Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Зарядно за акумулатори. От къде?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Зарядно за акумулатори. От къде?

    Ние вече се оглеждаме ама шефа на тукашния дилър на Mastervolt си е бил камшика на ваканция. Като се върне ще говорим и с него. Има ли нещо, прибираме като Плюшкин.
    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

    Коментар


    • От: Зарядно за акумулатори. От къде?

      Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
      [ATTACH=CONFIG]561537[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]561538[/ATTACH]

      Ей на, намерих го. Ама Ясен да каже как да сваляме волтажа от 220 на 110. това, че е 50 Hz май не му пречи. Аз не съм виждал зареждачка да се впечатлява от херцовете. Поне последната лодка, като я паркирахме в Барселона, си бичеше на Европейски ток без нерви. Ако не стане за лодката, поне за Наварата ще стане. Щом ставало за Порше...
      Почти същите като тези ги има в БГ във веригата Кауфланд. По 15 лева бяха и са си за 220 волта, изхода беше 12 волта, 500 милиампера. Преди няколко месеца купих едно такова за приятел капитан, да му поддържа акумулатора на биимъра в гаража докато е на рейс. Още отзиви нямаме, защото за първи път го ползваме. Но когато аверчето се върне след няколко месеца ще пиша как е...

      Коментар


      • От: Зарядно за акумулатори. От къде?

        Първоначално публикуван от stan73 Преглед на мнение
        Почти същите като тези ги има в БГ във веригата Кауфланд. По 15 лева бяха и са си за 220 волта, изхода беше 12 волта, 500 милиампера. Преди няколко месеца купих едно такова за приятел капитан, да му поддържа акумулатора на биимъра в гаража докато е на рейс. Още отзиви нямаме, защото за първи път го ползваме. Но когато аверчето се върне след няколко месеца ще пиша как е...
        Пиши, че това като го намерих в кашона, преди да го предложа на Вальо, се разрових по разни форуми. Някои не били добри и изпичали акумулаторите. Поршето ставало. Голям праз, Порше не прави зареждачки, някой друг я е направил ама не си казват кой е.
        https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

        Коментар


        • От: Зарядно за акумулатори. От къде?

          Първоначално публикуван от stan73 Преглед на мнение
          Почти същите като тези ги има в БГ във веригата Кауфланд. По 15 лева бяха и са си за 220 волта, изхода беше 12 волта, 500 милиампера. Преди няколко месеца купих едно такова за приятел капитан, да му поддържа акумулатора на биимъра в гаража докато е на рейс. Още отзиви нямаме, защото за първи път го ползваме. Но когато аверчето се върне след няколко месеца ще пиша как е...
          500 милиампера за поддържане да речем става, но за зареждане даже и на 44Ah акумулатор трябва да го чакаш 1 седмица. НЕмайте никакви съмнения че е правено в китайски гараж. Само са му нарили 1-2 чипа в повече, евентуално. 6 вата даже качествен пожар не могат да направят - ще му изгорят жиците преди да подпали каквото и да е.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • От: Зарядно за акумулатори. От къде?

            Ок, така или иначе ще пиша отзиви като се върне аверчето. По памет в книжката му пишеше, че щяло да прави някакви цикли заряд/разряд по някакъв алгоритъм, за да "раздвижва" акумулатора.

            А за предното зарядно, за което писах преди няколко дни (лидълското), немците от ADAC го оценяват като добро:

            http://www.adac.de/infotestrat/tests...speed_jan.aspx

            На мнение съм (а и не е само мое), че немците разбират от техника...

            Коментар


            • От: Зарядно за акумулатори. От къде?

              Днес колегите ремонтираха ГИС-зарядно за акумулатор.
              Беше добре направено. Получи одобрение.
              АИГ-Заваряване ООД
              Производител на заваръчни апарати "DEL"
              http://www.aigwelding.com
              0889 522 036

              Коментар


              • От: Зарядно за акумулатори. От къде?

