Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Made in Bulgaria

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Made in Bulgaria

    На панчо пак да кажа че цените не са едни и същи в Енина.....И пак да кажа вземи си комбо машината електрожен и цо2 ....Ако не е по силите ти вземай на колегата от горния пост ....!Така после с парите които ще ти останат до комбото вземаш инверторен електрожен 150-160 А и няма по добър вариянт,две машини е винаги по добре отколкото една ,макар че понякога е по-добре !
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • От: Made in Bulgaria

      Първоначално публикуван от lodkar Преглед на мнение
      И малко по-смислено - какво по-различно предлага Дел?
      Възможност за заваряване на тънък алуминий. Лично съм пробвал върху алуминий 1мм. С цял шев. Викито не го може това - може да занесеш викито в Дел да сравнявате директно ако искаш.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Made in Bulgaria

        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
        Възможност за заваряване на тънък алуминий. Лично съм пробвал върху алуминий 1мм. С цял шев. Викито не го може това - може да занесеш викито в Дел да сравнявате директно ако искаш.
        Спарки, човека ако беше следил темата , щеше да разбере смисъла на поста ми. Ако Викито беше толкова хубаво , хората нямаше да искат да се отърват от него. Тук много хора се изказват ласкаво за производството на Енина, поради факта, че не са запознати с номенклатурата на "ДЕЛ", а още по - малко не са пробвали апаратите. Все пак да не забравяме ,че Викито е по - старата версия на Дел. Така ,че ако някой наистина иска да си купи телоподаващо за черно и алуминии, препоръчвам Дел - проверено на практика!

        Коментар


        • От: Made in Bulgaria

          Е малко хора ще тръгнат да четат 13 страници. А и Дел имат нова компактна и лека 200А машина. Преди 3 дни я видях и опитах с флюсов тел.

          Ronin, колко казваш че тежеше аналогично Вики?
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Made in Bulgaria

            Първоначално публикуван от stilnik Преглед на мнение
            ........ човека ако беше следил темата , щеше да разбере смисъла на поста ми. Ако Викито беше толкова хубаво , хората нямаше да искат да се отърват от него. Тук много хора се изказват ласкаво за производството на Енина, поради факта, че не са запознати с номенклатурата на "ДЕЛ", а още по - малко не са пробвали апаратите. Все пак да не забравяме ,че Викито е по - старата версия на Дел. Така ,че ако някой наистина иска да си купи телоподаващо за черно и алуминии, препоръчвам Дел - проверено на практика!
            А ти следил ли си темата ?Ако беше чел последните 2-3стр. щеше да знаеш и за бюджета отделен от колегата и за предпочитаните от него машини и за това че с ОБИКНОВЕНА МИГ-МАГ машина качеството при заваряване на алуминий е компромис и за други неща относно заваряването на алуминия .....!Бюджета отделен от колегата не стига за закупуване на малко по мощен МИГ-МАГ ..пък ти си тръгнал да му предлагаш машина с почти двойна цена от това което може да си позволи като бюджет...
            Последно редактирано от welderargon; 06-04-12, 17:26.
            https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
            https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

            Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

            Коментар


            • От: Made in Bulgaria

              Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
              Ronin, колко казваш че тежеше аналогично Вики?
              Комбото електрожен с Цо2 е 12.5 кг.
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • От: Made in Bulgaria

                Тука в форума има човек ползвал вики ,сега ползва и делл и смятам че той най-точно може да даде оценка Вики или Делл,като критерий съотношение,цена ,качество на заварката и т.н Незнам обаче той дали ще иска да се намеси (замеси ) в тоя спор !
                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                https://dvrbg.com/

                Коментар


                • От: Made in Bulgaria

                  Трябва да уточним обаче че сравнения може да се правят само в в един и същ клас машини !!!!
                  https://www.youtube.com/watch?v=cgb6BThxVU4
                  https://www.youtube.com/watch?v=Dz3BH1U3TPc

                  Being A Good Welder Is 3% Talent, 97% Not Being Distracted By The Internet.

                  Коментар


                  • От: Made in Bulgaria

                    Аз вече участвам в купуването на два електрожена и едно телоподаващо на Вики и мисля да вземам още един или два електрожена. Като взема да се отървавам, зор ще видя!
                    За да няма грешки - много ми харесват конкретно малките електрожени. Не са боклук, както се случва на уж добри производители като става дума за най-малките им модели. На мене ми трябва нещо надеждно, за работа и задължително малко - Вики беше и е най-доброто (130 А моделът). И телоподаващото работи добре, но ни се повреди потенциометъра за подаването на телта - заяда леко. Май се напълни със стружки.

