Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Заваряване на туба за бензин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Заваряване на туба за бензин

    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
    Такъв е животът. Днес седиш на компютъра и гласиш програма за CNC, утре имаш клона който си отчупил от дървото бягайки.
    Перефразирано за тубата - днес я режеш на водно рязане, утре я пробиваш с подострен клон, щото друго нЕма... Резултата, същия.
    Днес редиш кока кола и уйски, утре събираш дъждовна вода или я ползваш за тавичка над огъня.
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • #62
      От: Заваряване на туба за бензин

      Въх, ше се самообеся и ще изчезна безкрайно ... Тъпата туба ако ще да е била пълна с натриев палмитат до преди 2 минути, ако я напълниш с чиста водица и я скълцаш с шлйфа или каквото имаш под ръка нищо няма да стане. В най-лошия случай ще има едно пуфкане през гърловината. По същия начин се заварява, ма след като веднъж е отворена дори и открит пламък да и вкараш вътре нищо няма да стане. Или поне не по-страшно от палене на газов котлон.
      "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
      Неизвестен мъдрец

      Коментар


      • #63
        От: Заваряване на туба за бензин

        Аз имам поне 5 такива туби на тавана, които не са ползвани от години. Не вярвам че е останало нещо за гърмене в тях. Бензина се изпарява и ако остане нещо е много трудно запалимо, а ако е била празна нищо не остава. Ако е била пълна с нафта няма никакви проблеми. Заваряват ми и ми режат алуминиеви резервоари без никакъв проблем. Така че пълниш с нафта и изпразваш и си готов за работа.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X