Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Телоподаващ апарат Einhell

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Телоподаващ апарат Einhell

    А някаква гаранция дават ли търговците или всичко е на късмет.И има ли накраиник за подаване на газ или работят само с флюсова тел.
    Как става поръчката и доставката и каква е окомплектовката.Благодаря предварително.
    ВСЕКИ МОЖЕ ДА КАРА БЪРЗО ,А НИЕ МОЖЕМ ДА МИНЕМ ОТКЪДЕТО СИ ИСКАМЕ
    0888 967 109
    0877 967 109

    Коментар


    • От: Телоподаващ апарат Einhell

      Първоначално публикуван от jony7777 Преглед на мнение
      От две седмици имам такава машинка, само че е синя на друга хасковска фирма. Като е получих се наложи веднага да е отворя защото нещо дрънкаше вътре, бай Китаец ми беше оставил две гайки подарък. Машината е с кадърно изработени платки, работи прекрасно и най вероятно толкова мощна колкото си пише (0.8 тел). По обявите пише че заваря и алуминий, пробвах с ал. тел 0.8 и аргон но не мога да кажа че заварява... Като недостатък масата е много къса а шланга е 2 метра. По звук и качество на заварката няма нищо общо с ефтините трасформаторни апарати




      Аз също от доста време ползвам от същият вносител такова телоподаващо ROEN дори имам цялата ин серия монофазни машини ( аргон ,плазмотрон , електрожен ) и съм супер доволен. Цо2-то вече има доста стаж и работи перфектно, гори по 2-ролки тел на седмица без проблем.

      Понеже станахме приятели със вносителя и често се виждаме мога да съдйства за покупка на машини дори може да се говори и за отстъпка.
      Който желае да заповяда и да пробва на място при мен мое как работи.
      Машините се предлагат с 1-година гаранция.

      Дано не бъда разбран погрешно не рекламирам само се опитва да помогна на колеги за избора им.

      Нямам лична облага от това.
      Въчо Иванов Tel. 0899 837 607

      Коментар


      • От: Телоподаващ апарат Einhell

        Първоначално публикуван от vacho Преглед на мнение
        Аз също от доста време ползвам от същият вносител такова телоподаващо ROEN дори имам цялата ин серия монофазни машини ( аргон ,плазмотрон , електрожен ) и съм супер доволен. Цо2-то вече има доста стаж и работи перфектно, гори по 2-ролки тел на седмица без проблем.

        Понеже станахме приятели със вносителя и често се виждаме мога да съдйства за покупка на машини дори може да се говори и за отстъпка.
        Който желае да заповяда и да пробва на място при мен мое как работи.
        Машините се предлагат с 1-година гаранция.

        Дано не бъда разбран погрешно не рекламирам само се опитва да помогна на колеги за избора им.

        Нямам лична облага от това.
        Дай на 180 цена да видим колко излиза?

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20869699_3_585x461.jpg
Прегледи:1
Размер:15.6 КБ
ID:5468148

        Коментар


        • От: Телоподаващ апарат Einhell

          Днес се свързах с един от вносителите -та той ми каза че се продават без гаранция , но били железни машини ,изпращат с куриер
          с наложен платеж ,после приказвах с един колега който е пробвал такова ЦО и каза че е очарован работило като трифазно .Имам му доверие
          и май се навих да го взема па каквот сабя покаже , и между другото работя в един завод в ловеч кудето имаме китайски машини и всичката им електроника е на митсубиши та се надявам и тук да е така, и търговеца ми каза че червените били по добри не знам защо / щот може би е от ЦСКА/ама неисе утре и вдруги ден е ден за размисъл и току виж съм се оборудвал с такава машинка.
          ВСЕКИ МОЖЕ ДА КАРА БЪРЗО ,А НИЕ МОЖЕМ ДА МИНЕМ ОТКЪДЕТО СИ ИСКАМЕ
          0888 967 109
          0877 967 109

          Коментар


          • От: Телоподаващ апарат Einhell

            Първоначално публикуван от dancho06 Преглед на мнение
            Днес се свързах с един от вносителите -та той ми каза че се продават без гаранция
            Това смятам говори достатъчно.

