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Комбиниран MIG/MMA от Аиг или от Делтех

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Комбиниран MIG/MMA от Аиг или от Делтех

    Избирам комбиниран апарат между АИГ Self control 160/200 и Делтех Synchro 160. Не съм ползвал продукти на никоя от двета фирми.
    Моля за практично сравнение, мнения и съвети. Особенно ще съм благодарен ако пишат ползватели. Мнения за сервиз и обслужване са много важни.
    Поздрави

  • #2
    Отиваш, пробваш, и взимаш което ти хареса.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      Не мога да отида, във Варна съм. Ще поръчвам с куриер. Моля за съввт.

      Коментар


      • I.Stoyanov
        I.Stoyanov коментира
        Редактиране на коментар
        Колега ако ти е спешно си помисли добре дали да пазаруваш от разстояние. Най-добре е както Спарки те посъветва - отиваш и тестваш. Все ще съчетаеш някое пътуване до София с избора на машина, а дори и само за това да отидеш, едни 50-60лв. за гориво и един ден разходка са нищо в сравнение с цената на машината и времето в което ще ти служи вярно!
        Аз отидох и пробвах и добре, че беше така за да направя избора за себе си.

    • #4
      Благодаря колеги, но трябва да поръчам, че работа ме чака, не мога и да пътувам сега по този повод.
      Знам че това сравнение е деликатна тема, предвид преисторията на двете фирми, но, предполагам ще полезно не само на мен.
      Ще съм благодарен за обективни отговори.

      Коментар


      • #5
        Първоначално публикуван от Pontica Преглед на мнение
        Благодаря колеги, но трябва да поръчам, че работа ме чака, не мога и да пътувам сега по този повод.
        Знам че това сравнение е деликатна тема, предвид преисторията на двете фирми, но, предполагам ще полезно не само на мен.
        Ще съм благодарен за обективни отговори.
        Привет,

        Споменатите два модела са принципно различни машини и нямат база за сравнение, с изключение на факта че и двете са комбинирани телоподаващи.

        Поздрави,
        Георги
        Последно редактирано от aig; 06-04-20, 16:10.
        АИГ-Заваряване ООД
        Производител на заваръчни апарати "DEL"
        http://www.aigwelding.com
        0889 522 036

        Коментар


        • #6
          Първоначално публикуван от Pontica Преглед на мнение
          ...Благодаря колеги, но трябва да поръчам, че работа ме чака, ....
          Щом те чака работа ( а не да си запълваш списъка с артикулите в гаражната работилница) - отнасяй тогава един Селфконтрол 200А и работи на воля , няма да сгрешиш .

          Топлата вода е открита случайно само първия път . Всички последващи опити за нейното преоткриване са умишлени , упорити и целенасочени.

          Коментар


          • #7
            Благосаря за отговорите.
            Колега Георги, впечатленията за продуктите и обслужването ви във форумите са отлични.
            Ще съм признателен все пак, ако вив, или друг обясни принципните различия, преди всичко вашите предимства, няма нужда да дискутирате недостатъци на продукта на бившия ви колега.
            Би било добре да има повече и по подредена информация в сайта ви, това поражда въпроси в много случаи.
            Обратно, при Делтех има прилежна и добре поднесена информация. Това създава предсрава за подреденост, внимание и пунктуалност, каквото впечатление се прехвърля и към продуктите им.

            Коментар


            • #8
              И аз имам същите впечатления от AIG...
              Според мен, недей изобщо да търсиш българска фирма. Абсолютно безмислено е .
              Разгледай тук също. Имам доста добри впечатления от тях, отзивчиви са и предлагат огромен избор на страхотни цени.
              https://weldes.de/gb/

              Коментар


              • #9
                Първоначално публикуван от gaz Преглед на мнение
                И аз имам същите впечатления от AIG...
                Според мен, недей изобщо да търсиш българска фирма. Абсолютно безмислено е .
                Разгледай тук също. Имам доста добри впечатления от тях, отзивчиви са и предлагат огромен избор на страхотни цени.
                https://weldes.de/gb/

                По дрехите посрещат, по акъла изпращат.

                /Българска поговорка/
                АИГ-Заваряване ООД
                Производител на заваръчни апарати "DEL"
                http://www.aigwelding.com
                0889 522 036

                Коментар


                • #10
                  Първоначално публикуван от gaz Преглед на мнение
                  И аз имам същите впечатления от AIG...
                  Според мен, недей изобщо да търсиш българска фирма. Абсолютно безмислено е .
                  Разгледай тук също. Имам доста добри впечатления от тях, отзивчиви са и предлагат огромен избор на страхотни цени.
                  https://weldes.de/gb/
                  Поне да беше дал фирма която може да се посети от нашенско ИПи.