                    Коментар


                    • От: Made in Bulgaria

                      Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                      Комбото електрожен с Цо2 е 12.5 кг.
                      Следващия път като ходя ще премерим новото. Те ми казаха колко тежи, ама кой да помни.
                      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                      Коментар


                      • От: Made in Bulgaria

                        Първоначално публикуван от Pachopacho Преглед на мнение
                        Положението е следното - инверторно Вики Б Е-170А e със следните параметри:
                        MIG-MAG инверторен CO2 заваръчен апарат 170A
                        режим на работа: MIG/MAG (телоподаващо устройство)
                        пригоден за работа със заваръчна тел на ролка 5 kg
                        захранване: 230V/50÷60Hz
                        заваръчен ток: 170A max
                        номинална мощност: 5.2kW
                        ПВ при 50А (20оС): 100%
                        ПВ при 110А (20оС): 100%
                        ПВ при 170А (20оС): 75%
                        регулиране /плавно/: 30÷170А
                        диаметър на заваръчната тел: Ø 0.6÷0.8 mm
                        окомплектован с шланг с еврокуплунг и ръкохватка
                        степен на защита: IP 21
                        собствено тегло (без ролка): 9 kg

                        апаратът позволява директно заваряване на алуминий с дебелина до 3 mm с алуминиева тел Ø 0.8÷1.0 mm !!!!!?????

                        Звънях в Ташев Галвинг, много любезни, поръчват ги от Вики Б и чакат доставка че не държат на склад! Е да ама как тогава ще го пробвам преди да купя ??? Да скокна до Енина, хах екстра а Иначе цената и тук и при производителя е една и съща - 990лв с ДДС но без вентил (във Вики Б го продават за 43лв с ДДС) и разбира се без бутилка.
                        Как ви се струват параметрите и цената ? Спрямо онова харко което бях харесал цената е по добра а параметрите маалко по слаби. Ето и тях:
                        220V, 5kVA, 35....185A, ПВ: 35%-170А, 60%-120А, 100%-100А, тел 0,6...1мм, степен на напрежение 1х8 и забележете!!! тегло 56кг )))
                        Редкото не го споменавам че 170А е 1140лв
                        Аз виждам че викито е с по добри параметри от харкото,ти къде видя че е по слабо !
                        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                        Анатолий Пейчинов o8875о9815
                        https://dvrbg.com/

                        Коментар


                        • От: Made in Bulgaria

                          Викито вече е налично и за избора му сте виновни вие )) шегувам се, много благодаря на всички за откровените мненията и препоръки. Днес го доставиха, изненадах се от размерите му и малкото тегло. От Вики Б се оказаха много коректни, получих и един вентил подарък. Сега остава да си взема бутилка като съм се спрял на 5кг. Звънях къде ли не, правих сметки да взема такава от пожарогасител, но с клапани, заверки и простотии май ще дойде на цената на една нова, пълна и с заверка за 5 години.
                          Ако някой има излишна и читава може да пише
                          Още веднъж благодаря, а бирата не знам как да ви я пратя

                          Коментар


                          • От: Made in Bulgaria

                            Честито,кой модел взе,колко ампера ,комбо или само цо-2,бутилка 5 кг.най добре 7 кг. Заверката е за 3 г. при мен обаче на стара бутилка,за нова може и да е друго,вентила ти е около 30-50 лв. подарък !
                            Последно редактирано от Roninn; 17-04-12, 21:36.
                            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                            Анатолий Пейчинов o8875о9815
                            https://dvrbg.com/

                            Коментар


                            • От: Made in Bulgaria

                              Зa CO2 и 5кг. бутилка е ОК. Виж за коргон или аргон, иде малко мъничка, ама аз съм си купил 2, та като свърши едната, ползвам другата и през това време пълня празната.

                              От пожарогасител последно ми излезе 70 кинта нова бутилка, 35лв вентила, и 10-15лв заверката. Нови пълни и заверени бутилки масово ги продават за около 180-200лв. Продават и на място в базата, в която пълня.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Made in Bulgaria

                                Виж в форума има един колега от своге,има няколко бутилки и по еконт идва на 40-50 лв. с крана.И аз съм като спарки с две бутилки
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X