            Аз на търгаши пари категорично не бих дал, дори да ми е евтино.

            "Марката" ROEN е просто китайски апарат, боядисан според както го е поискал вносителя, а даже може и вносителя да си го боядисва. Има читави, има и не-читави (зависи в кой гараж са правени), но не се връзвайте на приказки на продавачи колко железни били, та затова нямало нужда от гаранция. Нямат гаранция, защото търгаша е просто търгаш, и няма нито акъл, нито възможности, нито може да намери някой, дето да се навие да му поеме сервиза, щото това струва едни пари, дето ако търгаша даде, цените му няма да са тия. Така машини и аз мога да внасям. Ще си седя вкъщи и ще си цъкам с мишката по час-два на ден. То имаше и вносители дето внасаха така, че и гаранция даваха - сменяха машината. Ама, едно че цените им бяха по-високи отколкото да си ги внеса сам, и второ - вече не внасят. Що ли?
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: Телоподаващ апарат Einhell

              Аиде и аз съм в отбора само че с профимиг160 на варстрой и се кефя като хлапе на цица,страхотна машинка .
              ВСЕКИ МОЖЕ ДА КАРА БЪРЗО ,А НИЕ МОЖЕМ ДА МИНЕМ ОТКЪДЕТО СИ ИСКАМЕ
              0888 967 109
              0877 967 109

              Коментар


              • От: Телоподаващ апарат Einhell

                Здравейте! Нов съм във форума и искам да попитам за Einhell BT-FW 100 ако някой има наблюдения над модела. В момента съм в Германия и мога да си го взема от тукашен магазин от типа на Практикер за около 150 евро. Четох в интернет че не се нуждаел от бутилка с газ и не се влияе от вятър което позволява да се работи с него на открито. Моля който е запознат с този тип устройства работещи без газ или специално от този модел да сподели мнение. И да кажа че го взимам за домашни цели нямам тенекеджийска фирма. Благодаря предварително!
                Поздрави!

                Коментар


                • От: Телоподаващ апарат Einhell

                  Първоначално публикуван от zdravko92 Преглед на мнение
                  Здравейте! Нов съм във форума и искам да попитам за Einhell BT-FW 100 ако някой има наблюдения над модела. В момента съм в Германия и мога да си го взема от тукашен магазин от типа на Практикер за около 150 евро. Четох в интернет че не се нуждаел от бутилка с газ и не се влияе от вятър което позволява да се работи с него на открито. Моля който е запознат с този тип устройства работещи без газ или специално от този модел да сподели мнение. И да кажа че го взимам за домашни цели нямам тенекеджийска фирма. Благодаря предварително!
                  Поздрави!
                  По описанията в интернет останах с впечатлението че апарата работи с тръбно–флюсов тел и вероятно само с него ! Тръбно–флюсовата тел е специална куха заваръчна тел, в чиято сърцевина се намира флюс. Той създава необходимата защитната газова среда в заваръчната вана.Върху заваръчния шев се получава шлака която после трябва да се премахне ,подобно на шлаката при обмазаните електроди Тази тел е значително по-скъпа от обикновената плътна тел.Вярно е че този начин на работа има съществено предимство при работа на открито но след като никога не съм работил с такъв тел не мога да кажа нищо повече за предимствата и недостатъците му при работа в домашни условия !
                  https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
                  https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

                  Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

                  Коментар


                  • От: Телоподаващ апарат Einhell

                    Първоначално публикуван от zdravko92 Преглед на мнение
                    Здравейте! Нов съм във форума и искам да попитам за Einhell BT-FW 100 ако някой има наблюдения над модела. В момента съм в Германия и мога да си го взема от тукашен магазин от типа на Практикер за около 150 евро. Четох в интернет че не се нуждаел от бутилка с газ и не се влияе от вятър което позволява да се работи с него на открито. Моля който е запознат с този тип устройства работещи без газ или специално от този модел да сподели мнение. И да кажа че го взимам за домашни цели нямам тенекеджийска фирма. Благодаря предварително!
                    Поздрави!
                    Ами не е добро решение. Ако те блазни само цената - добре, ама да знаеш, че това са 150 евро на вятъра.
                    После ще се видиш в приключение.
                    АИГ-Заваряване ООД
                    Производител на заваръчни апарати "DEL"
                    http://www.aigwelding.com
                    0889 522 036