                  +10 гласа за Асен, Георги и екипът им от АИГ заваряване!
                  Работя с тях ввче доста време както за хоби, така и в професионален план. Отворени са към всякакви предложения, експерименти и опити, но най-важното имат дългогодишен ЧЕЛЕН опит с материята заваряване, заваръчни процеси и машини! Търговският нюх и топло отношение към клиентите е бонус.

                  Успех с избора на машина и моя съвет е да се придържаш към тезата - най-дълга гаранция с РЕАЛЕН сервиз в БЪЛГАРИЯ с РЕАЛНИ специалисти които биха отреагирали до 2-3 работни дни с каквато и повреда да се сблъскат!
                  А в АИГ предлагат всичко това + безценни съвети които ще получиш в практическа насока

                  Коментар


                  • #11
                    Имам телоподаващо 180 А от времето когато бяха една фирма двамата. Уникална машина вече 9 години, който и да избереш няма да сгрешиш!

                    Коментар


                    • #12
                      Първоначално публикуван от aig Преглед на мнение


                      По дрехите посрещат, по акъла изпращат.

                      /Българска поговорка/
                      Благодаря, карате ме да се чувствам добре, че не съм си дал парите на човек като вас...

                      Коментар


                      • #13
                        Първоначално публикуван от I.Stoyanov Преглед на мнение
                        Поне да беше дал фирма която може да се посети от нашенско ИПи.
                        Нямам представа за това...При мен всичко работи, пазарувал съм от тях, имам и фактури...
                        Пробвайте тук.
                        https://m.facebook.com/weldesde/

                        Радвам се, че имате добре впечатления от АИГ, както се вижда сте приятели и се подкрепяте, но ситуацията и реакцията спрямо коментара ми , добре илюстрира търговската практика тук .
                        2020г да си търговец и да нямаш елементарен интернет магазин, за мен лично е показателно чисто хипотетично за нивото на продуктите, технологиите вложени в тях и до колко е информирана дадена личност за конкуренцията и как се развива пазара. Първо впепатление го наричат... Просто асоциацията с"челния" опит и колко ще е развит някак си изобщо не кореспондират...Колегата сподели същото , аз го подкрепям и това са впечатления като страничен участник и бивш потенциален клиент. Дали ви харесват или не подобни мнения е без значение, изводите оставям на вас.
                        Последните години съм похарчил хиляди евро за машини и консумативи без да съм влизал в магазин. Ако сервиза беше най-важното условие, в България щяха да работят 5 фирми и да се продават 20модела , което за наша радост не е така.
                        Регистриран съм в почти всички големи форуми за заваряване, били те руски, английски или щатски. Технологиите се развиват непрестанно, цените на материалите и машините падат, а самите те стават все по-добри и достъпни, което само може да ни радва. За мен лично, не е нормално нивото в България да е все още на китайски инвертори от OLX на двойни цени и фирмите да продават консумативи пак на двойни цени от Германия или Полша да речем...
                        Хубава вечер и нека сме здрави !

                        Коментар


                        • #14
                          Първоначално публикуван от gaz Преглед на мнение

                          Благодаря, карате ме да се чувствам добре, че не съм си дал парите на човек като вас...
                          Вероятно знаеш че доста от участниците тук се познават лично. Асен и Георги от Аиг са удивително сериозни хора в своята сфера ,а именно заваръчната техника.

                          Понеже контактувам със повечето търговци на такава техника,казвам че Аиг са хора на които можеш да разчиташ ,същото мога да кажа и за момчето от Вики Б Казанлък.
                          Последния път заряза сватба за да отвори магазина в Казанлък,Аиг ме търпяха до 23 часа една събота вечер...
                          А кемпи Пловдив три дни не можаха да ми дадат две поръчани телоподаващи и доставени в Пловдив.,щото били заети по това време с Пловдивския панаир....

                          Имам и два инвертора поръчани от Германия и Полша,ползвам си ги и до днес.Понеже ги спомена...от Полша имам две машини.






                          ​​​​​​
                          Последно редактирано от Roninn; 08-04-20, 00:01.
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • #15
                            Не знам кой е Асен, както и не казвам нищо лошо за тях. Не мога да си позволя да коментирам личните им и професионални качества. Както и не бих си позвилил коментар, подобен на неговия... Мога да им пожелая успех единствено. Казвам единствено, това ,което виждам и споделям впечатлението си относно търговията и начина им на презентиране на продуктите им. Казвал съм го и на Георги още преди година, когато реших да се допитам за професионален съвет към него. Не виждам нищо лошо в това.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X