Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ за диагностика и ремонт импулсно захранване

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    Както казах, подаряват се - нови, в заводски вид. Някои от тях солидно охранени (като за кондензатори). Заповядай да ти ги дам.
    Не чета коментари и не отговарям на такива.

    И коментаторите...

    Коментар


    • #62
      Като се има предвид, че вече дори киселото мляко не се подува...
      Нямам фантазия какъв електролит се ползва за да се постигне нещо такова!
      Враг усраине

      Коментар


      • #63
        Нови химии са. Проблема започна рязко преди години. Не помня подтобности, но някой беше измислил някалва нова химия, и другите се опитваха да направят същото да постигнат същите качества в същия обем/корпус. И си еба мамата.

        Купувам 105 градусови Panasonic, Rubicon, и понякога Samsung, като правя или поправям нещо отговорно. Не помня да съм имал грижи.
        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

        Коментар


        • Esper
          Esper коментира
          Редактиране на коментар
          "Нова химия" - това беше добро.
          Аз не че разбирах и старата но новата май дори няма смисъл да я разбираш

      • #64
        Имам доста нови не слагани наши си, български на над 30 годишни, външно не са мръднали но не ги ползвам заради по ниското за съвременен кондензатор съотношение на размер/капацитет (електролитните). Но бяха много добри особено в сравнение с руските боклуци. Руската техника, включително военна, масово се скапваше заради кондензатори.
        Човек никога не знае: какво печели, когато губи и какво губи , когато печели.

        Коментар


        • #65
          При съхранение им връзвайте изводите накъсо и няма да се надуват.
          Иначе и аз имам 35 годишни КЕА и нищо им няма, само дето са обемисти.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X