                    Коментар


                    • От: Телоподаващ апарат Einhell

                      Щом е за домашни цели, по добре вземи апарат който си работи с газ.Тръбната тел е създадена специално за работа на открито, но елементарни прегради за вятъра могат да свършат работа и за машина която работи с газ-има брезенти, палатки, понякога и едно парче фазер е напълно достатъчно.
                      А евтините машини, не се славят със стабилна работа.Навремето имаше едни енхели-СГА150.С един приятел като млади ентусиасти си купихме едно на партия.Предвид това че бяхме начинаещи, абсолютно никакви заварки не можахме да направим... аз не поисках повече да работя с него, но приятеля ми се заинати и след куп ремонти и подобрения, успя да го накара да заварява дребни неща.

                      Доколкото помня, за да започне да заварява ламарина, му смени шланга и ръкохватката, кабел маса с щипка и беше добавено отделно захранване за мотора на телоподаващия механизъм.Преди това, можеше само пръски да произвежда, а заварки нямаше-само накапани ламарини.Така и не можахме да разберем колко ще издържи, защото го откраднаха.Той приятеля ми си остана фен на марката (не знам защо...), а на мен единственото по различно чувство към този апарат беше, лекото умиление от спомена за покупката на първа машина.Вървеше в комплект с редуцир вентил и една маска, от пластмаса с каквато дори евтините детски играчки не ги правят.А и една малка ролчица тел.Жалко че не разбирах тогава, не съм запомнил дали не беше 0.6, но не беше помеднена.И успя да направи нещо подобно на шев с тази ролчица.
                      Еех, спомени...
                      Последно редактирано от Frysco; 20-07-13, 22:28.

                      Коментар


                      • От: Телоподаващ апарат Einhell

                        Някъде съм го споменавал,бях на гости на един човек в Киев Украйна,та след масата ме води в гаража и показва един подобен червено на цвят ,връщал го в сервиз и му казали че така работели по принцип,аз го мъчих и освен пляк ,друго не ставаше ,дори за точковане е трудно да го ползваш,та съм му дал линк към темата с добавянето на трафа ,не съм се сетил да го питам какво стана по нататък.
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: Телоподаващ апарат Einhell

                          Имам един колега който също ги кръщава нещо тези за да работят, но не си заслужава. То само цената като му видиш и става ясно че е боклук. Работещо хоби телоподаващо струва 700+ лв. Ако имам 300 лв бих огледал по обявите за втора ръка, макар че са малко.

                          Коментар


                          • От: Телоподаващ апарат Einhell

                            Здравейте колеги, какво ще кажете за този ейнхел:
                            http://praktiker-online.bg/product/8...bt-iw-160.html или този:
                            http://praktiker-online.bg/product/9...-bt-gw150.html
                            В момента е на промоция, че даже и ддс връщат! Трябва ми хоби инструмент да се уча на него, и да си заварявам тънки ламарини
                            Последно редактирано от jasonsmith; 06-10-13, 08:03.
                            Hyundai Terracan 2.9 crdi 163 hp,2007
                            Suzuki Vitara ДБ - 1.6 16v, G16BS, 1998 ex
                            Hyundai Galloper- 2.5 tdi, 1998, ex
                            Продавам гуми 205х70х15!

                            Коментар


                            • От: Телоподаващ апарат Einhell

                              отиваш - пробваш - демонстрират ти обявените параметри - харесва ти - пазаруваш Всичко останало е приказки.
                              АИГ-Заваряване ООД
                              Производител на заваръчни апарати "DEL"
                              http://www.aigwelding.com
                              0889 522 036

                              Коментар


                              • От: Телоподаващ апарат Einhell

                                Не съм богат за да купувам ефтини инструменти! Еинхела са като лотарията - колкото и да играя не печеля аз.
                                А тук има и Българско производство/АИГ/ от което както чета всички са повече от доволни и следващия път когато си дойда в БГ аз от него ще си взема
                                Grand Vitra ddis 2008
                                SEAT Althea XL tsi 2010
                                Mitsubishi Canter

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X