Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо ми пращи СОто?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Защо ми пращи СОто?

    Струна 250. От как съм я купил ме вбесява. Даже по едно време я носих във фирмения сервиз да я гледат. Добре си била. Кретени. Заварява си перфектно, има мощност, но много пръска и убива дюзите за норматив. Пробвал съм всякакви настройки, играя си с газта, пробвах и с каргон. Няма го оня мазния звук дето го чувам от всякакви машини, но не и от моята. Свинщина някаква. Някакви идеи?
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

  • #2
    От: Защо ми пращи СОто?

    Така си работи Струната. Малко повече пръска. Маята е 170А и е 20 годишна. И все така работи и никога до сега не се е развалила! Много здрава машина.

    Коментар


    • #3
      От: Защо ми пращи СОто?

      Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
      Струна 250. От как съм я купил ме вбесява. Даже по едно време я носих във фирмения сервиз да я гледат. Добре си била. Кретени. Заварява си перфектно, има мощност, но много пръска и убива дюзите за норматив. Пробвал съм всякакви настройки, играя си с газта, пробвах и с каргон. Няма го оня мазния звук дето го чувам от всякакви машини, но не и от моята. Свинщина някаква. Някакви идеи?
      Да не би да ти е стара телта и да име петна от ръжда по нея?
      Аз съяо от 20 години работя със ''Струна'' и никакви грижи.
      На сърбела майката му е чесането.
      Борислав Борисов Русе О885 О37815

      Коментар


      • #4
        От: Защо ми пращи СОто?

        Все съм виждал и други струни, включително и същата като моята. Нищо общо. Някакъв тунинг-мунинг нещо не може ли да се направи. Най ме е яд като се налепят пръските наоколо. Трябва да ги стържа със секача. Как ще е ръждясала, те заминаха сигурно 50 ролки.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • #5
          От: Защо ми пращи СОто?

          Нямаш настройки за индуктивност , затова ти пращи и пръска . Със каква тел заваряваш , че и те не всички са стока ?
          VEREYA MOTORSPORT TEAM

          Коментар


          • #6
            От: Защо ми пращи СОто?

            Ква индуктивност бре? На български кво ще рече? Не може ли да му турим? Телта е от магазина. Да не мислиш, че сам си я изтеглям. Мамка им негодници. Да пробвам да сменя телъ и магазина?
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • #7
              От: Защо ми пращи СОто?

              На моя Сталверк има едно копче което като го дам на МАХ заварката е без пръски , но трябва повърхностите да са чисти иначе шева е некачествен . Пробвай с друга тел , щото и при тях е микс от различни компоненти .
              VEREYA MOTORSPORT TEAM

              Коментар


              • #8
                От: Защо ми пращи СОто?

                Продай струната и си купи от данчо/асен телеподаващо и да се родиш.
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #9
                  От: Защо ми пращи СОто?

                  Още утре ще взема една на Есаб.
                  За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                  Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Защо ми пращи СОто?

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Продай струната и си купи от данчо/асен телеподаващо и да се родиш.
                    От Асен ще взимам плазма и аргон. Много скоро.ц Да не мислиш че ги копам кинтите. Заварката е перфектна, ама ми осе образуват нерви.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Защо ми пращи СОто?

                      Е копаш не, с ръце ги изкарваш
                      Той Асен няма ли 3в1?
                      А и струната си се продава за пари - не са лоши, просто друга технология.
                      Ако толко трябва - познавам директоро, може да звънна.
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • #12
                        От: Защо ми пращи СОто?

                        Имам Струна 250, доста я ползвам и на този етап нямам никакви забележки, освен теглото и. Затова съм я качил на гоуеми гуми.
                        Напоследък работя с каргон и нещата стават още по-добре. Пръски почти няма.
                        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                        Коментар


                        • #13
                          От: Защо ми пращи СОто?

                          Малко тъп въпрос , ама то от там се почва-Спрей или паста против залепване на пръски ползваш ли?
                          Имам три служебни телчарки-Cebora,Харко миг200 и DEL200 комбо.И трите заваряват перфекно , но докато Харкото и ДЕЛ-а без проблем могат да се настроят не просто да заваряват без пръски,а искрица да не изхвърча от ваната,то Cebora-та е невъзможно.И на ръчен и на синергичен режим пръска и оправия няма.
                          "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
                          Mark Twain
                          СтоЕнчA

                          Коментар


                          • #14
                            От: Защо ми пращи СОто?

                            targa, явно нещо не можете да си пасените по характери с тая твоя Струна !Ти си нервен тя пък е капризна !
                            https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
                            https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

                            Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Защо ми пращи СОто?

                              Моята Струна в стария гараж работеше променливо , в новия обаче ел. захранването е стабилно и сега пее .
                              Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                              New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X