                Извинявай, обаче какво точно е "ГИС-зарядно за акумулатор" ?
                Рових в нета, не намерих читаво обяснение, а и не ме е срам да попитам...

                Коментар


                • От: Зарядно за акумулатори. От къде?

                  Първоначално публикуван от stan73 Преглед на мнение
                  Ок, така или иначе ще пиша отзиви като се върне аверчето. По памет в книжката му пишеше, че щяло да прави някакви цикли заряд/разряд по някакъв алгоритъм, за да "раздвижва" акумулатора.

                  А за предното зарядно, за което писах преди няколко дни (лидълското), немците от ADAC го оценяват като добро:

                  http://www.adac.de/infotestrat/tests...speed_jan.aspx

                  На мнение съм (а и не е само мое), че немците разбират от техника...
                  Тия в Лидъл са изчерпани. Някъде на друго място да сте виждали?
                  Може и други предложения, да стават за AGM батерии и автоматично да се изключват при пълен заряд.

                  Коментар


                  • От: Зарядно за акумулатори. От къде?

                    Явно много ви затрудних.
                    Другата седмица Метро пускат на промоция бош С3 на 102лв. От това което открих по магазините, според мен е най-добро за тази цена.

                    Коментар


                    • От: Зарядно за акумулатори. От къде?

                      Първоначално публикуван от stan73 Преглед на мнение
                      Извинявай, обаче какво точно е "ГИС-зарядно за акумулатор" ?
                      Рових в нета, не намерих читаво обяснение, а и не ме е срам да попитам...
                      Прощавай за недоразумението!!!
                      ГИС е марка производител. Произвеждат разна електроника за заваряване и между другото и зарядни за акумулатори.
                      Не е срамно да питаш или да си поискаш! Срамно е да ти откажат!
                      АИГ-Заваряване ООД
                      Производител на заваръчни апарати "DEL"
                      http://www.aigwelding.com
                      0889 522 036

                      Коментар


                      • От: Зарядно за акумулатори. От къде?

                        Да възобновя темата,искам и аз да си купя зарядно изчетох темата както и писаното в нета и се спрях на два модела.Първия е ctek msx7 или 10 ,а другия е наше класическо производство на Дечев Електрик 15А и струва 180лв като има и регулиране на мощността от 0до15А.Първите които са шведско производство са по-скъпи но имат всякакви екстри,както и малки размери и тегло.На тези модели съм е спрял аз но приемам и ваши предложения.

                        Коментар


                        • От: Зарядно за акумулатори. От къде?

                          Гледай кое е с по-голяма гаранция.
                          В офиса имаме DEFORT DBC-15 и шофера с него крепи акумулаторите.

                          Коментар


                          • От: Зарядно за акумулатори. От къде?

                            Тия горе не ме изкефиха. Дефорта е пълен смях. ... ма е немски, .....да не верваш...

                            След дълги мъки по въпроса попаднах на това. С малко подобрения може да стане.
                            Е тука са началните проби.
                            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                            Към модераторите-А изтрийте го сега.
                            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                            Коментар


                            • От: Зарядно за акумулатори. От къде?

                              Нямам идея, просто казах какво ползва шофьора
                              Колите са 1.9 Туаран и Ауди Q3 и 2 Поршета. Карат се рядко гледам го с това крепи акумулаторите.
                              Ако е дърво, колегата да НЕ се води от горното ми мнение.

                              Коментар


                              • От: Зарядно за акумулатори. От къде?

                                Първоначално публикуван от _HITMAN_ Преглед на мнение
                                ......Ако е дърво, колегата да НЕ се води от горното ми мнение.
                                Не е дърво но някой трябва да му слугува. Да го дебне кога е заредил и да го изклюява, което за мен е неприемливо. Не става за поддръжка.
                                Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                                Към модераторите-А изтрийте го сега.
                                Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X